Şimdi Ara

bir yakit tuketi mi de octaviadan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ogleden sonra nevsehir goremeden yola ciktim sehir merkezinde bi kac alisveristen sonra aksaraya geldik. aksarayda yogun bir trafik vardi kesisim noktasi bilen bilir ve konyaya vardik. konya sehir ici trafigi ve eve gelis. klima 21.5 derecede bastan sona acikti, ayagimin altinda yumurta varmis gibi bastim gaza ve 95 100 arasi hiz sabitleyiciyle geldim.
    Tahminim gece yola cikilsa klima kapali olsa ve sehir ici trafige girilmese 90 sabit 3.2 yakardi.
    edit. arac 2016 model 1.6 tdi 110 beygir manuel
    bir yakit tuketi mi de octaviadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko33 -- 21 Haziran 2020; 16:45:6 >

• Dizel farkı
  • dizel araçta pedalın altında yumurta varmış gibi davranarak araç kullanırsanız zaten normal bir sonuç bu. tisiay da bu davranışla bu kadar yakar. dizelin güzelliği gaza amiyane tabirle abansan da az yakması. altımda dizel olacak ve 80 - 90 la araç kullanacağım. uzun yolda altında dizel olup da az yakacağım diye 90 a sabitleyenleri de anlayamıyorum.

ek: 308ehdispor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 21 Haziran 2020; 16:55:44 >
  • yalnizca ne kadar az yakacak diye bi kere de ben deneyim dedim. tabi ki 160 170 ile tsi 10 litre ustu yakarken ben 5-6 litre ile keyiften gulumsuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko33 -- 21 Haziran 2020; 17:7:7 >
  • Ayni guzergahta tsi en az 1.5 litre fazla yakardi ihtimali yok kaldiki bu tuketim bile gercekci bir kullanim degeri degil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.