Şimdi Ara

Bireysel Emeklilikten 10 Yıldan Önce Ayrılanlardan Kesilen %15 Kesintinin Ödenmesi (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.097
Cevap
59
Favori
352.351
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben vergi mahkemesinde çalışıyorum. Eğer sormak istedikleriniz var sa düzgün bi şekilde yazın bu konuyu vergi mahkemesi başkanına okutacağım.Soruları cevaplandırır inşaallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysedeniz

quote:

Orijinalden alıntı: bektas73

Benim buraya birşey yazmamış olamam yeni üye olduğum anlamına gelmez ben buraya yıllardır üyeyim burada provakatörlük yapmayın yapacağınız yer belli biz burada konu hakkında gelişmelerden haberdar olmak istiyoruz,polemik yaratmak değil.

normal bir yazının üstüne atlayıp, olayı gerenler belli....

başka söze gerek yok!

• quote:

Orijinalden alıntı: acht und zwanzig

Beyler ben vergi mahkemesinde çalışıyorum. Eğer sormak istedikleriniz var sa düzgün bi şekilde yazın bu konuyu vergi mahkemesi başkanına okutacağım.Soruları cevaplandırır inşaallah

• quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

quote:

Beyler ben vergi mahkemesinde çalışıyorum. Eğer sormak istedikleriniz var sa düzgün bi şekilde yazın bu konuyu vergi mahkemesi başkanına okutacağım.Soruları cevaplandırır inşaallah

Uygun olmaz mı hocam?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

quote:

Uygun olmaz mı hocam?

hemide ne biçim

• Her hangi bir ilerleme yok

29/08/2012 evrak verilme tarihim ama bir ilerleme yok neye göre ödeniyor mantık kuramadım herkes gibi.

Ayrıca bmvdb açıklama yeni haberde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysedeniz

muhteşem ekonomimiz, en ufak bir olayda yerle yeksan oluyor...

demek ki; şişirme imiş herşey....

şimdi bu pamuk ipliğine bağlı ekonomimiz neyle toparlanacak....

biz daha çooook bekleriz...

Merak etmeyin her şey günlük güneşlik..

İMF ye borcumuzu bitirmişiz ya hani.. 7 haziran itibari ile 20 yıl vadeli 3,5 yılı geri ödemesiz hemide.. 624,1 Milyon Avro borç aldık.. Borcumuz bitti diyenler bunu inkar ederler herhalde... ben yalan söyleyebilirim..

TC Başbakanlık Hazine Müşteşarlıgının 7 Haziran tarihli 2013/92 numaralı Basın duyurusuna bakıversinler bi zahmet :)
  • hala ses yok
  • Biz evraklarımızı elden teslim ettik, 2 aya yakın süre geçti ama hala evrak kayıt sorgulamadan sonuç çıkmıyor...Neden olabilir fikri olan var mı?
  • Tam ümidi kesmişken onu gördüm karşımda
    mavi mavi masmaviiiiiii :D

Arkadaşlar gözünüz aydın diyelim. Ben de ilk elden başvuranlardaım. Açıkcası unutmuştum bile. Bugün tesadüf para çekmek içni atm'ye baktım para yatmış. Umarım herkesin bu ay içinde yatar.

• Gözün Aydın, darısı başımıza artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun.Başvuru tarihiniz ve numaranız neydi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZodiaK123 -- 27 Haziran 2013; 10:13:08 >
  • befo B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım moralini bozmak istemem , 31 ağustosta elden başvuranlar bekliyor......
  • quote:

Orijinalden alıntı: lesh1

Arkadaşım moralini bozmak istemem , 31 ağustosta elden başvuranlar bekliyor......

29-ağustos-2012 verdim 2 adet iadem var ikisinden de haber yok.

Belki bir fikir sahibi olmanız için .
  • quote:

Orijinalden alıntı: awakado

Tam ümidi kesmişken onu gördüm karşımda

Arkadaşlar gözünüz aydın diyelim. Ben de ilk elden başvuranlardaım. Açıkcası unutmuştum bile. Bugün tesadüf para çekmek içni atm'ye baktım para yatmış. Umarım herkesin bu ay içinde yatar.

Evet arkadaşlar bende arasıra hesabı kontrol ediyordum.

Tam ümidi kesmişken üstteki arkadaşın mesajı ile şimdi baktım benim de hesabıma Büyük Mükelleflerden gelen havaleyi gördüm.

Nerdeyse 1 yıl oldu unutmuştuk nihayet alacaklarımız eksiksiz ödendi.

Dekontu eklemeye gerek görmüyorum benimki biraz yüklüydü.

Vergi borcum falanda yoktu,biraz geç oldu ama çok şükür bir yitiğimizi kaybetmişde bulmuş gibi oldum.

Herkes ara sıra hesablarına baksın anlaşıldığı kadarıyla BES iadeleri başlamış diyebiliriz.

Güle güle harcayalım.

Forumdaşlara güzel günler.

• Ben de bir bankaya bireysel emeklilik yaptırıp hizmetinden memnun kalmadığımdan emekliliği başka bankaya taşımıştım. Önceki bankada belli bir meblağ kalmıştı; onu almaya gittiğimde bayan iptal ettirirseniz o para da yanar demişti, böyle birşey var mı? Beş sene dokunamazmışım o paraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: furbur

quote:

Orijinalden alıntı: awakado

Tam ümidi kesmişken onu gördüm karşımda

Evet arkadaşlar bende arasıra hesabı kontrol ediyordum.

Tam ümidi kesmişken üstteki arkadaşın mesajı ile şimdi baktım benim de hesabıma Büyük Mükelleflerden gelen havaleyi gördüm.

Nerdeyse 1 yıl oldu unutmuştuk nihayet alacaklarımız eksiksiz ödendi.

Dekontu eklemeye gerek görmüyorum benimki biraz yüklüydü.

Vergi borcum falanda yoktu,biraz geç oldu ama çok şükür bir yitiğimizi kaybetmişde bulmuş gibi oldum.

Herkes ara sıra hesablarına baksın anlaşıldığı kadarıyla BES iadeleri başlamış diyebiliriz.

Güle güle harcayalım.

Forumdaşlara güzel günler.

gule gule harcayin...elden evrak teslimini ne zaman yapmistiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Parası yatırılan arkadaşlar adına sevindim. Umarım bir an once herkesin parası ödenir.
  • parası yatan arkadaşlar evrak sıra numara ve tarihlerinide yazarlarsa çok iyi olur

güle güle harcayın
  • Ben 2008 çıkışlıyım. Evrak Kayıt tarihim 27-09-2012

Herhangi yatan birşey yok.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.