Şimdi Ara

Bir zamanlar SEGA (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
4
Favori
25.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ne kavgalar çıkardı be adam seçme ekranında
  • Dunyada nadir bulunan mega drive oyunu Herzog Zwei ilk strateji oyunu galiba  Bir zamanlar SEGA  Bir zamanlar SEGA  Bir zamanlar SEGA  Bir zamanlar SEGA
     Bir zamanlar SEGA Bir zamanlar SEGA Bir zamanlar SEGA Bir zamanlar SEGA

• Ahh be ne günlerdi. Millet bize gelirdi sega mega drive vardı bende en seçkin oyunları da toplamıştım.mortal kombat ultimate 3 , world soccer, formula gp, golden exe tüm seri, sünnet riders vb ...
    Konuyu 3 sene sonra hortlattim ama bir sorum olacak PC den 2 kişi PC kolları ile nasıl oynariz .bi tarif edebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj_citax kullanıcısına yanıt
    Hocam aliexpres gibi sitelerde bu konsolların kollarının USB versiyonları var onlardan alıp x konsolunun emulatorunu kuracaksınız ve son olarak oyunları rom sitelerinden indireceksiniz.Not düşeyim bir tane:Alınan kolları emulator üzerinden tuş atamasını yapmayı unutmayın.

• Bende bi sega vardi baya oynamistim ps1 den once. Hatta alex diye bi oyun vardi. Bi cocugu yonetiyodun arkandan bastonla dede falan kovaliyodu ulan ya

• quote:

Orijinalden alıntı: pybs147

Hocam aliexpres gibi sitelerde bu konsolların kollarının USB versiyonları var onlardan alıp x konsolunun emulatorunu kuracaksınız ve son olarak oyunları rom sitelerinden indireceksiniz.Not düşeyim bir tane:Alınan kolları emulator üzerinden tuş atamasını yapmayı unutmayın.

Teşekkürler hocam :)

• kega emulatorü var. halen kurulu son sistem bilgisayarımad dahi. sonic spinball oynarım ara sıra. unutamadıgım oyunlardandır.

super star soccer...

ultimate mk3

dune...
  • immeLmann kullanıcısına yanıt
    sunset riders'ın bağımlısıydım ben hocam hiçbir oyun onun kadar eğlendirmedi beni
  • Ahh ahh bu baslik ve burdaki okuduklarim beni cok eskilere cocuklugumq götürdü ne. Ulan ne gunlerdi ya nasıl heyecanla televizyona kurar nasil da hevesli oynardik sabahin erken saatlerinde kurulurduk.
    Mutlu olmasini bilirdik bu veletlerle. Eskiyi özledim galiba... Atari oynadığım günleri ozledim...

• hort

• bi tane aldık bakalım nostalji için umarım sahte değildir konsol.

model no : MK-1631-16

bana tavsiye edebileceğiniz oyunlar nelerdir arkadaşlar?

atari salonlarındaki ismi Hagar veya Final Fight olarak gecen ilerlemeli sokak dövüş oyunu sega mega drive 2 'de var mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

bi tane aldık bakalım nostalji için umarım sahte değildir konsol.

atari salonlarındaki ismi Hagar veya Final Fight olarak gecen ilerlemeli sokak dövüş oyunu sega mega drive 2 'de var mıydı?

Onlar yok,ama o tarz punisher,sunset riders,Streets of rage,Golden Axe 3 güzeldir.

• Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    Final Fight Snes exclusive mevcut değil Genesis'te ..

Ama Streets of Rage , Double Dragon iyidir ..

• Final fight megadrive/genesiste bildiğim kadarıyla yok. Mega cd'de vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

bi tane aldık bakalım nostalji için umarım sahte değildir konsol.

Onlar yok,ama o tarz punisher,sunset riders,Streets of rage,Golden Axe 3 güzeldir.

tesekkurler hocam yanıtınız için.

Bu arada sunset riders dediniz hasta olduğum bir oyundu ama aklıma bile gelmemişti.Sayenizde hatırladım :) bu 112 in 1 olarak piyasaya çıkan oyun cok avantajlı gozukuyor ıcerısınde neredeyse tum efsaneler var.

aklınıza gelen abska var mıdır? mesela mortal kombatr serisinde sanırım en iyisi

mortal kombat 3 ultimate?

street fighter serisinde ise sanırım

street fighter 2 champion edition?

varsa aklınıza gelen diğer oyunları da paylaşınn hocam lütfen.

bu arada aldığım cişhaz PAL ve 2 adet NTSC oyun var.Bu oyunları taktığımda bu oyunlar NTSC sistemler için üretilmiştir diyor.Ben PAL makine slot genişliğinden ötürü sorunsuz her türlü oyunu çalıştırır zannediyordum fakat sanırım region locked olan bazı oyunlar mevcutmus.

calıstıramadıgım oyun Mortal Kombat 3 Ultimate

• Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    Region lock olayını bilmiyordum,ben kopya kullanırdım,Mk ultimate en iyisi,street fighterda special Championship edition oynamıştım

Tavsiyelerim

Simülasyon

Jungle Strike

Urban Strike

Desert Strike

Yarış

Road Rash Serisi

Chase HQ

Virtua Racing

Dövüş

Primal Rage

Rise of the Robots

Virtua Fighter 2

Samurai Showdown

Aksiyon-Macera

Jurassic Park

Dick Tracey

Robocop vs Terminator

Spiderman

Comix Zone

Altered Beast

Alien 3

Platform

Booger man

Beevis and Butthead

Tazmania

Jungle Book

Ecco the Dolphin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar, uzun zamandır keyifle okuyorum burada yazdıklarınızı. Müsait olduğum bir an kendi maceralarımı aktaracağım size. Hemen hemen bütün retro konsolların emilatörleri pc de yüklü ve keyifle oynuyorum hala. Bu konuda yardım isteyen arkadaşlara bilgilendirmeler yapabilirim. Bu konuları konuşabilecek birilerinin olması ayrıca çok mutlu ediyor beni ☺

• forum senlensin..sayemde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 3 Mart 2018; 8:19:52 >
  • Abi soccer deluxe

Street of rage

Sunset riders

Moral kombat ultimate 3

Bunlar çocukluğumun katili :)

@reney lebur tel de bunları oynamam için yardımcı olur musun? Android

Birde telefona baglayabilecegim kol önerileriniz var mı ? Nintendo n un n varya yanlara takılan bluetooth ile çalışan olur uyar mı?

• psp en iyi emulasyon ussudur....1 numara.ve ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 3 Mart 2018; 20:47:19 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.