Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

biraz gulun

1
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      383 Mesaj
      19 Mart 2006 18:42:19 Konu Sahibi
      daha once yazmishtim ama okumayan arkadashlar mahrum kalmasin diye bir daha yazayim...

allah tezinden wersin bush ölüyor...tabiki mekanı cehennem,zebani onu bekliyor kapida ve ona:

senin mekanin cehennem, uc oda var sen bu odalardan birini sececeksin ve oradakinin cezasi sona erecek...
      birinci odaya giriyorlar, odada kennedy ve ici timsahlarla ve piranalarla dolu bir havuz adami oraya atip atip cikariyorlar...bush korkup hemen:zaten ben yuzme bilmiyorum bu odayi secmiyorum diyor...geliyorlar ikinci odaya, burada da churcill ve onunde himalayalar kadar granitten dag, elindede ufacik findik cekici butun bu dagi un ufacik edecek...bizim bush un gene gozu korkuyor ve zaten benim kolum sakat ben bu cezayi secmiyom diyor...ucuncu odada da clinton kanepenin uzerine uzanmis monicada onun bacaklarinin arasinda en iyi yaptigi isi yapiyor.(sax.)...bushun gozleri parliyor ve hemen atiliyor: tamam ben bu cezayi tercih ediyorum diyor...ZEBANININ sesi duyulur:monica cezan bitti gidebilirsin...

:)

|
      |

• Teğmen
      100 Mesaj
      22 Mart 2006 08:48:33
      |
      |
sohbet
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.