Şimdi Ara

Biraz Fotoğraf (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Şimdi daha iyi anladım hocam çok teşekkür ederim.
  • jiddi kullanıcısına yanıt
    Guzel yorum. Cogu kisi sadece heves ugruna alip bazi ozel gun ve gezilerde kullaniyor. Ben motosiklet kullanmanin da vermis oldugu kolaylik ile beraber kamerami olabildigince yanimda tasimaya ozen gosteriyorum. Cunku bazen bir kompozisyon pesinde bazen ummadık kareler yakalama umuduyla tarih araştırmacısı olmanin da vermis oldugu avanatjla bircok firsat elime geciyor, bu firsatlari da tepmek istemiyorum. Bence imkan yaratilip kameranin verdigi hazzi kesfetmek gerekir. Dediginiz gibi bir uzvumuz ucuncu bir gozumuz olarak ele almalıyız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hubalahubhub kullanıcısına yanıt
    valla hocam kesinlikle katılıyorum her iki yoruma da . benim taşıt gibi imkanlarım olmamasına rağmen sırtımda 8 kilo ekipman + olarak yaklaşık 5 kilo civarı tripod ile yola çıkıyorum her gün. nerede neyi göreceğiniz hiç belli olmuyor. yıllardır işe gelip giderken önünden her gün geçtiğim yollarda her defasında farklı güzellikler görebiliyor insan . hazırlıklı olmakta yarar var.

Ben çekimlerimi son zamanlarda izmir içine sıkıştırdım. yoğunluktan dolayı il dışına çok fazla çıkamaz oldum. umarım bir gün denk geliriz beraber çekim yaparız. bir tarih araştırmacısı ile çekim yapmak sadece kareye almaktan da öte bir şans. yaşanmışlıkları da öğrenme şansım olacaktır .
  • tassin_35 kullanıcısına yanıt
    İnsallah Hocam cok mutlu olurum. Aslinda Ege de çokça vakit geçirmiş biriyim ama ne yazik ki henuz İzmir i ziyaret edemedim. Planlarim arasinda yer aliyor belki denk geliriz, keyifli olacagindan hic suphem yok. Akil akildan ustundur derler ya gorulmeyenleri farkedilmeyenleri kesfetmek arkadaslar, dostlar varken daha kolay oluyor.

Sizi de tebrik ediyorum keske her arkadasimiz sizin gibi azimli olabilse, kaliteli ve basarili calismalar yapiyorsunuz. Devamini diliyorum.

• Hubalahubhub kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim . paylaşımlarım devam edecek. işlerimin yoğunluğuna göre belki gün içinde daha farklı 2 çalışma paylaşabilirim.
  • 29.10.2016 Özdemiş - Bozdağ - Gölcük gezimizden Kadrajıma takılan bir kaç fotoğraf paylaşmak istedim. Biraz Fotoğraf

Biraz Fotoğraf
     Biraz Fotoğraf
     Biraz Fotoğraf
     Biraz Fotoğraf

•  Biraz Fotoğraf
     Biraz Fotoğraf
     Biraz Fotoğraf
     Biraz Fotoğraf

• HArika ftotoğraflar

• Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Yeni çekimlerim de geliyor.
  • Abartmayın arkadaşlar çok güzel değil ama fena değil potansiyel var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzhn97

Abartmayın arkadaşlar çok güzel değil ama fena değil potansiyel var :D

Teşekkür ederim hocam :)
  • Güzel hocam yukardakine bakma
  • çok başarılı hocam

• tebrik ederim

• başarılarınızın devamını dilerim

•  Biraz Fotoğraf 

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.