Şimdi Ara

Bireysel Silahlanmanın Kolaylaştırılması lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet gençler bence bu artık başlamalı ve 7.62 mm ve 338 Lapua mermi atan bolt action tüfeklerin edinilmesi kolaylaştırılmalı ve halk tarafından edinilmesi kolaylaştırılmalıdır böylece yaklaşan 3. Dünya savaşına hazırlanmalıyız

• Ya Allah aşkına düşünün biraz sadece sen değil herkes silah alabilicek buna çayı demli gelmeyince ortalığı yıkan tiplerde dahil Halk buram buram cahillik kokuyor ortalık keko dolu sen çıkmış ne diyorsun ya

öyle bir şey gerekirse seferberlik ilan edilir zaten
  • Bana bi top m4a2, bi top glock p226 koy hocam.

Yavv hakikaten bizde herhangi bir savaş durumunda halkın seferber olması dahilinde askerin sığınaklarda gizlediği silahlar,mühimmatlar,kıyafetler felan varmıdır acaba?

Hocam bu arada biz selamını almadı diye arkadaşlarını vuran insanlar ile yaşıyoruz gerisini siz düşünün. 10 günde las vegas gibi oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 29 Temmuz 2016; 3:42:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık toplumsal olaylar daha da artar ve var olanlar daha kanlı olur. Fazla ekmek, patates ve makarna yemek beyne iyi gelmiyor. Düşünme ve sorgulama özelliklerini blokluyor.

• taşıma değilde evde bulundurma kolaylaşırsa daha iyi olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Bana bi top m4a2, bi top glock p226 koy hocam.

Yavv hakikaten bizde herhangi bir savaş durumunda halkın seferber olması dahilinde askerin sığınaklarda gizlediği silahlar,mühimmatlar,kıyafetler felan varmıdır acaba?

Hocam bu arada biz selamını almadı diye arkadaşlarını vuran insanlar ile yaşıyoruz gerisini siz düşünün. 10 günde las vegas gibi oluruz.

Hocam Tr de askeriyenin depolarında bulunan piyade tüfekleri ile tahminen 6-10 milyon arası bir sayıda piyade ordusu kurabilirsin emin ol buna bunların haricinde de silahlar vardır en azından halkın silah ile talim ve atış konusunda savaşma açısından eğitilmesi lazım bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 29 Temmuz 2016; 3:51:47 >
  • Saçmalık. Amerika da var da ne oluyor ? Polisler en küçük bir olayda silaha davranıyorlar. Her şeyi geçtim sanki sahip olunca kullana bileceksin. Anca evde temizlerken küçük kardeşini falan vurursun. Sonra 2. sayfa haberlerine.
  • Kusura bakmayın ama yorum yapanların çoğu cahil ben silahdan kasıt tüfekden bahsediyorum savaşmada kullanılan yüksek kalibreli tüfekden bahsediyorum adam gelmiş kendini ya da başkasını vurusun diyor ya da en ufak olayda birbirimizi gebertiriz diyor sıpların Bosna Hersek de yaptığı katliamı unutmayın sırplar Bosnalıların silahlarını kandırarak ellerinden aldılar ve sonra erkek kadın ne varsa öldürdüler hatta kadınlardan sonra erkeklere tecavüz ettiler Bosnalıların silahı olmuş olsaydı bunlar olmazdı

alın izleyin;

• İsviçredeydi sanırım herkesin evinde silah var mı? Bir tane avrupa ülkesiydi ama tam hatırlayamadım.
  • Sivillere silah satışını yasaklarsın, kimsenin bir korkusu kalmaz. Bana taş devrini hatırlatıyor bu istekler ve uygulamalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Valley

İsviçredeydi sanırım herkesin evinde silah var mı? Bir tane avrupa ülkesiydi ama tam hatırlayamadım.

hocam şu videoya bakın slovenya ab üyesi ülke burası 50 kalibrelik tüfekler satılıyor sivillere

https://www.youtube.com/watch?v=fGnkCrDyxjo

bu gerçekten ihtiyaçdır bence satılmasa bile halkı bir savaş anında örgütleme ve savaşma yeteneği verilmesi lazım ne yapılacağının bilinmesi lazım
  • Silahlanmaya her zaman karşı geldim. Ama savaş yakındır sonra askere gittiğimizde silah kalmadı demesinler. Birinci dünya savaşında bunun sıkıntıları yaşandı, ikinci dünya savaşına da katılmadık. Oturup bunları hesap eden var mı acaba ordu içinde. Gerçi savaşlarda eskisi gibi değil ama olsun evimde bulunsun isterim.
  • Suç işleyen adam her şekilde silahı buluyor. Olan silahsız vatandaşa oluyor. Silahlanmanın kolaylaşması lazım.

• memlekette bir sürü adam belinde bıçak taşıyor silah niyetine ilk trafik tartışmasında birbirlerini doğruyorlar siz bu adamlara bir de tabanca verirseniz vay bizim halimize
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

memlekette bir sürü adam belinde bıçak taşıyor silah niyetine ilk trafik tartışmasında birbirlerini doğruyorlar siz bu adamlara bir de tabanca verirseniz vay bizim halimize

konumuz tabanca değil !!!!!!! tüfek tüfek savaş halinde kullanılmak üzere alınacak tüfekden bahsediyoruz

• Hocam ben şimdi düşündümde şöyle bir mp5 veya Fn-p90 felan evde bulunması gayet iyi olurdu.

• Savaş halinde merak etme zaten sağdan soldan silah temin edersin bak suriye de her kez silah bulabiliyor barış halinde insanların silah temin etmesi yanlıştır gereğide yoktur
  • Boyle birsey olursa kesinlikle, kesinlikle ve kesinlikle ulkeyi terkederim. Annem babam beni yillarca kekonun biri "ne bahiyon leean" diyip vursun diye yetistirmedi.

• Daha dün sabah Levent'te kargo firmasının aracı önümdeki arabanın önüne kırdı diye adam arabadan beyzbol sopası ile indi. Zor ayırdılar. Silah olsaydı tetige basması işten bile değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

quote:

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

memlekette bir sürü adam belinde bıçak taşıyor silah niyetine ilk trafik tartışmasında birbirlerini doğruyorlar siz bu adamlara bir de tabanca verirseniz vay bizim halimize

konumuz tabanca değil !!!!!!! tüfek tüfek savaş halinde kullanılmak üzere alınacak tüfekden bahsediyoruz

Adam da sana diyor ki ülke barzo, keko, ruh hastası kaynıyor. En ufak olaylarda çatışma çıkaracak tiplerle dolu. Silahlı çatışmaların ulu orta cinayetlerin önünü alamazsın diyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.