Şimdi Ara

BİREY C SERİSİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
3
Favori
15.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar birey yeni kitapları çıkartmış sanırım hem de video çözümlü daha önce bireyin fiziğini biyolojisini veya gelişim c serisini kullanan arkadaşlar bir yorum belirtirse iyi olur.

• C alma aşırı gereksiz fantezi yapmışlar.fen için durum bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfa Bey

İyi günler arkadaşlar birey yeni kitapları çıkartmış sanırım hem de video çözümlü daha önce bireyin fiziğini biyolojisini veya gelişim c serisini kullanan arkadaşlar bir yorum belirtirse iyi olur.

Birey c fenleri matları hazırlayan öğretmenler benim temel lisemde öğretmenlerimdi ve yaptıklarım yorum şu :
    Sınavda böyle çıkmıyor ki gereksiz çözülmesi. ( bak bunu bu kitapları yazanlar söylüyor ) bence alma parana yazık olur.
  • Biyoloji ve kimya kullandım.

Biyoloji çok iyi,kimya rezaletti.

• Hocam geometri için birey b ve birey c yi alıp çözersen fulle yakın yapmaman imkansız, matematiği saçma gereksiz fen derslerinden de biyoloji ve fizik zor ama güzel kimyası gereksiz

• gerek yok reis sadece mat geo al yeter .
  • netlerin çok iyi 1 yanlış ya da full yapmayı düşünüyorsan biyolojisini öneririm soruları güzel. Kimyasını önermem ( 29 a 1 yaptım lys de kimyayı ve gerçekten müfredat dışı sorular sormuş hani çözdüklerim de vardı içinde ama çözerken bile niye çözüyorum lan ben bu soruyu gelmez bu diyordum :) ) Fiziğini ellemedim hiç ama Fizikte her geçen sene sözel sorulara eğilim olduğundan seneye de müfredat değişmesiyle iyicene formülleri azaltıp sözel yorumlara kayacaklar . Al güvender Fizik gibi sözel kitaplarını öyle çalış derim Birey C alacağına.
  • Hocam piyasayi cozersin. Sonra keyfine cozmek icin alabilirsin. Yani birey cden once cozmen gerekenleri cozdukten sonra zor soru gormen icin faydali olur fikrimce tabi vaktin olursa. Iyi çalışmalar.

• reisdicen kullanıcısına yanıt
  • Legolas. L kullanıcısına yanıt
    mfye geçtim bu sene.
  • Fenlerine gerek yok üstat , reyisin dediği gibi mat geo al geç

• egetıpolsunbizimolsun kullanıcısına yanıt
    kitapsızlıktan derse başlayamadım valla hocam herkes farklı bir şey diyor.
  • Geosunu almistim zamaninda hicbisey katmadi bana,daha da almadim ve eksikligini hissetmedim.Bence alma,para ve zaman kaybi.(hedefin ne olursa olsun)

• Valla bızede bole dedıler bı bok olmadı alma kardesım alma al bı orta kıtap ısın hız kazan pekıstır bılgını yeter sınav oyle bekledııgın kadar zor sormuyolar basıt dusun basıt
  • Biyolojisini gerçekten çok beğeniyorum kimya için gereksiz bence o kadar zor

Tabi bu yıl sorular değişti ise bilemeyeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfa Bey

İyi günler arkadaşlar birey yeni kitapları çıkartmış sanırım hem de video çözümlü daha önce bireyin fiziğini biyolojisini veya gelişim c serisini kullanan arkadaşlar bir yorum belirtirse iyi olur.

Hocam video çözümlü olması güzel olmuş , link felan var mı inceleyelim bi

• bende fizik c vardı. son basımını felan bilmem ama o kadar da fantezi kitap değil. öyle aşırı zor kitap değil, çözülüyor. güzel sorular da var. en son çözülebilir.
  • Matematiği için çok iyi diyebilirim..
  • C serisi öyle aşırı zor değil ama çözmek gereksiz bence.Yani çalışmaya başlayacaksan C'den başlama.
  • Alfa Bey A kullanıcısına yanıt
    Usta bence YGS LYS gibi sınavlara hazırlanırken soru bankaları esas püf nokta değil. Nasıl değil ? şöyle :

1- iddialı olmadığın her ders için 1 tane kolay-orta arası gerek çözümlü gerek interaktif çözümlü farketmez alıp konuyu oturtursun. ( çok eksikse konun ilk başta konu anlatımlıdan çalışman gerekiyor tabi )
    2- Orta düzeyde soruları kaliteli olan duyulmuş bir kaynak alıp hem hız kazanır hemde sınava yönelik esas kaynak olan denemelere kendini hazırlarsın . ( kesinlikle en önemli şey denemeler bununla ilgili youtube kanalımdaki videolarda da uzun uzun vurgu yaptım. en kısa örnek geometri çözüyosun testin üstüne yazıyor kenarortay diyorsun aa bak ne güzel görüyorum Sonra denemeye girince nerde la bu kenarortay hıamna !! oluyorsun başlarda
    3- O yüzden Birey C gibi kitaplar çözeceğine ( kaldı ki zor kitaplar statüsünde çokta fantastik kitaplar değil bireyler çözülebiliyor sadece gereksiz ) 2. maddedeki kitaplarını çözüp bölüm denemelerine geçmeni tavsiye ediyorum dostum.
    4- Son hamlede de YGS için genel denemeler çözüyorsun ygsnin ömrü bu kadar . LYS de de aynı adımda genel deneme çözmek yerine daha fazla bölüm denemesi çözüyorsun o da tamamlanıyor.

Bu yazdıklarım bu sene bende işe yaradı. Bir aksilik olmassa da kazanıcam inşallah hedefimi. Doğru çalışınca ve emek verince oluyor her şey . Hiç bir zaman moral bozmayıp olduğunca çalışmaya bak. Umarım gönlünce olur fazla uzattım ^.^

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.