Şimdi Ara

Birader bu ne la (kız konusu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • harbiden şaştım kaldım arkadaş. bir kız var 17 yaşında tamam hesabına fotoğraf yüklersin ama bu kadar da olmaz be gardaşım :S altına gelen yorumlara bakıyorum “büyümüş “ “orantıya bak a**” gibi şeyler. Bahsettikleri şey de kızın göğüsleri..kızda gram tepki yok aksine milleti azdırmak için her şeyi yapıyor. bunlar üniversiteye geçince ne olacak bunları karı diye koynuna sokacak adamlara harbiden yazık yemedikleri bok kalmayacak. kızın aklı fikri yiyişte yazık valla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne bilim ben ya adamı -- 2 Eylül 2019; 11:38:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne bilelim biz ya.

Link ver.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızların çoğu, bu kız gibi aptal

• Link diye bir sey var biliyormusun

Tabiki bi icecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pm
  • Pm

• Myhunter kullanıcısına yanıt
    Yetişkinlerdede böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Ne bilelim biz ya.

Link ver.
    3

• beler karısızlık kötü şey bir süre sonra hepsinden nefret ediyosun en saçma hareketler bile size batıyo ben iyileştim darısı başınıza

kız istediğini yapar neden onu yargılayayım ki kimim ben foto atması sizi etkiler mi? seni sinirlendiren şey kızın ortaya atıp ilgi çekmesi sadece sana atsa böyle demezdin. bu düşünceden kurtulmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxCrazyBoyxx01

beler karısızlık kötü şey bir süre sonra hepsinden nefret ediyosun en saçma hareketler bile size batıyo ben iyileştim darısı başınıza

kız istediğini yapar neden onu yargılayayım ki kimim ben foto atması sizi etkiler mi? seni sinirlendiren şey kızın ortaya atıp ilgi çekmesi sadece sana atsa böyle demezdin. bu düşünceden kurtulmak lazım
    Aslında haklısın ama insan yine de sinirleniyor

• Doğduğunuzdan itibaren beyninize, kadınlar çiçektir kadınlar melektir algısı işletiliyor. Saçma sapan aşk dizilerinde, aşk filmlerinde hep o saf iyi çocuğun o melek kadınını er ya da geç kazandığını görüyorsunuz.

Kadınlar melek, onlara karşı tüm centilmenliğimi göstermeliyim onları hep mutlu etmeliyim fikrini hepinize empoze ediyorlar. Sonrasında gerçekleri görünce de sudan çıkmış balığa dönüyorsunuz tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Doğduğunuzdan itibaren beyninize, kadınlar çiçektir kadınlar melektir algısı işletiliyor. Saçma sapan aşk dizilerinde, aşk filmlerinde hep o saf iyi çocuğun o melek kadınını er ya da geç kazandığını görüyorsunuz.

Kadınlar melek, onlara karşı tüm centilmenliğimi göstermeliyim onları hep mutlu etmeliyim fikrini hepinize empoze ediyorlar. Sonrasında gerçekleri görünce de sudan çıkmış balığa dönüyorsunuz tabii.
    gerçek ne? kadının istediğini yapabilicek güce sahip olması mı? istediğini giyebilmesi, baskılanmadan içinden geldiğince davranabilmesi... bunlar sizi rahatsız ediyosa sorun kadında değil sizde

hangi ülkede yaşıyosun acaba kadınlar melektir falan.. türkiyede birsürü kadın öldürülüyo her gün kendin de görüyosundur hala kadınlar okumalı mı diye tartışan gruplar var. çok uzağa değil kendi şehrindeki köylerdeki kadınların durumuna bak. kadınlar yıllar boyunca baskı altında kalıp ezilmişler malesef ki ülkemizde hala bunu düzeltemedik

ayrıca kadınlar melek ya da çiçek değil insandır aynı bizim gibi çoğunun istediği de eşitliktir

• quote:

Orijinalden alıntı: xxCrazyBoyxx01

gerçek ne? kadının istediğini yapabilicek güce sahip olması mı? istediğini giyebilmesi, baskılanmadan içinden geldiğince davranabilmesi... bunlar sizi rahatsız ediyosa sorun kadında değil sizde

hangi ülkede yaşıyosun acaba kadınlar melektir falan.. türkiyede birsürü kadın öldürülüyo her gün kendin de görüyosundur hala kadınlar okumalı mı diye tartışan gruplar var. çok uzağa değil kendi şehrindeki köylerdeki kadınların durumuna bak. kadınlar yıllar boyunca baskı altında kalıp ezilmişler malesef ki ülkemizde hala bunu düzeltemedik

ayrıca kadınlar melek ya da çiçek değil insandır aynı bizim gibi çoğunun istediği de eşitliktir

Alıntıları Göster
    :D?

• üstteki çoğu kişi link istediğine göre kız demek ki istediğine ulaşabiliyor. bu konuda ne kadınlar ne de erkekler melek, çiçek yada başka bir şey. etki tepki meselesi. kimse prim vermese böyle olmaz
  • xxCrazyBoyxx01 kullanıcısına yanıt
    Hocam seni gorunce aklima epsilon geliyor huzunleniyorum lutfen forumda fazla takilmazmisin...

• Uff gördüklerim gerçek mi

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrıldı01 -- 2 Ağustos 2020; 14:54:52 >
  • 30'lu yaşlara gelince evlenme korkusu sarınca o hesapları silip enayi avına çıkıyorlar merak etme. Tabi 30 yaşından sonra sap erkekler kaldığı için çoğu çakıp kaçıyor. Tabi daha kötü bir hayat demek. Bir kız için evlenme yaşı 21-26 dır. Bir erkek içinse 22-28 dir.

• Link ver link pm pm. Pm pm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.