Şimdi Ara

BİR ZAMANLAR TELE TUBİLER VARDI....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar saçma şeylerdi onlar öyle..5 çocuğum olsa bir tanesine izletmezdim heralde...zeka özürlü birşeydi..sebepsiz yere yuvarlanıyorlardı salak salak şimdi soruyorum size bunun gibi yayınlar çocuklara ne verebilir ne katabilir

• Şeytan görsün yüzlerini, çocukluğum onların yüzünden kabuslarla geçti, çok korkuyordum onları görünce
  •  BİR ZAMANLAR TELE TUBİLER VARDI....

• Bazen çocuk kanallarında çıkıo yine bakıp bakıp gülüom
  • quote:

Orjinalden alıntı: nKEEPr

Ne kadar saçma şeylerdi onlar öyle..5 çocuğum olsa bir tanesine izletmezdim heralde...zeka özürlü birşeydi..sebepsiz yere yuvarlanıyorlardı salak salak şimdi soruyorum size bunun gibi yayınlar çocuklara ne verebilir ne katabilir

Cinsiyetlerinin belirsizliği sebebiyle yayından kaldırıldı zaten...
    Homo Excantus

• ılk plazmayı ben bunlarda gordum ayrıca kırmızılı olan gaymıs bunuda bı kanalada gordum haberlerınde verdı uk yapımı 5 para etmez bısey ıste
  • quote:

Orjinalden alıntı: kominiko

• quote:

Orjinalden alıntı: nKEEPr

Ne kadar saçma şeylerdi onlar öyle..5 çocuğum olsa bir tanesine izletmezdim heralde...zeka özürlü birşeydi..sebepsiz yere yuvarlanıyorlardı salak salak şimdi soruyorum size bunun gibi yayınlar çocuklara ne verebilir ne katabilir

Ya kız mı erkek mi belli değil neydi onlar öyle...

• sarılalım sıkı sıkı

ilk çıktığında izlemiştim aklımdan hala çıkmıyorlarr

atvde yayınlanıyordu galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kürsad -- 17 Eylül 2007; 14:09:05 >
  • kız sesi olan kız erkek sesi çıkaran erkekti galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Filistin

Şeytan görsün yüzlerini, çocukluğum onların yüzünden kabuslarla geçti, çok korkuyordum onları görünce

ciddi misin?

• dünyanın en hastalıklı psikopat yaratıkları alınca bi kar98k scoped headshot manyağı yapacan
  • IQ ları varmıydı acaba...yada ne yaptıklarını biliyorlarmıydı acaba
  • sokakta görsem boğazlarım
  • bunları tavana asıp smaç basmalı
  • unutanlara hatırlatalım her bi halttanda anlıyorlardı düşük IQ larına rağmen

• Bizim manyak bir arkadaşa var. Onunla kapıyı çalmadan müdürün odasına daldık. Hacettepe konseyindeki adam teletübiz mi neyse ondan izliyordu. Adam prof. Demek ki birşeyler veriyormuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BX4TC

Bizim manyak bir arkadaşa var. Onunla kapıyı çalmadan müdürün odasına daldık. Hacettepe konseyindeki adam teletübiz mi neyse ondan izliyordu. Adam prof. Demek ki birşeyler veriyormuş.

dşrek ortadan iki ye ayrıldım
  • almanya da gerizekalıların kaldığı bi hastahane de izletilmek için yapılmış
    çok berbat şeylerdi ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.