Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

biraz saçma ama cevabımı aldıktan sonra silinsin lutfen ekran koruyucu ne işe yara cep telefonlarınd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> biraz saçma ama cevabımı aldıktan sonra silinsin lutfen ekran koruyucu ne işe yara cep telefonlarınd
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4712 Mesaj
    arkadşlar ekran koruyucu ne işe yarar cevabımı aldıktan sonra bu topik in silinmesini istiyorum şimdiden teşekkür ederim

|
    |
    Telefonun bekleme modunda olduğu zamanlarda güç tüketimini düşürmek amacı ile kullanılır...Ekran koruyucu olarak kullanıcı tercihli fotoğraf kullanılması durumunda ise pek fazla bir avantajı olmaz...
    |
    |
    hayır arkdaşım onla alakası yok eskiden bu msdos lu işletim sistemi zamanında 14" lik monitörler varken sürekli ekranda beyaz yazılar ve siyah ekran olduğu için bi süreden sonra monitör kapansa bile o yazılar gozikebiliyor orda iz yapabiliyordu bunu engellemek içinde ekran koruyucular geliştirdiler
    |
    |

Orjinalden alıntı: carisma_eko

hayır arkdaşım onla alakası yok eskiden bu msdos lu işletim sistemi zamanında 14" lik monitörler varken sürekli ekranda beyaz yazılar ve siyah ekran olduğu için bi süreden sonra monitör kapansa bile o yazılar gozikebiliyor orda iz yapabiliyordu bunu engellemek içinde ekran koruyucular geliştirdiler

Benim söylediğime + olarak birde bu arkadaşın söylediği durum var...Yani benim söylediğim yanlış değil..Sadece bu arkadaşın yazdığının ekstrası...
    |
    |
    |
  • Yarbay
    7352 Mesaj
    cevap almışsın siliyorumbir dahakine teknikj yardıma yaz
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.