Şimdi Ara

BİREY B GELİŞİM AYARINDA ÇÖZÜMLÜ GEO SB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Bir tık üstü acil geo olabilir. Ama tam bilgili değilim.

• Birey b beyaz kapak olan gelisimden daha zor ozellıkle bir adım testleri ve sonlar onu cozme kanka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Klaken09 kullanıcısına yanıt
    Aynen beyaz kapak zor diyorlar gelişim ayarında çözümlü bir kitap arayorum ama bulamadım

• Eksen kafa dengi orta ve ileri düzey olabilir ama daha zor gibi birey gelişim b den

• oğuz.10 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok mu zor birey b gelişimden çözümleri nasıl sorusu sayısı çok fazla olmasa iyi olur

• Mavizer78 kullanıcısına yanıt
    mavi kırmızı ve mor testleri var sırayla maviler klasik kırmızılar zor morlar baya zor,ama acil geometri daha iyi olur gibi,eksen de fena değil 336 sayfa kitap.Acil geometrinin katlamalı soru sayısı falan ösymye daha yakın ondan dedim.Çözümleri güzel bence benim geometrim pek iyi değil yardımı dokundu,çok fazla sorusu yok zaten

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: Klaken09

Birey b beyaz kapak olan gelisimden daha zor ozellıkle bir adım testleri ve sonlar onu cozme kanka

hocam ben de beyaz kapak kullanıyorumda ben de zorlanıyorum neden son testleri çözme diyorsun gereksiz zor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i will survive -- 6 Mart 2018; 19:11:31 >
    Hocam acil geonun çözümleri var mı ben yok diye biliyordum kitap bende yok ama bi geo arayışı başladı bende

• Kenan hoca çözüyordu,youtubeda olması lazım

Peki hocam karekok lys geo cozdunuz mu bilmiyorum ama sizce karekok lys mi acil geo mu bu aralar karekok lysden cok tavsiye aldim ama kitap cok kalin bitmez ve de pahali o yuzden yeni bir kaynak almadan dusundum kenan kara ile geometri kanalinda karekok lys cozumleri vardi acil geo da varsa bilemedim su an

• yayın denizi tek aldım hocam ince hemen çözülebilecek bi kitap. birey b gelişimden (çözümlü olan) bi tık daha zor geldi bana,videolu çözümü olmasada güzel bi kitap

• yeni başladım daha hocam karekök lys geoya ama mata göre geometrim baya düşük kalıyor,acil geoyu da alıcam ben artık yetiştği kadar.Acil geometrinin farkı ösym ye daha yakın soruları var katlamalı soruları falan,karekökten de bakıcam hocam bakabıldıgım kadar .Dediğiniz gibi baya kalın bir kitap acilin soru sayısı daha az ama katlamalı soruları falan daha fazla

Acil geo benim de aklımda yoktu karekok alır gecerim diyodum ama osym tarzi bi de bu aralar cok duydum o yuzden merak etmistim sag olun hocam

• Eis geometri var. Aynı seviyede ve çözümlü. Ama ikisi de aynı yayından çıkıyor yani soruları neredeyse aynı sanırım.

• İyi calısmalar hocam

• Yararlı başlık up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.