Şimdi Ara

Biraz Önce Gelen Paket Teklifi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bu ttnet beni takip ettiği için evde yokken hep babamı kafalıyorlar. Şirketten yazıyorum bu mesajı. Babama yeni bir paket önermişler ve bana anladığı ve aktardığı bilgileri buradan size vermek istedim. Paketimiz 35 mbit 50 gb aknli olandı.

- Hız 50 mbit yapılmış. Kota/Akn artık adı herneyse 100 gb belirlenmiş.
    - Taahhüt yokmuş.
    - Ne kadar doğru bilmem ama istersek eski pakete dönme şansımız varmış.
    - İlginç kısmı hızımız 100'e gelince "kademeli" olarak düşecekmiş. En son hız da 16'ymış. Dedim neye göre düşecek bu 1 gb da bir mi düşecek 10 gb da mı 100 gbda mı? ve ne kadar ne kadar düşecek? Bilmiyorum dedi. Dedim ortalık akn/kota yüzünden karışık. En önemli yerin detayın vermemişler.
    - Fiyat aynıymış. Bizim taahüt vardı zaten 2019/7.aya kadar.

Detaylar bu şekilde. Bütün bunlar ışığında yeni paketlerden olduğunu düşndüğüm teklifin resimli detayı ektedir.

Biraz Önce Gelen Paket Teklifi

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/hesapli-kampanya.PDF
    bu en son 09.11.2018 itibariyle olacak olan fiyat tekliflerimi.
  • beni de dün aradılar bedava internette veriyoruz deseniz taahhüt vermiyorum hattı mı taşıyacağım dedim taşıyamazsam da kapatacağımı söyledim kapattım...

sebebi alt yapı yetersizliği.. tiksiniyorum telekom dan bıktık artık hizmet almak rezillik olmuş binlerce şikayet var ve önemsenmiyor özelleşme yapılırken hizmet hızlı götürülcek felan diyorlardı hükümete de oy yok artık kesinlikle buda bu işin siyasi yanı...
  • 4441444 aradım telefondaki bayanın pek müsteri kazanmak gibi bir derdi yoktu yukardaki pdf ekinde 35 mpbs 50akk 58,9 tl iken
    telefondaki bayan 65 tl dedi. bende kapatım.
  • irfan1973 İ kullanıcısına yanıt
    3-4 gün önce devam eden kampanyalarda ki fiyatlar da zamlandı. Demek ki yeni fiyatları o şekilde değişmiş.
  • Arkadaşlar sebebi artık sahtekarlık mı ne derseniz teleservis çalışanı elamanın babama yuvarlak cevaplar vermesi ile sonuçlandı. Bizi 2 günlüğüne 50 mbit 100 gb kotalı pakete geçirmiş ve fiyatı 94 liraymış. O yalapşap verdiği kademeli düşme vs olayı tamamen yalandan ibaret çıktı. 100 gb'ı geçmemize çok az kalmıştı zaten. 100'ü geçtik ve hız her zaman olduğu gibi direk 16 ya düştü. Elemanın satış yaptım görünmek için yaptığı bir oyundu herhalde bu. Sistemde de yaptığıımz paket yükseltmesi olarak geçiyormuş meğersem. Eski paketimize geri döndük. 2 günlük kullanımı da faturalandıracaklarmış. Durum bundan ibaret.
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    Pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.