Şimdi Ara

Bireysel olarak boykot ettiğiniz firmalar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
2
Favori
7.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coca cola

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: odgo

VESTEL - Malumunuz

TTNET - AKK'nın öncüsü ve bayrak tutanı tekel firma.

APPLE - Ürünlerinin ülkemizde genellikle statü göstergesi olarak tercih edilmesi, taraftar kitlesinin antipatikliği. Öncü tasarımlarına ve kalitesine laf yok.

SEG - Garantisi dolar dolmaz bozulan LCD tv markası, Vestel ürünü.

LG - Kronik sorunlu cihazları hala piyasaya sürüp insanları kandırdığı için. Peşpeşe üç amiral gemisinde de kronik sorunlar olduğu için.

SAMSUNG telefonlar - TW arayüzü, ülkelere göre modelleri değiştiriyor ve kilitliyor oluşu, antipatik reklamları, fanları.

GAMEEKSTRA - Kusurlu ürünleri iade almamakta. Elektronik ürünlerin kutuları açıldığında ikinci el olduklarını düşünüyorlar.

VODAFONE - Paket yenileme saati geldiğinde yenilemeyip mevcut bakiyeyi sıfırlamakta. Defalarca yaşayanlar var çevremde.

N11 - Sahtekar satıcıları kollayan kesinlikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayan kupon sitesi.

CASPER, EXPER, GENERAL MOBILE türevi özgün bir olayları olmayan ürünler satan markalar.

NİLÜFER TURİZM - Bildirimsiz sefer iptal eden, yolcuyu mağdur eden taşımacılık firması.

LCW, DEFACTO - Genellikle birkaç giyimlik giysiler üreten firmalar.

Kaldırım işgal eden, 10 metrekare alana tıkış tıkış masa sandalye konumlandıran esnaflar.

İyi sallamışsın vesselam.

Defacto dan 5 yıl önce aldığım kazakları hala giyiniyorum. Her kış çatır çatır giyiniyorum. Bu kış gene giyeceğim. Renk atma vs. Olmadı.

Daha çok yazardım ama gerek yok. Apple pahalı olabilir ama Dünya markası. Şuan en iyi telefon markası. Al ömürlük kullan.

Ben firmaların yerinde olsam inanın size dava açardım. Gerçeği yansıtmıyorsunuz.

Yıllar önce aldığım defacto kazakları. Her kış giyerim.

Bireysel olarak boykot ettiğiniz firmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 7 Kasım 2016; 15:25:3 >

• Vodafone Türkiyede tek operatör o kalsa telefon kullanmayı bırakırım

Metro turizm malum firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 11Omeer -- 7 Kasım 2016; 15:17:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Orijinalden alıntı: odgo

VESTEL - Malumunuz

TTNET - AKK'nın öncüsü ve bayrak tutanı tekel firma.

APPLE - Ürünlerinin ülkemizde genellikle statü göstergesi olarak tercih edilmesi, taraftar kitlesinin antipatikliği. Öncü tasarımlarına ve kalitesine laf yok.

SEG - Garantisi dolar dolmaz bozulan LCD tv markası, Vestel ürünü.

LG - Kronik sorunlu cihazları hala piyasaya sürüp insanları kandırdığı için. Peşpeşe üç amiral gemisinde de kronik sorunlar olduğu için.

SAMSUNG telefonlar - TW arayüzü, ülkelere göre modelleri değiştiriyor ve kilitliyor oluşu, antipatik reklamları, fanları.

GAMEEKSTRA - Kusurlu ürünleri iade almamakta. Elektronik ürünlerin kutuları açıldığında ikinci el olduklarını düşünüyorlar.

VODAFONE - Paket yenileme saati geldiğinde yenilemeyip mevcut bakiyeyi sıfırlamakta. Defalarca yaşayanlar var çevremde.

N11 - Sahtekar satıcıları kollayan kesinlikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayan kupon sitesi.

CASPER, EXPER, GENERAL MOBILE türevi özgün bir olayları olmayan ürünler satan markalar.

NİLÜFER TURİZM - Bildirimsiz sefer iptal eden, yolcuyu mağdur eden taşımacılık firması.

LCW, DEFACTO - Genellikle birkaç giyimlik giysiler üreten firmalar.

Kaldırım işgal eden, 10 metrekare alana tıkış tıkış masa sandalye konumlandıran esnaflar.

İyi sallamışsın vesselam.

Defacto dan 5 yıl önce aldığım kazakları hala giyiniyorum. Her kış çatır çatır giyiniyorum. Bu kış gene giyeceğim. Renk atma vs. Olmadı.

Daha çok yazardım ama gerek yok. Apple pahalı olabilir ama Dünya markası. Şuan en iyi telefon markası. Al ömürlük kullan.

Ben firmaların yerinde olsam inanın size dava açardım. Gerçeği yansıtmıyorsunuz.

