Şimdi Ara

Bireysel Emeklilikten 10 Yıldan Önce Ayrılanlardan Kesilen %15 Kesintinin Ödenmesi (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.097
Cevap
59
Favori
352.351
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde 2 tane var biri 2008 çıkış diğeri 2010 başvuru kayıt tarihi Ekim ayı ikiside

Yatan falan yok,neye göre ödeniyor hiç anlamadım kafalarına göre nasıl istiyorlarsa öyle yatırıyolar başvuru ve kayıt tarihinden itibaren 8 ay geçmiş, şimdiye kadar mahkeme açıp başvursaydım faizi ile birlikte çoktan almıştım paramı, herşeyiyle 3 sınıf ülkeyiz Devlet artık milletin sırtına binmiş yüklendikçe yükleniyor 3 kuruş para verecek onuda süründürüyor, benim çevrde ayrılıp başvuranlar da var ama onlarada yatan birşey yok nedense söyleyen de kendisine değil hep bir arkadaşa yatmış bekleyin diyor pek de inandırıcı gelmiyor artık kusura bakmasınlar,
  • ooo hadi bakalım hayırlısı bende 2007 çıkışlıyım başvuru tarihim kasım ama evrak giriş tarihim ocak. Paranın kokusu hiç bu kadar yoğun gelmemişti
  • ben ödeneceğine inanmamaya başladım

ekim kayıtlıyım bir tık yok.

Böyle devlet başımızdan eksik olmasın.
  • yok mu bir gelişme?
  • hala bir şey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: tansel67

hala bir şey yok

yok .. yok yok......
  • ya birileri dalga geçiyor , yada vergi dairesi

2009 çıkışlıyım, 31 ağustos 10:45 de elden başvurdum, sitede de kaydım görünüyor ve bekliyorum

yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • sizin dediğiniz hepsini özetliyor.biz boşa beklemeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lesh1

ya birileri dalga geçiyor , yada vergi dairesi

2009 çıkışlıyım, 31 ağustos 10:45 de elden başvurdum, sitede de kaydım görünüyor ve bekliyorum

yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

şişlideki mükellefler vergi dairesinemi verdiniz
  • Bu paralar ayda 3-5 kişiye ödenerek seçim dönemine yaklaşılır. Seçim öncesi artık nasıl olursa mağduriyetimiz Başbakan'ımıza iletilir ve bir sabah bakmışız ki paralarımız hesabımıza yatmış. Biz de Başbakan'ımıza teşekkür ederek gider oylarımızı kullanırız. Bilmem anlatabildim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone61

Bu paralar ayda 3-5 kişiye ödenerek seçim dönemine yaklaşılır. Seçim öncesi artık nasıl olursa mağduriyetimiz Başbakan'ımıza iletilir ve bir sabah bakmışız ki paralarımız hesabımıza yatmış. Biz de Başbakan'ımıza teşekkür ederek gider oylarımızı kullanırız. Bilmem anlatabildim mi?

Koyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gayrettepedeki büyük mükellefler vd @WILDBOYS
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakansah

quote:

Bu paralar ayda 3-5 kişiye ödenerek seçim dönemine yaklaşılır. Seçim öncesi artık nasıl olursa mağduriyetimiz Başbakan'ımıza iletilir ve bir sabah bakmışız ki paralarımız hesabımıza yatmış. Biz de Başbakan'ımıza teşekkür ederek gider oylarımızı kullanırız. Bilmem anlatabildim mi?

Koyun

meeeeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: lesh1

gayrettepedeki büyük mükellefler vd @WILDBOYS

bende orada çalışan memur ile görüştüm bana eylül ayında evraklarını verenlerin ödemeleri yapılıyor dedi eylül ayında veripte ödeme alan yokmu

bizi bilgilendirsin
  • Yaklaşık 4 ay öncede aynı şey söyleniyordu Eylül ayı Ödemelri yapılıyormuş ne Eylül ayıymış birader bu kimi kandırıyorsunuz 4 aydır hiçmi ilerlemez
  • quote:

kısa ve öz anlatım... süper..
  • Yaklaşık 1 saat önce hesabıma eft geldi. bİlgi vermek gerekirse eylül 2009 da sistemden ayrılmıştım, iade için dilekçe ile ise ağustos ayının ilk günlerinde başvurmuştum.
    Açıkçası ümidi kesmiştim , benim için sürpriz oldu.
    [simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hookman -- 25 Mayıs 2013; 18:10:21 >

• benim evrak veriş tarihimle sizinki çok yakın...

umarım bir sürprizlede ben karşılaşırım...

artık cidden sıkıntı verdi bu iş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hookman

Yaklaşık 1 saat önce hesabıma eft geldi. bİlgi vermek gerekirse eylül 2009 da sistemden ayrılmıştım, iade için dilekçe ile ise ağustos ayının ilk günlerinde başvurmuştum.
    Açıkçası ümidi kesmiştim , benim için sürpriz oldu.

Senin evrak kayıt no nedir hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 22 Mayıs 2013; 16:50:48 >

• Hatırlamıyorum ama 83*** veya 82*** gibi birşeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hookman -- 22 Mayıs 2013; 16:57:25 >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.