Şimdi Ara

Biraz önce telefonumu minibüste bıraktım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 10 dk önce izmir osmangazi-ışıkkent minibüsünden aceleden inince, telefonumu koltukta bırakıverdim. Telefon açık ama sessizde, arıyorum açan yok.Telefonumu hemen almak için napmam gerekiyor bu durumda?

Not. Telefonum 5800, imei numarası falan var gerekirse.

• minibüscülerden birini durdur. telefon açsın muhtemelen sırada bekliyordur minibüs.
  • Odanmı orası senin telefonunu koyuyorsun sağa sola .. geçmiş olsun yinede durakta sıradadır
  • Minibüsçüler esnaf odasını aradım, bi haber çıkmadı. Telefonumu arıyorum hala açan yok. Minibüste 2-3 kişi vardı bomboştu. O an dalgınlığıma gelmiş telefonu kucağımdan düşürdüm sanırım.
  • Moral bozmak gibi olmasın ama o 2-3 kişi gördüyse üstüne soğuk su iç derim...
  • İmei numarası ne için var? Kaybolan/çalınan telefonlar için yapılmamışmıydı? Nasıl kullanabiliriz şu kodu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

İmei numarası ne için var? Kaybolan/çalınan telefonlar için yapılmamışmıydı? Nasıl kullanabiliriz şu kodu?

Polise gitmen gerek diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vasili Koslov -- 11 Mart 2010; 16:02:14 >
  • Sen bekle PC basinda.
    Kedi gibidir onlar, gelir geri
  • okula o dolmuşla gidip geliyorum her gün . arka koltuk mu demiştin?
  • Minibüsçüler odasından haber geldi. Telefonum bulunmuş. Birazdan tekrar arayacaklar, umarım içindeki özel bilgilerimi çalmamışlardır.

Polise gitmem için tutanak lazım diye biliyorum.

Ön tarafda oturuyordum. Gördünmü yoksa? 4f3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 11 Mart 2010; 16:07:36 >
  • geçmiş olsun o zaman bidaha minibüsten her indiğinde cebini yoklarsın büyük ihtimalle
  • peşinden koşacağına nete mi girdin
  • quote:

Minibüsçüler odasından haber geldi. Telefonum bulunmuş. Birazdan tekrar arayacaklar, umarım içindeki özel bilgilerimi çalmamışlardır.

Sende telefonu buldun kurcalanmamisini istiyon...
  • Nete girme sebebim izmir esnaf minibüsçüler numarasını öğrenmek içindi. Neyse ki çok geç olmadan aradım ve hal oldu sorun. O minibüsün tekrar burdan geçmesini bekliyorum, telefonu elden vericek şöför bey. Bugünü de atlattık.
  • Gemiş olsun çalınmamasına şaşırdım Bu arada sen ag deki Exhellmisin
  • quote:

Minibüsçüler odasından haber geldi. Telefonum bulunmuş. Birazdan tekrar arayacaklar, umarım içindeki özel bilgilerimi çalmamışlardır.

Sevindim geçmiş olsun.
    Ben Antalya'danım telefonum çalındığında Kars'tan buldular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

Gemiş olsun çalınmamasına şaşırdım Bu arada sen ag deki Exhellmisin

Teşekkürler. Evet benim.

quote:

Orijinalden alıntı: CurboW

quote:

Sevindim geçmiş olsun.

Uh karsta ne işi varmış telefonun? Teşekkürler. Şimdi telefonu almaya gidiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CurboW

quote:

Sevindim geçmiş olsun.

Başkan karsa nasıl gitmiş telefon?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelâg -- 11 Mart 2010; 16:33:59 >
  • geçmiş olsun
  • Bulunduğuna sevindim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.