Benim bireysel olarak boykot ettiğim firmalar. bireysel olarak, yani öznel sebepleri de olabilen anladın mı ? cevap yazma seni de listeye ekledim.

• TÜRK TELEKOM biz türk telekom kullandıkça onlar bizi daha çok enayi yerine koyup fiyat artırıyor

SAMSUNG herkesin elinde hep samsung bıktırdı resmen çok itici geliyor.özellikle malum patlamalardan sonra.

APPLE telefonda hiçbir f/p olara hiç iyi değil ve tek artısı sözde ''zenginlik'' göstergesi. özellikle telefonu yere düşürünce 1000 liranın gözden çıkması ve zamanında yamulması falan.milleti hem pahalıya telefon satıyolar hem fiziksel dayaknıksız telefon veriyolar.

kuzenim bu telefonu çok kullandı amele gibi işlerde çalışıyor ve toplamda 5 kusur telefonu düşürdü 15 bin tl çöpe gitti.araba alamadığı için üzülüyor...

VESTEL çok fazla şey yazamama gerek yok,yaptıkları ortada zaten.

COCA COLA,FANTA VS. (para verseler içmem)

BİM de satılan ucuz gıda ürünleri ve her türlü ucuz bilinmedik marka gıda ürünleri

KULLANDIĞIM MARKALAR

BİMCELL

MOTOROLA TELEFON moto g ilk çıktığından beri kullanıyorum hala işimi görüyor.taş gibi telefon 100 kere yere düşürdüm çizik yok.kılıf falanda kullanmıyom.

...

DAHA ÇOK VAR YAZMAK ZOR GELİYOR VE AKLIMA GELENLER BUNLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 7 Kasım 2016; 15:31:12 >

• İpotek fesih ücreti aldı diye akbank

• Vestel - Casper -- Kesinlikle müşteriyi düşünen firmalar değil.
    Gittigidiyor -- Eğer satışta bir problem olursa ve bunu sıkça sorulan sorulardan çözemiyorsanız karşınızda hiçbir canlı bulamıyorsunuz çözüm için. kesinlikle uzak durulması gereken bir site.
    Metro Turizm -- Ülkenin gelmiş geçmiş en kötü turizm şirketi olabilir
    Türk Telekom -- özelleşince çok bozdu.
    Asus telefonlar -- telefonları alınmaz. padfone 2 ve zenfone 2 kullandım. hepsi sorun yumağı.
    Cumhuriyet Afyon Tesisleri -- Afyon firması olduğu için sanırsın ki uygun fiyatlı. Türkiyede yiyebileceğin en pahalı etli yemek satışı yapıyorlar. Çok mu güzel diğerlerine göre? alakası yok.
    ATV, ahaber, showtv, startv, tv8, hürriyet, milliyet vb.. -- Bir şey yazmama gerek yok.
    Fotomaç -- Köşe yazıları hariç, çoğu haber yalan.
    LG telefonlar -- G2 ve G3'lerde ekran sararma sorunu var. G4'te çıkıp çıkmayacağı belli değil.
    Sony telefonlar -- 1-2 yıl önce çıkan neredeyse tüm telefonlarında ekranı ayrılıyordu çerçeveden. Böyle bir hatayı tüm modellerde yaptıklarına göre tasarımı bilmiyorlar.
    Opel -- Arızaları çok fazla, kesinlikle güvenilirliği en düşük marka benim gözümde (otomotivde çalışan biri olarak söylüyorum)

• Doguş oto

casper

apple (siyonizm) ve tuketim cilginligi

teknosa

alman arabalari terore destek olan almanya icin

samsung

yokohoma lastik iyi degil

bu kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple
    asla hiçbir ürünlerini almayacam

• ülker . asus (edit: zenfone)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Great Danton -- 7 Kasım 2016; 17:4:35 >
  • Teknosa
    Atv
    Sabah
    Acun'un bütün yayinlari
    Beko
    Apple
    Vestel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeautifulSwitzerland -- 7 Kasım 2016; 17:09:32 >
  • Doğduğumdan beri Ferrari'yi boykot ediyorum.
  • Elk.De kullanıcısına yanıt
    Ben de, ben de.. hiç yaklaşmıyor kerata
  • zamaninda nokiayi hicbir telefonunu almayarak boykot etmistim. adamları batırdım :)
  • 61gün kullanıcısına yanıt
    Roma dondurmasını unutmuşsun sayın akıl küpü !
  • Beymen. Geçen gün 781Tl'ye deri ataç kutusu almıştım. Maalesef beklediğim gibi çıkmadı.

• InsignAce kullanıcısına yanıt
    İZLEMEDEN YORUM YAPMA !

HATTA, HEBELE HÜBELE.
  • METRO TURİZM

Binmem, bindirtmem.

Bineni de sevmem, tiksinirim
  • HP Casper.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.