Şimdi Ara

Birey Gelişim B Geometri Çok mu zor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
4.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , Güvender YGS 'den neredeyse boş soru bırakmamama rağmen bu kitapta ilk testlerden sonrasında çok zorlanıyorum. Çözümlerini izleyince hakikaten de zor ve fantezi sorular gibi geliyorlar bazıları? Sizde durum nasıl? Bilgi sarmal da aldım çözümleri var diye çözümleri yokmuş onda daha iyiyim ama güzel sorular var.

Güvender 2017 10'lu denemelerin ilkinde de 95 net 390 ygs 5-6 puanım var , çözen var mı , bana zor geldi özellikle Türkçe de her zaman full çeken birisi olarak 9 yanlış çıkardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukuk20 -- 5 Aralık 2016; 15:27:53 >

• Ben hocalara geldikten bakıyorum sonra birey b ye geçiyorum yapamadıgım soruları bırakıyorum çözümlerini izlemiyorum. Ertesi gün tekrar deniyorum dağlam kafayla yapamadıklarımın yarısını yapıyorum. 3.gün tekrar deniyorum çözemezsem çözümlerine bakıyorum her soruyu beynime kazımıs oluyorum aynısını karekök matta yapmadım ona yanıyorum.
  • hocam bende de gelisim b var. ama cok zorlamiyor. nejdet hocadan dinledim dersleri. hic boyle kasıntı degil yani. o yuzden fem beyaz kapağa gectim. ikisini birlikte cozuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam sağolun , demek ki daha çok çalışmam gerekiyor. Nejdet kirpi paralı mı hocam yoksa youtube'dan mı yayın yapıyor? pek bulamadım?
    edit:buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukuk20 -- 5 Aralık 2016; 15:33:33 >
  • parayla satiyor kendi sitesi var hocam

• Evet hocam öyleşmiş , sağol.
  • Birey b o konu ile ilgili soru kalıplarını soruyor nerde eşlik benzerlik kural kullanılacağını öğretiyor mesela ben çizgi çekmede zorlanırım genelde o sorular kaçıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi birey b nin iki çeşidi var bi gelişim serisi b bu kolay. bide beyaz kapaklı soru bankası b var bu piyasanın en zor soru bankası. ösym ile bir alakası yok çözmeniz fantezidir.
  • O kadar da değil be abartma karekök lys nin yanında çok kolay kalıyor o
  • birey b ile fem beyazı karşılaştırır mısın çok fark var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteBlackie

birey b ile fem beyazı karşılaştırır mısın çok fark var mı

hocam birey b yide kullanıyorum ama fem beyaz kapak döver.
  • benim geometri temelim çok yok orta derecedeyim denebilir birey c yi sipariş etmiştim internetten video çözümlerine güvenerek acaba çok büyük bir hata mı yaptım diyorum şu an
  • Ben hocalara geldikten bakıyorum sonra birey b ye geçiyorum yapamadıgım soruları bırakıyorum çözümlerini izlemiyorum. Ertesi gün tekrar deniyorum dağlam kafayla yapamadıklarımın yarısını yapıyorum. 3.gün tekrar deniyorum çözemezsem çözümlerine bakıyorum her soruyu beynime kazımıs oluyorum aynısını karekök matta yapmadım ona yanıyorum.

• D_Güiza kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aldım o kitabı takıldığım çoğu soruyu çözümüne bakmak yerine hocayla çözmeye çalışıyorum. Hoca diyo fantezi yapmışlar olimpiyata mı gircen olum bunlarla uğraşma çoğu soru o klasik kalın bry bden ösym ile alakası yok.
  • ne cozecez?

• quote:

Orijinalden alıntı: DoctorGusFring

Hocam bende aldım o kitabı takıldığım çoğu soruyu çözümüne bakmak yerine hocayla çözmeye çalışıyorum. Hoca diyo fantezi yapmışlar olimpiyata mı gircen olum bunlarla uğraşma çoğu soru o klasik kalın bry bden ösym ile alakası yok.

Hadi ya internetten sipariş etmiştim zor olduğunu biliyordum ama video çözümlerine güvendim sanırım bi kenarda öylece duracak
    Bende de var Birey C hocam , çözülebilir B ile çok fark göremedim . Sadece işlem kalabalığı gibi geldi bana C'nin zorluğu B' den farklı olarak , bazı soruları fantezi tabi.
    bende de var daha kapağını açmadım ama her konudan 1-2 test var zaten çöz ne olacak zor sorularda görmüş olursun.
    Yalnız o eski serinin çözümü yok diye biliyorum bryceptede ama olimpiyat gibi zor olan kısım bir adım ötesi testleri onun harici baya güzel bence özellikler karma testleri var hangi konu olduğunu bilmeden çözdüğün için harika
    edit:yanlış anlamışım pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2BA6261ED -- 6 Aralık 2016; 15:57:39 >
  • yok hocam tam kıvamında ama hedefin ilk 1k ise c almak daha mantıklı
  • Hocam benim geometri temelim neredeyse hiç yok. Sadece 2015 ten hatırladıüım formüller kurallar felan var biraz. hocalara geldikten izleyip çalışıyorum. Elimde birey in ygs geo soru bankası var b felan değil sadece birey ygs geometri sb yazıyor. Yeterli midir? Bundan sonra full bölüm denemesi çözmeyi planlıyorum sb yerine.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.