Şimdi Ara

Biraz önce telefonumu minibüste bıraktım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
32
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Biraz önce telefonumu minibüste bıraktım.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5406 Mesaj
    Teşekkürler. Telefon şu an elimde.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    Bulunduğuna sevindim.geçmiş olsun
    |
    |

Orijinalden alıntı: Exhell

Teşekkürler. Telefon şu an elimde.

Tabi almazlar basmatik telefonu :)

-Geçmiş olsun.
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 1600 MOBO: Gigabyte AB350-Gaming 3 RAM: GSKILL TridentZ RGB DDR4 3200MHz CL16 2x8GB GPU: Palit GTX 1060 JetStream 6GB 192Bit HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: Samsung 860 EVO 250GB PSU: FSP Hydro 600W 80 Bronze CASE: Phanteks Eclipse P400S Monitor: Asus MG248QR 24' 1ms 144Hz Mice: Corsair M65 PRO Keyboard: Corsair K70 LUX Red LED

• Emekli Yönetici
    1425 Mesaj
    Bikere benimde başıma gelmişti otobüste uyuyordum telefon düşmüş montumun cebinden indikten sonra saate bakmak için eli cebe attım yok hemen arkasından gelen otobüse bindim muavine anlattım durumu bir sonraki durakta geri aldım.

sadece yukardaki olayı yazacaktım ama bi tane daha geldi aklıma zaten yapacak bişeyim yok onuda yazim

yolda yürürken motorla bir kız geçti telefonunu düşürdü bende aldım direk rehbere girdim ebeveynlerinden birini kaydetmiştir diye sadece babasını kaydetmiş aradım kontör yok
    bende kendi telefonumdan aradım adama durumu anlattım bana adres verdi telefonu buraya getir diye bende götürdüm hem kontörüm gitti hem yol param adam bi teşekkür etmedi.
    |
    |

Beşiktaş JK /\/ Real Madrid CF
  • Yüzbaşı
    450 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRİD

Bikere benimde başıma gelmişti otobüste uyuyordum telefon düşmüş montumun cebinden indikten sonra saate bakmak için eli cebe attım yok hemen arkasından gelen otobüse bindim muavine anlattım durumu bir sonraki durakta geri aldım.

sadece yukardaki olayı yazacaktım ama bi tane daha geldi aklıma zaten yapacak bişeyim yok onuda yazim

yolda yürürken motorla bir kız geçti telefonunu düşürdü bende aldım direk rehbere girdim ebeveynlerinden birini kaydetmiştir diye sadece babasını kaydetmiş aradım kontör yok
    bende kendi telefonumdan aradım adama durumu anlattım bana adres verdi telefonu buraya getir diye bende götürdüm hem kontörüm gitti hem yol param adam bi teşekkür etmedi.
    teşekkür için mi yaptın yani?
    |
    |

• Yarbay
    3195 Mesaj
    Adam almıştır eline dokunmatik deyip dokunmuştur tepki vermemiştir sonra bozuk deyip vermiştir geri.

Geçmiş olsun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: REAL MADRİD

içinden kimbilir ne faznteziler kurmuşsundur.Şimdi teli vericem kz beni öpecek filan ama 3 ün 1 almışın tabii bunlar işin gırgırı . adam tam bir mal mış demek ben olsam gden kntümü ve yol parasını isterdm öle teşekkür etmeyen mal dan
    |
    |

II. Abdülhamid
    Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi

"Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    soğuk su.gif gelmemiş henüz
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Absynthe

soğuk su.gif gelmemiş henüz

Telefon gelmiş
    |
    |

Orijinalden alıntı: The Swamplord

quote:

Orijinalden alıntı: CurboW

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Minibüsçüler odasından haber geldi. Telefonum bulunmuş. Birazdan tekrar arayacaklar, umarım içindeki özel bilgilerimi çalmamışlardır.

Polise gitmem için tutanak lazım diye biliyorum.

Ön tarafda oturuyordum. Gördünmü yoksa? 4f3

Sevindim geçmiş olsun.
    Ben Antalya'danım telefonum çalındığında Kars'tan buldular.

Başkan karsa nasıl gitmiş telefon?

arkadaş Şehirler arası Otobüse binmiş herhalde
    |
    |

• Yüzbaşı
    499 Mesaj
    |
    |
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Canlı Tv izle
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
30,284
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.