Şimdi Ara

Bırand (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastellonA

quote:

Orijinalden alıntı: arconene

quote:

Orijinalden alıntı: Loriens

Stunı skillshot olduğu için genelde tercih edilmiyor

sırf stunu değilki ultisi bile skillshot denilebilcek
    Değil diyenler için: 5 kişiye tutturma olayı varya sektirme falan ne zaman atcağını iyi bilmen lazım

wer kacana q tf de yap bunu al 5ine sekiyo iste

minyonlar falanda var ama yerinide iyi tutturmak lazım lanede yapmak bi dezavantajdır brandi olan takıma ama bi baron önü yapsalar penta :P
  • Bırand nedir kimlerdendir bilmiyorum ama Brand iyidir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CastellonA

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Loriens

Stunı skillshot olduğu için genelde tercih edilmiyor

sırf stunu değilki ultisi bile skillshot denilebilcek
    Değil diyenler için: 5 kişiye tutturma olayı varya sektirme falan ne zaman atcağını iyi bilmen lazım

wer kacana q tf de yap bunu al 5ine sekiyo iste

minyonlar falanda var ama yerinide iyi tutturmak lazım lanede yapmak bi dezavantajdır brandi olan takıma ama bi baron önü yapsalar penta :P

brand 1 v 1 de gucsuz dir ams brand 1 v 1+1minyonda cooook gucsuzdur bence her yerde is gorur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: IByCreative

forumu terk et brand useless miş

kanka useless bi heromudur ? yazmıstım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zukape

Oynaması çok kolay değil ben ilk çıktığından beri oynuyorum o yüzden kendimi sadece Brand üzerine geliştirdim. Ranked statlarıma bak kaç win kaç lose atmışım Brand'la bu sana açıklayıcı olur. :)

westtemisin trdemi ne nick ne qnq
  • nefret ediyorum bu herodan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boolboxer

nefret ediyorum bu herodan.

yoksa karsı takımdaki rengar senmisin sadADS:DAS:
  • Brand candır ya. Gerçekten çok iyi mid de çok iyi tf lerde çok iyi emin ol çok iyi bir hero fakat ne biliyim ben bi süre sonra sıkıcı buluyorum

Edit: anlatım bozukluğu bol elden var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertsky3 -- 31 Ekim 2013; 19:07:34 >
  • Aldım birkaç oyun sonra sıkıldım kötü bir hero değil ama sıkıcı zombi brand de almayacağım.

• Brand tek beğenmeyen ben miyim
  • 2 Kişiyi tek kişiden kolay kesen tek champ kısaca

• Bırand

OP
  • Oynaması zor tfde iyi yer tutman gerek yani mobil değil fakat bunu dengelemek için damage fazla yapmışlar

• Damage'i çok yüksek ve alan etkili ama hiç mobil olmayan bi şampiyon, move speed'i düşük, kaçma skilli desen yok bu yüzden tflerde iyi pozisyon alman, kolay kolay yakalanmaman, laneda da flashın olmadığı sürece açılmaman ve wardı eksik etmemen gerekir.Bütün comboları, skill shot tutturman üzerinden gerçekleşiyo.Bunları yaparsan çeviremiyeceğin, taşıyamıyacağın maç olmaz kolay kolay brand ile:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magister Equitum -- 1 Kasım 2013; 1:49:52 >
  • Sıkıcı ya en azından ben sıkılıyorum oynarken

• Qewr kombosunu yapabiliyorsan cok iyi, ama eqw ile giriyorsan adama ustalasman lazim, yada hic oynamaman lazim. Brand ile ranked skorum 9 a 1 falan suan. Bayadir oynamiyordum iyi oldu hatirlattigin. Qwer dedigim q yolda iken e ile tutusturup w ile max hasar vermelisin. Ve bu komboyu yaparken adamin ruhu bile duymamasi lazim. 1 saniye icinde komboyu bitirmen lazim yoksa 2 tane skill shot kactimi ne mana kaliyor ne skill. Zordur ama iyidir, ultisini hafife alma, gecen oyle bi sicradi ki bende sasirdim quadra atmistim dakika 14 falan, bot mid e gelmis fight yapiyordu arada onlarda kaynadi gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M 9 -- 1 Kasım 2013; 2:03:52 >
  • Ben sevmiyom
  • susun ya.

kardesm brand op fln defil. gayette useless bi hero

• quote:

Orijinalden alıntı: onrakyldz

Qewr kombosunu yapabiliyorsan cok iyi, ama eqw ile giriyorsan adama ustalasman lazim, yada hic oynamaman lazim. Brand ile ranked skorum 9 a 1 falan suan. Bayadir oynamiyordum iyi oldu hatirlattigin. Qwer dedigim q yolda iken e ile tutusturup w ile max hasar vermelisin. Ve bu komboyu yaparken adamin ruhu bile duymamasi lazim. 1 saniye icinde komboyu bitirmen lazim yoksa 2 tane skill shot kactimi ne mana kaliyor ne skill. Zordur ama iyidir, ultisini hafife alma, gecen oyle bi sicradi ki bende sasirdim quadra atmistim dakika 14 falan, bot mid e gelmis fight yapiyordu arada onlarda kaynadi gitti.

saol dostum en güzel sen acıklamıssın ben zor heroalrı seviyorumö zaten bu arlarda brand takılıoyrum yavaş yavaş alısmaya basladım ve qwer kombosunu ilk senden duydum eqw yapıyordum genelde o dedigin komboyuda denemeye calısıcam cok tesekür ederim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.