Şimdi Ara

BİRA İÇEREK DERS ÇALIŞIYORUM YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> BİRA İÇEREK DERS ÇALIŞIYORUM YARDIM EDİN
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    971 Mesaj
    Liseden 2014 yılında mezun oldum. 2015'de yerleştim. Ygs2 11 bin, mf3 23 bindi. Hukuk yazdım sayısallar iyi gelmeyince. En son haziranda bütlere girmek için gittim fakülteye. Eylül ekimden beri tıp için sınava hazırlanıyorum.

10 gün önce yaşadığım olay beni çok üzdü. Performansımı düşürdü.

1 ay kadar önce forum hesabım banlıydı. Ben de 2 fizik sorusunda takılmıştım. O akşam ders çalışıp sabahlamıştım kafam nasıl uçtuysa uludağ sözlüğe başlık açayım belki çözen olur demiştim. Attım oraya. Bir kız da gördü başlığı, özelden yazdı odtüde mühendislik okuyormuş, tıp için tekrar girmeyi düşünüyormuş benim eski entrylerime bakmış sanırım. Konuştuğum hiç kimse yok çok yalnızım. Duygusal boşluktayım konuşmaya başladık.

2 hafta sonra göğüs fotosu atsana dedim. başta olmaz falan dedi de at ya nolcak falan diye ısrar edince hafif dekolteli bir şey attı. 2 gün sonra ben istemeden attı bir şey. Sütyen falan yok sadece eliyle ucunu kapatmıştı. Emin olmak için kağıda saçma bir şey yazdırdım, göğsün de gözüksün öyle foto at dedim. Attı. Fake falan değil yani. 1 2 hafta girmicem buraya haberin olsun dedim.

10 gün önce girdim sözlüğe. Napıyon falan dedim. İkinci mesajda sana resmimi atıyım mı dedim o da at dedi. Belki beğenir ygs'den sonra ankaraya giderim mesafenin benim için önemi yok diye düşündüm içimden. Sıra sende hadi dedim. O da soğuk yazıyordu. Neden böyle soğuksun dedim. Hayatıma biri girdi ondan atmak istemedim dedi.

Hesabı sildirdim tamamen.

Herkes lisede üniversitede yüzüme çirkinsin demişti. 30 kez reddedildim kimse beni sevmeyecek çok çirkinim diyip gidip sigara aldım. 3 gün içtim artık içmiyorum. Kendimi zehirlemek hoşuma gidiyordu.

2 saat önce bira içip fen denemesi çözdüm. Şimdi yine içip çözeceğim. Keşke çirkin olmasaydım. Doktor olsam ne olacak ki kimse bana tedavi olmayacak bile.

|
    |

• Yüzbaşı
    611 Mesaj
    Ss isteriz hocam

Şaka maka da aslında insana kendi tipi bir şekilde kötü geliyor bu olayı takıntı yapınca. Birde 2-3 defa reddedilince bal kaymak olmuştur sana.
    Çirkin insan yoktur hocam bakımsız insan vardır. O aşırı beğendiğin kızlar bile biliyor mesela bakımsız neye benzeyebileceklerini. O yüzden kendini bırakma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: hegomanya48

Ss isteriz hocam

Şaka maka da aslında insana kendi tipi bir şekilde kötü geliyor bu olayı takıntı yapınca. Birde 2-3 defa reddedilince bal kaymak olmuştur sana.
    Çirkin insan yoktur hocam bakımsız insan vardır. O aşırı beğendiğin kızlar bile biliyor mesela bakımsız neye benzeyebileceklerini. O yüzden kendini bırakma

Ne 2 3 ü hocam. Geçen sene oturup saydım 25 çıktı. 30 rahat olmuştur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kıza attığım resim:

|
    |
    hegomanya48 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

güneş ve rüzgar oyuncak işi bebelere yönelik yani sana.ben lafımı çaktım o zaman ben tartışmam yazabilirsin ancak. -em2018
  • Yarbay
    2046 Mesaj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: mobilephone

Göğüs fotosu at diyerek mi kız tavlamaya çalışıyosun.Nefes alsın yeter moduna girmişsin galiba. Basit kıza rastlamışsın ondan red yemekte daha çok koyar tabi.

Zaten beni asıl üzen şey o. Tanımadığı erkeğe çıplak fotoğrafını atan kız bile beni beğenmiyor. Keşke acısız bir şekilde gebersem.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

Kanka bana az dekolteli bir fotonu atsana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Sende yok mu hiç

|
    |
    The Loner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.