Şimdi Ara

Birbirinizi Yemeye Devam Edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her sene aynı terane. Ligin bitimine 2-3 hafta kalana kadar hep böyle olacak. Puanlar birbirine hep yakın olacak. Decoder nasıl satılacak yoksa? Misal ben taahhütlü üye olmasam 2 hafta önce aboneliğimi iptal etmiştim. Şimdi ise iptal ettirmekten vazgeçtim. Adamlar işi biliyor. Her sene bir de Anadolu takımı katılıyor işin içine. Amacım Bursa'yı küçümsemek değil ama görünen o. Şampiyon yine 3 büyüklerden biri olacak. Bursa da en iyi ihtimalle UEFA Avrupa Ligi'ne gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakkal Gazi -- 11 Mart 2010; 11:19:37 >

• Bursa şampiyon olacak seneye bütün Bursalılar digitürk alacak. Yoksa o para nasıl çıkacak.
  • Aynen son haftada belli olucak ilk 4 sıra.
    Galatasaray
    Fenerbahçe
    Bursaspor
    Beşiktaş

Bu takımlar ligin sonuna kadar kovalar şampiyonluk yarışını.
  • Bursa mevcut performansıyla şu an bile bir sürü en az 1 yıllık abonelik yaptırmıştır. Şampiyon yapılabileceğine inanmıyorum.
  • Bu Sene 3 Büyüklerden Biri Şampiyon Olmayacak/Olamayacak. Bursa Olacak.

Sonra Gazetelerde "Ligimiz X Ligiyle Aynı Seviyede..."

Ee... 400 M Dolar verdiler TSLye. Nasıl Çıkacak Bunun Parası ?
  • Alp, izle ve gör. Bursa bu sene şampiyon olacak, seneye başka bir takım devreye girecek.
  • Senelerdir aynı şeyi yazıyoruz ama -söz meclisten dışarı- afedersin insanların bir enseye tokat vurup "jon benjamin" geçmedikleri kalıyordu fekat bakınca dalga geçenlerde olayları kavrıyor artık.

Bakın son sezonların puan durumlarına hep aynı terane... Kulüpler yakın tutularak lige ayar çekiliyor kaç senedir. İnsanlarda birbirlerini yiyiyor o penaltı bu el bu bilmem ne diye ve para babaları ceplerini doldurmaya devam ediyor. 3 kuruş param varsa bu konuda hepsine haram zıkkım ediyorum. Burunlarından gelsin kusa kusa gebersinler istiyorum.
  • Türkiye'de futbol oynanmaz.
  • hakkaten en son ne zaman bi takım 30. , 31. haftada şampiyonluğu garantilemişti? yada 2 takım alıp başını gitmişti
  • Geçen sene takım kötü gidince, şampiyonluktan umudu kesince hemen lig tv yi iptal ettirmiştim. Ne gerek var izlemeye dedim. Benim gibi düşünen yüzbinlerce insan olsa son 1 ay kala aboneliklerini iptal etseler büyük zarara girerler.
    Şimdi adamlar işi garantiye alıyorlar son 2 haftaya kadar böyle gidecektir. 4 takım potada tutulacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Bursa şampiyon olacak seneye bütün Bursalılar digitürk alacak. Yoksa o para nasıl çıkacak.

Bursalılar niye digitürk alsınlar ki maçlarını vermiyor zaten digitürk
  • quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

quote:

Bursa şampiyon olacak seneye bütün Bursalılar digitürk alacak. Yoksa o para nasıl çıkacak.

Son şampiyonun maçlarını vermezse kimin maçlarını verecek?
    Adamlar şampiyon olmuş olacak ve her takımdan daha fazla hakedecekler yayınlanmayı.
  • Baktınız ciğere uzamıyosunuz başlayın kötülemeye...Ne galatasaray ne Fener ne Beşiktaş ne de Trabzon futbol falan oynamıyor ki...Dün Galatasaray senenin en berbat maçlarından birini çıkarttı...Daha ilk dakikadan itibaren dan dun top şişirerek oynuyorduk maçın gidişatı çoktan belliydi...

Şunu kafanıza sokun ki oyun disiplininden kopmayan takım sene sonu şampiyonluğu göğüsler dijitürk mijitürk hepsi hikaye...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

quote:

Son şampiyonun maçlarını vermezse kimin maçlarını verecek?
    Adamlar şampiyon olmuş olacak ve her takımdan daha fazla hakedecekler yayınlanmayı.

4 büyükler 1-1'i ile oynamadığı sürece onların maçı verilir, bursanın ne potansiyeli var ki 3-5 bin kişi için asıl gelir kapısı olan 4 büyüklerin taraftarıın küstürsün.

• Bursanın 2 milyon, Trabzonun 700 bin küsür nüfusları var yanlış bilmiyorsam.
  • ee ? nufus sayımı mı yapıyoruz burda :)
  • Trabzonla Bursanın arasındaki fark diyorum. Bursa şampiyon olursa 2 milyon insanlık abone potansiyeli olmuş oluyor.
    Bursada pazar daha büyük, Trabzona göre

Bursanın ne potansiyeli var dedin ya, ona istinaden yazdım. Ts nin 700 bin, Bursanın 2 milyon potansiyeli var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roohans -- 9 Mart 2010; 18:10:32 >
  • quote:

Bursanın 2 milyon, Trabzonun 700 bin küsür nüfusları var yanlış bilmiyorsam.

Bursa' nın nüfusu son göçlerden sonra 2 katına çıktı da Bursa' da Bursaspor' a bağlı 2 milyon yok yani...
  • quote:

Trabzonla Bursanın arasındaki fark diyorum. Bursa şampiyon olursa 2 milyon insanlık abone potansiyeli olmuş oluyor.

Bursanın ne potansiyeli var dedin ya, ona istinaden yazdım. Ts nin 700 bin, Bursanın 2 milyon potansiyeli var.

Trabzonun Sadece İstanbulda Bursanın en az 5 misli taraftarı mevcut...Dolayısıyla senin varsayım da havada kalıyor kusura bakma....

• quote:

Trabzonla Bursanın arasındaki fark diyorum. Bursa şampiyon olursa 2 milyon insanlık abone potansiyeli olmuş oluyor.

Hacım ona bakarsan Malatyayı şampiyonluğa oynatsınlar, İstanbulda 10 milyon Malatyalı vardır herhalde

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.