Şimdi Ara

BİR UYARI!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    o kadar anlamsız ve niteliksiz mesajlar var ki!! hangisini yazayım şimdi!!
    evrim ve Allahın varlığı tartışması bitti şimdi başka atışmalar var!!
    ne oluyor ya !!

• quote:

Orjinalden alıntı: éfulim

arkadaşlar sayfa bozulmaya başladı!!
    o kadar anlamsız ve niteliksiz mesajlar var ki!! hangisini yazayım şimdi!!
    evrim ve Allahın varlığı tartışması bitti şimdi başka atışmalar var!!
    ne oluyor ya !!

forum bünyesinde zıt fikirler ve tartışma tabiidir.
  • spoti benim söylemek istdiğim şey farklı

her görüş tabiki olmalı
  • forumdaki üslup çok değişti.
    isteyen ateşe tapar, isteyen güneşe tapar. isteyen doğaya tanrı der, isteyen maddeye. kimsenin Allah'ına Peygamberine hakaret etmem. aynısını beklerim. kimse çıkıp aleni bir şekilde babama küfür edebiliyor mu? Allah'ıma Peygamberime de edemez. insan dünyada istediğini düşünmekte istediğine inanmakta serbesttir. ama farklı düşüncelerle dalga geçmek, hakaret etmek çok farklı şeyler...

şimdi de lütfen "ben başlattım - sen başlattın" savaşına girmeyelim. bu konuları burada noktalayalım. çünkü bu şekilde hiç bir yere ulaşılamaz. düşüncelere inançlara saygının bittiği yerde diyalog da biter. kavga başlar. madem bu işi beceremiyoruz dini konulara hiç girmeyelim. ben şu durumdan çok rahatsızım.
  • Demek istediğini anladım sanırım.
    Ortada fikir yok ki "zıt fikirler" olsun.Gerçekten belli bir duruşa sahip,belli bir dünya görüşü olan zıt fikirli arkadaşlar zaten belli.Onlar zaten idare ediyorlar forumu.
    Henüz kişiliği oturmamış ama hiçbir şekilde arayış içinde olduğuna dair bir iz bulunmayan vatandaşlarımız bir konuyu tartışırken;oradan buradan buldukları ve yorumlamaya dahi üşendikleri,kendi cümleleriyle yazamadıkları yazıları,makaleleri COPY-PASTE tekniğiyle aktarmaktan, altına da birkaç hakaret cümleciği eklemekten başka birşey yapmıyorlar.Tabi sadece faydalı bir bilgiyi aktarma amacıyla copy-paste yapan arkadaşları kastetmiyorum.
    Bir dönem -doksanların başlarından ekonomik krize kadar olan dönem- sabahlara kadar süren açıkoturumlar,radyo programları,mitingler,öğrenci grupları arasında böyle sert tartışmalar modaydı.
    Şimdi sanırım bu tartışmalara,kavgaya,şiddete duyulan açlık sanal aleme taşındı.Ne deseniz,ne yapsanız buna engel olunamıyor malesef.Ancak kişi bundan tatmin olnana kadar ya da kendi üstünlüğünü karşısındakine kabul ettirdiğini zannedene kadar sürüyor bu hakaret monologları.Ama çoğu zaman kişinin canı sıkılıyor ve başka bir aktiviteye geçme ihtiyacı duyuyor.O aman bitiyor bu saçmalıklar.

Bu açıkoturumlu yıllar bittiğinde hiç de tesadüf olamayacak bir şekilde, bir eve tıkılmış zihinsel özürlülerin tartışmalarını,kavgalarını büyük bir şehvetle izlemeye başladık ama işte bunun da modası geçiyor.Sanal alem son 1-2 yıldır çoğumuzun evine girmeye başladı ve hızla da yayılıyor yani ben bu tür saçma sapan monologların daha da saçma aktivitelere sahne olacağını düşünüyorum.

Bu kadar saçmalığa rağmen ,ister görüşüne katılayım ister katılmayayım forumdaşlarımdan öğrendiğim veya sayelerinde farkına vardığım şeyler mutlaka oluyor ve bundan sonra da olacağına eminim.

• quote:

Orjinalden alıntı: feylesof

Demek istediğini anladım sanırım.
    Ortada fikir yok ki "zıt fikirler" olsun.Gerçekten belli bir duruşa sahip,belli bir dünya görüşü olan zıt fikirli arkadaşlar zaten belli.Onlar zaten idare ediyorlar forumu.
    Henüz kişiliği oturmamış ama hiçbir şekilde arayış içinde olduğuna dair bir iz bulunmayan vatandaşlarımız bir konuyu tartışırken;oradan buradan buldukları ve yorumlamaya dahi üşendikleri,kendi cümleleriyle yazamadıkları yazıları,makaleleri COPY-PASTE tekniğiyle aktarmaktan, altına da birkaç hakaret cümleciği eklemekten başka birşey yapmıyorlar.Tabi sadece faydalı bir bilgiyi aktarma amacıyla copy-paste yapan arkadaşları kastetmiyorum.
    Bir dönem -doksanların başlarından ekonomik krize kadar olan dönem- sabahlara kadar süren açıkoturumlar,radyo programları,mitingler,öğrenci grupları arasında böyle sert tartışmalar modaydı.
    Şimdi sanırım bu tartışmalara,kavgaya,şiddete duyulan açlık sanal aleme taşındı.Ne deseniz,ne yapsanız buna engel olunamıyor malesef.Ancak kişi bundan tatmin olnana kadar ya da kendi üstünlüğünü karşısındakine kabul ettirdiğini zannedene kadar sürüyor bu hakaret monologları.Ama çoğu zaman kişinin canı sıkılıyor ve başka bir aktiviteye geçme ihtiyacı duyuyor.O aman bitiyor bu saçmalıklar.

Bu açıkoturumlu yıllar bittiğinde hiç de tesadüf olamayacak bir şekilde, bir eve tıkılmış zihinsel özürlülerin tartışmalarını,kavgalarını büyük bir şehvetle izlemeye başladık ama işte bunun da modası geçiyor.Sanal alem son 1-2 yıldır çoğumuzun evine girmeye başladı ve hızla da yayılıyor yani ben bu tür saçma sapan monologların daha da saçma aktivitelere sahne olacağını düşünüyorum.

Bu kadar saçmalığa rağmen ,ister görüşüne katılayım ister katılmayayım forumdaşlarımdan öğrendiğim veya sayelerinde farkına vardığım şeyler mutlaka oluyor ve bundan sonra da olacağına eminim.

eweeeeeeeeeeeeeeeeettttttttttttttt
    çok hakılsınnnnnnnnnn

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.