Şimdi Ara

Bireysel olarak boykot ettiğiniz firmalar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
2
Favori
7.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diitürk---bimekss..
  • Huawei tiksiniyorum

• KOMAGENE ÇİĞ KÖFTE ALMAYIN ALDIRMAYIN

Kommagene Krallığı, Antik Çağda, Orta Anadolu'nun güneyindeki Ermeni[1][2][3] Helenistik dönem krallıklarından biri[4]. Batıda Kilikya ve kuzeyde Kapadokya ile çevriliydi. Doğu sınırını Fırat Nehri çiziyordu. Bugünkü Adıyaman, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerini kapsıyordu.
  • Neredeyse herşey. Nedeni. Alamıyorum ki.

En ucuzu en uygunu hangisi ise onu alıyorum.

Boykot edecek kadar ekonomik özgürlüğüm yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülker Vestel TT Turkcell Dominos LCW

• dinci markaların hepsi
  • Çöp apple

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ülker
  • Hp

• TEHET kullanıcısına yanıt
    Şahsi fikrim vurmayın. Bence ;

L ile M primci bir dizi olduğu için bitirildi.Sadece 1 sahnesini izledim ona göre değerlendireceğim.Çevremden duydugum Lost,Godfather gibi seriler üzerinden olaylar döndürmüş zamanında.Ülkesindeki en başarılı seriler Arka Sokaklar ve Recep İvedik olan bir yapıma göre iddialı bir hareket.Neyse arkadaşlarımın yogun ısrarı üzerine attıkları bir sahneyi izleyecektim.Beğenirsem diziyi full izleyecektim.Atılan sahne efsaneymiş(!) onlara göre,izleyenler hatırlar o halde.Bir olay yapılıyor konser alanı sanırım tahminimce başroldeki kızımız 'Allah cezanı versin' diyor.Yandan Ceza çıkıp bişey soruyor.En başta 'he herhalde kötü esprilerle dalga geçiyorlar' dedim.Ama öyle olmadı laf arasında Orhan Ölmez dendi yandan o kişi çıkıp birşey sordu.Bi video vardı 'Fıkrasına gülünmeyen adam' diye o adam gibi kaldım.

Kendim şahsen sadece dediğim sahneyi izledim ve anlatılan olayları yorumladım.Çıkıpta 'izlemeden yorum yapma hebele hübele' demeyin.Zaten izledigim ve duydugum konuları üzerinden yorum yaptım.

Vurmazsanız...iyi forumlar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atını Dürten Kovboy

Ülkerin nesi var cidden? Sırf meraktan soruyorum.

Kendine ait glikoz şurubu fabrikası açtı, halkın sağlığı hiç umrunda değil, kanserojen zararlı ürünler içeriyor gıdaları, hem kalitesiz hem sağlığa zararlı kısaca.

• jasonn123 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı kabloda değil sıkıntı o aparatların tanesini apple storede 100$ dan satması sahte alsanda çalışmaz zaten haha no apple no cry

• sorulacak sorumu bu? apple tabiki. über gereksiz bir fiyat, sınırlı ve kapalı bir işletim sistemi, saçma sapan işe yaramaz servisleri(icloud vb.)
  • Vodafone smart ultra telefonlar

• quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

Şahsi fikrim vurmayın. Bence ;

L ile M primci bir dizi olduğu için bitirildi.Sadece 1 sahnesini izledim ona göre değerlendireceğim.Çevremden duydugum Lost,Godfather gibi seriler üzerinden olaylar döndürmüş zamanında.Ülkesindeki en başarılı seriler Arka Sokaklar ve Recep İvedik olan bir yapıma göre iddialı bir hareket.Neyse arkadaşlarımın yogun ısrarı üzerine attıkları bir sahneyi izleyecektim.Beğenirsem diziyi full izleyecektim.Atılan sahne efsaneymiş(!) onlara göre,izleyenler hatırlar o halde.Bir olay yapılıyor konser alanı sanırım tahminimce başroldeki kızımız 'Allah cezanı versin' diyor.Yandan Ceza çıkıp bişey soruyor.En başta 'he herhalde kötü esprilerle dalga geçiyorlar' dedim.Ama öyle olmadı laf arasında Orhan Ölmez dendi yandan o kişi çıkıp birşey sordu.Bi video vardı 'Fıkrasına gülünmeyen adam' diye o adam gibi kaldım.

Kendim şahsen sadece dediğim sahneyi izledim ve anlatılan olayları yorumladım.Çıkıpta 'izlemeden yorum yapma hebele hübele' demeyin.Zaten izledigim ve duydugum konuları üzerinden yorum yaptım.

Vurmazsanız...iyi forumlar dilerim.

Dost um

Lm de iğrenç sahneler var

O efsane denilen sahneyi sevmen için o karakterleri tanıman sevmen lazım

Eğer izlemek istersen

1.sezonu izle derim. Sezonlar ilerledikçe dizi dahada iğrençleşiyor.

• Aras kargo, Playstation(şuan var ama Pro dan sonra almam artık), Apple

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stickand -- 7 Kasım 2016; 9:59:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Dürten Kovboy

Ülkerin nesi var cidden? Sırf meraktan soruyorum.

Kendine ait glikoz şurubu fabrikası açtı, halkın sağlığı hiç umrunda değil, kanserojen zararlı ürünler içeriyor gıdaları, hem kalitesiz hem sağlığa zararlı kısaca.

Hocam glikoz şurubu mu sizi etkileyen faktörler yoksa çok mu koyuyorlar yani hemen hemen yediğiniz bütün şeyler de olmuyor mu zaten

• telekurye
  • Ülker,vestel,casper,samsung,hp vs

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.