Şimdi Ara

Bir TV ye iki kulaklık mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tv ve kulaklık konusunda cahil kaldım yıllardır gurbette.

Evimizi aldık mobilyamızı dizdik sonunda burada Allah’a şükür. Bugünde mağazaya gidip UE40MU6103UXUA Samsung bir tv aldık ama film vs izlemek için hanımla benim kulaklığa ihtiyacımız var.

Evde ufak bebemiz var gurbettede bilirsiniz evler Türkiye’deki gibi büyük olmuyor haliyle oturma odamızın hemen yanında yavrumun odası.

TV alırken adama sordum 2 tane kablosuz kulaklık alırsam aynı anda hanımla kullanabilir miyim diye. Olmaz dediler ama vardır mutlaka bir yolu yordamı.

Sizlerin vaktini daha fazla çalmayayım. Derdimi anlattım yukarıda bir çare arıyorum. Hayırlı akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• jack-bluetooth çeviricilerden kullanabilirsin.
  • DRUGS kullanıcısına yanıt
    Biraz daha açıklayıcı olabilir misin hocam? Çok anlamadım demek istediğinizi

• Berira B kullanıcısına yanıt
    Tv üzerindeki ses çıkışını bluetooth çıkışa çeviren dönüştürücülerden bahsediyorum.

• bluetooth kulaklık kullanacak iseniz bluetooth transmitter aletler var aynı anda 2 kulaklığı destekleyen

taotronics TT-BA09 veya TT-BA08 öneriyorum

arada çok fazla fiyat farkı olmadığı için TT-BA11 bile düşünebilirsiniz.

kablolu kulaklık kullanacak iseniz Headphone Audio Splitter alet kullanmanız daha mantıklı tabiki

ama bende para çok ve kalite istiyorum derseniz Sennheiser RS serisi kulaklık alabilirsiniz, tabi 2 kulaklık ve 1 transmitter almanız gerekli

edit: TV ve kablosuz kulaklık kullanılacak ise dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bluetooth gecikmesidir.

yani TV resmi ve size kulaklık ile bluetooth üzerinden gelen ses arasındaki gecikme.
    çok ucuz kulaklıklarda bu sorun oluşabilir. Aptx teknolojisi olan bluetooth almanızı tavsiye ediyorum.
    önermiş olduğum Taotronics transmitter'da Aptx desteklediği için gecikme yaşamazsınız.

Amazon'dan bakabilirsiniz önerdiğim şeylere.

Tabi şu anda en mantıklısı ortalama toplamda 150-200€ kulaklık + 25-35€ Taotronics TT-BA08 - TT-BA09 veya TT-BA11

edit 2: taotronics 2 kulaklık aynı anda bağlandığında Aptx desteklemiyormuş

bu nedenle Avantree Priva III öneriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echonia -- 28 Kasım 2017; 15:28:37 >

• sennheiser RS160 aldım.. icinden bir transmitter cıkıyor.. TV ye onu bağlıyorsunuz.. raadyo frekansı uzerinden ses aktarıyor..
    bluetooth da oldugu gibi gecikme vs olmuyor... 4 kulaklıga kadar dstekliyor sanırım.. incelmenizi oneririm..
    ses kalitesi bence mükemmel. sadece biraz BAS konusunda zayıf geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: echonia

bluetooth kulaklık kullanacak iseniz bluetooth transmitter aletler var aynı anda 2 kulaklığı destekleyen

taotronics TT-BA09 veya TT-BA08 öneriyorum

arada çok fazla fiyat farkı olmadığı için TT-BA11 bile düşünebilirsiniz.

kablolu kulaklık kullanacak iseniz Headphone Audio Splitter alet kullanmanız daha mantıklı tabiki

ama bende para çok ve kalite istiyorum derseniz Sennheiser RS serisi kulaklık alabilirsiniz, tabi 2 kulaklık ve 1 transmitter almanız gerekli

edit: TV ve kablosuz kulaklık kullanılacak ise dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bluetooth gecikmesidir.

yani TV resmi ve size kulaklık ile bluetooth üzerinden gelen ses arasındaki gecikme.
    çok ucuz kulaklıklarda bu sorun oluşabilir. Aptx teknolojisi olan bluetooth almanızı tavsiye ediyorum.
    önermiş olduğum Taotronics transmitter'da Aptx desteklediği için gecikme yaşamazsınız.

Amazon'dan bakabilirsiniz önerdiğim şeylere.

Tabi şu anda en mantıklısı ortalama toplamda 150-200€ kulaklık + 25-35€ Taotronics TT-BA08 - TT-BA09 veya TT-BA11

edit 2: taotronics 2 kulaklık aynı anda bağlandığında Aptx desteklemiyormuş

bu nedenle Avantree Priva III öneriyorum

Merhabalar. Bir hususta sorum olacaktı. Bilginiz varsa yanıtlarsanız sevinirim. Bluetooth kulaklık almak istiyorum. Çok pahalı aletler almak istemiyorum. Orta yollu ama kalite de olsun istiyorum. Bu nedenle iyi bir alternatif olarak bunu buldum. Bu kulaklıklar film seyretmek için elverişli mi ???

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-taph802-kablosuz-kulak-%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-siyah-1206839.html

Eğer farklı bir alternatifiniz varsa yazarsanız sevinirim.

Şimdi birde transmitter olayı var. Ben kulaklıkları TV de film seyretmek için kullanacağım için çoklu bağlantı olması şart. Yani minimum 2 kulaklık takılacak. Sizden ricam şu, bana 2,4, mümkünse ve varsa 6 bluetooth kulaklığı destekleyen aptx destekli senkron sorunu oluşturmayacak işinin ehli bir transmitter lazım. Bu çok önemli. Çünkü transmitter kötü olursa kulaklık ne kadar iyi olursa olsun senkron sorunu olursa anlamı kalmaz. Bana TR de bulabileceğim iyi bir transmitter önerebilirmisiniz.

Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.