Şimdi Ara

Bir telefonu kac yil kullaniyosunuz? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
1
Favori
10.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir seneden sonra telefon yavaşlamaya sorun çıkarmaya başlıyor. Bence üreticiler bunu kasıtlı yapıyor.

Gittiği kadar kullanmak istiyorum ama 2-3 senede tel çöp oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittiği kadar
  • yarım yıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar her çıkan modeli almaya alışmışım ve çıktığı gibi alıyorum. Bunun müsriflik ve gereksiz masraf olduğunu biliyorum ama insanın canı istiyor işte. Bu alışkanlığımı bırakmam için yönlendirici yorumlarınıza ihtiyacım var. Şu an iPhone 7 256 GB Jet Black kullanıyorum iPhone 7S veya 8 çıkarsa dayanamayıp alabilirim. Böyle böyle giderse ne yapacağız yahu?

benim gibi her yeni çıkan iPhone modelini alan var mı? Biran önce bu kötü davranıştan kurtulmam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giansello -- 28 Mayıs 2017; 13:42:34 >
  • Nexus 4 2012 den beri kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note3 kullanıyorum 2015ten beri.
    Nezaman whatsapp çalıştırmaz duruma gelir, düşerse veya bozulursa, ozaman yenisine geçerim.
    Yılda 3yeni telefon çıktı diye 3ünü de alacak kadar boş değilim çok şükür.
  • 2 yıldır s3 mini kullanıyorum, teknolojiyi hep 3-4 yıl geriden takip ediyorum doğduğumdan beri :(
  • 3-4 yıl genelde bozulmazsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leto Atreides II

quote:

Orijinalden alıntı: Muhasebeci48

iphone 7 plus 128 gb var. iphone 8 çıkınca direk alır bunuda letgodan okuturum. yaşasın siyonizim kapitalizm. :D

ayıptır sorması direği ne yapacaksınız hocam?

/>
    />

/>
    />

/>
    />

• Ben bozulmazsa 4 yıla kadar değiştirmiyorum telefonumu
  • HTC M8 2 yıl 3 ay oldu. Donmaya başladı ama . İmkan olunca iphone alayım diyorum. Onlarda donma sorunu yaşanmıyormuş
  • adnansetek kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Bir seneden sonra telefon yavaşlamaya sorun çıkarmaya başlıyor. Bence üreticiler bunu kasıtlı yapıyor.

Gittiği kadar kullanmak istiyorum ama 2-3 senede tel çöp oluyor

GÜNAYDIN HERŞEY ÖYLE SADECE TELEFON DEĞİL

BİLGİSAYAR YADA TELEFON FARK ETMİYOR SÜREKLİ GÜNCELLEME ÇIKARIYORLAR

UYGULAMALAR FALAN DESTEKLEMİYOR SONRA YENİSİNİ SATMAK İÇİN BU ŞEKİLDE ÜRETİM YAPIYORLAR

TEKNOLOJİ İLE İÇ İÇEYSENİZ SÜREKLİ GÜNCEL KALMAK İSTİYORSANIZ EN SON ÇIKAN ELEKTRONİK ÜRÜNÜ ALMAK ZORUNDASINIZ

YAPCAK BİŞEY YOK
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasiliKalanCtrl

Ürünlerin kasıtlı bozulması olayını duymuştum. Ama telefonlarda yoktu sanki eskiden. 2013 ve sonrası buna da bulaştı.

Yazıcı alırsın bozulur, hgs alırsın gişede okumaz, bilgisayar bozulur, işletim sistemi yavaşlar, ekranın görüntü kalitesi düşer, kulaklığın teki ses vermeyi keser.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 4-5 sene civarı kullanırım.
  • lumia 520 çıktığında almıştım geçen sene bozuldu garantiye verdim telefon gelmedi 6 ay boyunca tüketici hakem heyetinden para iadesi aldım sonrasında gm discovery kullandım 1 sene oda şarj soketi bozulup duruyordu ocakta gittim iphone 7 plus aldım en az 3 yıl kullanırım kapasite sıkıntısı çekmezsem
  • adnansetek kullanıcısına yanıt
    Akıllı telefonlar insan hayatında sıkça yer almaya başladıktan sonra bulaşmış olabilir.

Bende hala bu arkadaşı kullanıyorum:
    Bir telefonu kac yil kullaniyosunuz?
    Kaç yıl oldu alalı, kaç yıldır kullanıyorum hiç farkında değilim
  • genelde 4 yılda bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

1100 14. sene
    5800 8. sene

dede sen misin
  • Normal şartlarda 2 yılda 1 lakin bu sene istisna yapıp değişikliğe gideceğim. Iphone 4-5-6-7 olarak gidiyordum bu sene tasarım değişirse değiştirirm yoksa devam.

Apple ın en güzel yanı bana göre çok fazla değerinin düşmemesi 2100 e aldığım iphone 6 yı 1650 ye satmıştım burda şöyle bir olay var her sene deli gibi zam yediği için sanki daha az zarar ediyoruz algısı oluşuyor lakin burda enflasyon etkisini unutmamak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.