Şimdi Ara

Birazdan Direksiyon Sınavına Gireceğim Park Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdiye kadar 6 saat ders yaptık hiç sorun yaşamadım hep tak diye park ettim ama şimdi orası dolu olacak ve yamuk yumuk duran arabalar olacak ben parkı cizgilere göre yapıyordum ha normalde sokakta rahat park ediyorum göz kararı ama burda dubalar olduğundan direk kurala göre çizgiler üstünden park edecem
    park yerine paralel durmam gerekiyor şansıma önüm arkam arabayla dolu olursa o arada pararlel durup üstüne park etmem gerekecek stop ettirmemde ara dar olursa girmek sıkıntı

Veeee en önemlisi yarım debriyajı son ders öğrendim önceden heyecan yapıyodum hocada bi halt anlatamadığı için kendi kafama göre öğrenmiştim heyecandan her seferinde ayağımı frenden gaza çekerken ya debriyaja yeniden basıyodum araba kayıyordu yada gaza basınca bırakıyordum debriyajı son yaptığımda çözdüm taktiği

durduğumda kavrama noktasına kadar yavaş yavaş çekiyorum araba bir imana geliyor irkiliyor tam o noktada ayağım debriyajda aynı şekilde duruyor gaza basıyorum 1000 deviri geçene kadar debriyaja basarak gidiyorum araba 1000 deviri geçince yavaştan çekiyorum

başkada bişey yok düz yolda stop ettirmem herhalde

• Ben bunu niye okudum ki
  • 0 hatayla geçirdim beyler

ama kalan çoktu kızların hepsi kaldı erkeklerin %50 si.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.