Şimdi Ara

Bir Whopper Menü 37.50 TL... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
1
Favori
46.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
194 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam insan ayda yılda bir leş yemek istiyor onu da yiyemiyor…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün yedim 1 adet, 29.95. 37 TL olan dublesi.

Ha 29.95 ucuz mu, tabi o da pahalı. O etin geleceği 50 gram, 50 gram et için 30 TL çok para.

• Dün Ankara Çayyolu da 1.5 paket pide aldım içecek vs yok 45 tl Aspava…

• şu lahmacunculara sormak istiyorum, 10 liraya yediğiniz lahmacunda gerçekten kıyma olduğuna inanıyor musunuz? kıymanın kilosu kaça da adam tonla vergi ödeyip elektrik faturası vs ödeyip sana 10 lira lahmacun verecek.

lahmacun diye yediğiniz şeyde hayvanın kafatasının en artık parçaları sıyrıla sıyrıla önünüze koyuyor yoksa o fiyata et yediğinizi düşünmek bir hayal.

• En son geçen sene bu zamanlar Marmaris'te yedim. Bir daha yer miyim? Sanmıyorum.

• Gıda da bile para hesabı yapıyoruz artık. Can boğazdan gelir. Yaşamsal faaliyetlerin devamı için besin lazım. Kaliteli ve dengeli beslenme yaşam kalitesi getirir. Böyle giderse gıdasızlıktan bağışıklık sistemi çökecek. Çok kolay hasta olacağız. Etrafta ya şişman insanlar ya da zarganalar dolaşacak. Fit vücutlu insan kalmayacak. Her gün Çay, simit, ekmek, makarna. Ülkeyi ne hale getirdiler. Dört kişilik aile için yoksulluk sınırı 9.000 tl olmuş. Asgari ücret 2825 tl ana baba çalışsa yine 9.000 tl etmiyor. Ne yapsın bu millet. Sabah kahvaltı yapmaz, öğlen ucuz tost , tavuk döner. Akşamına makarna. Bu gıdasızlıkla bu vücut harap olur. Durum böyleyken hala daha Erdoğan diye bağırır. Sizlere yapılan az bile elinizdeki ekmeği de alsınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05BCBF09E

Gıda da bile para hesabı yapıyoruz artık. Can boğazdan gelir. Yaşamsal faaliyetlerin devamı için besin lazım. Kaliteli ve dengeli beslenme yaşam kalitesi getirir. Böyle giderse gıdasızlıktan bağışıklık sistemi çökecek. Çok kolay hasta olacağız. Etrafta ya şişman insanlar ya da zarganalar dolaşacak. Fit vücutlu insan kalmayacak. Her gün Çay, simit, ekmek, makarna. Ülkeyi ne hale getirdiler. Dört kişilik aile için yoksulluk sınırı 9.000 tl olmuş. Asgari ücret 2825 tl ana baba çalışsa yine 9.000 tl etmiyor. Ne yapsın bu millet. Sabah kahvaltı yapmaz, öğlen ucuz tost , tavuk döner. Akşamına makarna. Bu gıdasızlıkla bu vücut harap olur. Durum böyleyken hala daha Erdoğan diye bağırır. Sizlere yapılan az bile elinizdeki ekmeği de alsınlar.

Eminim şu an gördüğümüz o başkaları başımızda olsa 10 liraya triple whopper yiyor olurduk. Hatta yok yok, para bile vermezdik, bedava hamburger günleri olurdu...

• artık eskisi gibi olmayacak hiç bir şey

• quote:

Orijinalden alıntı: Millennium

Eminim şu an gördüğümüz o başkaları başımızda olsa 10 liraya triple whopper yiyor olurduk. Hatta yok yok, para bile vermezdik, bedava hamburger günleri olurdu...

Alıntıları Göster

Yok yok akp ile devam. Ülkemizin tam olarak hakettigi yere gelmesi için en az 2 dönem daha başta durmaları lazım.

Bu fiyatların sorumlusu da esnaflar. Kızartma yaglarına gelen zamları, elektrige gelen zamları, suya gelen zamları, dogalgaza gelen zamları, dükkan kiralarına gelen rekor zamları, mazota gelen zamları kendi ceplerinden karşılamayıp vatandaşa yansıtıyorlar bir de !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 5 Temmuz 2021; 11:59:46 >

• Dışarıdan sipariş verecekseniz en iyi çözüm yemeksepeti getir trendyol dan sipariş vermektir firmalar zaten burada var üstüne kupon kullanarak uygun fiyata yemiş oluyorsunuz

yemeksepetin den dün 2 tane kıymalı yumurtalı karadeniz pidesi 2 tane ayran normalde 39 tl ben 11 tlye aldım

Normalde pidenin tanesini 20 25 tl den satıyorlar Bu şekilde yaparsanız ucuza karnımız doyar dışarıdan alırsanız kazık yersiniz gerek yok şimdi tasarruf yapma zamanı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miex kullanıcısına yanıt

geçen lüks bi pidecide çalışanı gördüm. bimden piliç sucuk alıyordu 4-5 tane

• durun daha bunlar bir şey değil, o menü 60 TL olunca görüşelim. fav atın bekleyin. yetmez ama evet  

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

durun daha bunlar bir şey değil, o menü 60 TL olunca görüşelim. fav atın bekleyin. yetmez ama evet  

Suçlu esnaflar. Ah şu esnaflar herşeye gelen zammı cebinden karşılamak yerine halka yansıtıyor :(

• Çok iyi hatırlıyorum. 2 orta boy pizza yanında içecek menü VS ne var ise işte. Zamanında 26 TL ye alıyor idim. Şimdi tek orta boy u bile alamıyorum. 3 orta boy ideal pizza olmuş 70 TL. Buda zengin işine dönmüş artık.

• Redeemertr kullanıcısına yanıt
    Neredeyse her gün zam geliyor..
    Çok yakında 100 TL olursa kimse şaşırmasın.
    Ayrıyeten menüler oldukca küçüldü. Resmen bildiğin çocuk menüsü olmuş.. Normal yetişkin bir birey kesinlikle doymaz.. En iyisi lokanta tarzı yemek.
    Orda durum ne bilmiyorum. Epeydir gitmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bizim çocuk avm de mc'in önünden geçerken hamburger canı çekmiş olacak ki eliyle işaret etti.

Çocuk menüsü fiyatını merak edip sordum ve yavaşca uzaklaştım.

Fiyatı 22 TL idi yanlış anlamadıysam!

• chalap kullanıcısına yanıt
    Menü dedikleri de küçük patates küçücük hamburgerden ibaret .D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Akşama whopper ve 9 lu nugget ısmarladım gelince yorumlayacam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.