Şimdi Ara

Bırakın Şimdi Fernandesi De Bi Gelin Az.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fernandes kadar teknik olmaya bilir.

Ama kadar da Ruhsuz olacak değil. Ondan daha iyisini vereceği kesin.

Fernandes kadar Pahalı olmayacağı kesin. 4-5 milyon dolar civarı alınabilir diye düşünüyorum.

Sizce iyi bir transfer olmaz mı ? İsveç milli takımında da her zaman kadro da ve ilk 11 de kendine yer bulabilen bir isim.

• Cristian ve Selçuk'tan kat kat iyidir fakat CL için yetersiz olacağını düşünüyorum.
  • ile kıyaslanacak bir oyuncu değil kesinlikle.Şu takımda banko oynayabilecek bir futbolcudur kendisi
  • Holmen olur, Edin Visca olur. Öyle güzel olur ki hemde.
  • Ligde en beğendiğim 2 orta sahadan biri fbnin başında olsam holmen-gosso ikilisini alırdım max 10 m yada çöplerle takas olabilirdi
  • Burakın onu bunuda bugün fernandes ne top oynadı be.Fernandesi bjk den çıkar kümeye oynar.Fernandes olmazsa colmanda olur ara pasları çok çok iyi.Burağın 30 küsür gol atmasında payı büyük
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krinorex

Burakın onu bunuda bugün fernandes ne top oynadı be.Fernandesi bjk den çıkar kümeye oynar.Fernandes olmazsa colmanda olur ara pasları çok çok iyi.Burağın 30 küsür gol atmasında payı büyük

Emreye attığı tekmeden sonra Colman he?
  • Holmen Cristianla Topal'ı üst üste koyar top diye oynar.Transfer konusuna da yazdım mac sırasında bir seyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reznov.

Cristian ve Selçuk'tan kat kat iyidir fakat CL için yetersiz olacağını düşünüyorum.

Verilen görevi layıkıyla yapacağını düşünüyorum. CL'ne Baroni ile gitmektense bu adamla gitmek daha mantıklı geliyo bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stocker

Ligde en beğendiğim 2 orta sahadan biri fbnin başında olsam holmen-gosso ikilisini alırdım max 10 m yada çöplerle takas olabilirdi

10 m az para mı? Bonservisleri en fazla 5 6m tutar.Gossoyu fazla sevmem ama o bile baroniden daha fazla yararlı olacağına eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21

quote:

Burakın onu bunuda bugün fernandes ne top oynadı be.Fernandesi bjk den çıkar kümeye oynar.Fernandes olmazsa colmanda olur ara pasları çok çok iyi.Burağın 30 küsür gol atmasında payı büyük

Yahu bırak arkadaşım bunları.Bizim stadımızda pitbul taklidi yapıp mehmet topuza gönderme yapan meloyu çoğu fbli istiyordu?Sonuçta iyi oyuncu.Ayrıca emre sütten çıkmış ak kaşıkmı?Yoboya ırkçılık yapan bendim dimi?Sonra tekrar yobo geldi bu takıma emreyle beraber oynadı bir sorun oldumu?Emre ırkçılık yapmıyorsa herkes emreyi mi buluyor?Ayrıca bu takımla emrenin ilişkisi kesildi emrenin kafasını koparsa nolur

• quote:

quote:

quote:

Yahu bırak arkadaşım bunları.Bizim stadımızda pitbul taklidi yapıp mehmet topuza gönderme yapan meloyu çoğu fbli istiyordu?Sonuçta iyi oyuncu.Ayrıca emre sütten çıkmış ak kaşıkmı?Yoboya ırkçılık yapan bendim dimi?Sonra tekrar yobo geldi bu takıma emreyle beraber oynadı bir sorun oldumu?Emre ırkçılık yapmıyorsa herkes emreyi mi buluyor?Ayrıca bu takımla emrenin ilişkisi kesildi emrenin kafasını koparsa nolur

Gençler her konu böyle açılıyor, sonra farklı yerlere gidiyor. Tartışmayalım o ona laf söylüyor oda tutup başka bir şey yazıyor, sürüp gidiyor bu.

• Selçuk, Cristian ve diğerlerinden daha iyi iş yapacağı kesin.

Büyük kulüpte oynamanın verdiği azim ve hırsla ne iş yapardı o adam...
  • Eğer Spartak'ı elersek ve Aykut hoca gerçekten bütün imkanlarımız CL için diyorsa gidip Fernandes'i her koşulda almalı.İmkanlarımızın Fernandes'i alabilecek kadar yeterli olduğunu düşünüyorum.Yok elenirsek bence elimizdeki kadroyla devam etmeliyiz.
  • Bu durumun sorumlusu tamamen aykut hoca , alınabilecek o kadar iyi ortasaha var ki taraftar artık sıkıldı en azından gözümüzün önündeki gelsin istiyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrinceOfRebeL

Eğer Spartak'ı elersek ve Aykut hoca gerçekten bütün imkanlarımız CL için diyorsa gidip Fernandes'i her koşulda almalı.İmkanlarımızın Fernandes'i alabilecek kadar yeterli olduğunu düşünüyorum.Yok elenirsek bence elimizdeki kadroyla devam etmeliyiz.

Fernandesi almayız abi. Her koşulda değil almazlar.
  • Bu tip adamlar takımı bir üst seviyeye taşımaz,takımdakilerden bi frkı yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

Bu tip adamlar takımı bir üst seviyeye taşımaz,takımdakilerden bi frkı yok bence.

Aykut?

• quote:

Orijinalden alıntı: PeaceTime1907

quote:

quote:

quote:

Gençler her konu böyle açılıyor, sonra farklı yerlere gidiyor. Tartışmayalım o ona laf söylüyor oda tutup başka bir şey yazıyor, sürüp gidiyor bu.

zokora degılmıydı o ya

• quote:

Orijinalden alıntı: BrockLyn

quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

Bu tip adamlar takımı bir üst seviyeye taşımaz,takımdakilerden bi frkı yok bence.

Aykut?

Onu hiç karıştırma
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.