Şimdi Ara

Bir tek ben mi sinirleniyorum?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ders çalışırken odama giriyorlar ve boş boş geziyorlar ses çıkartıyorlar bir de yanıma gelip kafasını uzatıyor deftere falan bakıyor bir tek ben mi ayar oluyorum bu tür şeylere?

Merak ediyorum ben mi ruh hastasıyım yoksa onlar mı gıcık?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08A29EF4C -- 10 Aralık 2017; 9:25:5 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapını kilitle ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ruh ikiziyiz

• Bende öyleyim. Evdekilerle çok bi muhabbetim yok ama bazen odamdan çıkıyorum tek bi kelime ediyorlar tüm moralim çöküyor. Takılıyorum o lafa ders falan çalışamıyorum. Yani öyle büyük bir şey de yok ama beni çok etkiliyor. Bu yüzden evden uzakta çalışasım var.
  • Ben ders çalışırken annem odama girdiğinde burnundan solur genelde, babam da 'bitmedi mi dersler hala ne çalışıyon' vb. şeyler söyler. Evde çalışmak işkenceden beter benim için hep bir baskı altındayım, şu an bunu evden yazıyorum gidip kitabın başına oturabilmek için annemin dışarı çıkmasını bekliyorum öğleden sonra bir yere gitcekmiş. 'Arkadaşlarımla buluşcam' bahanesiyle kütüphaneye de gidemedim erkenden, çünkü hava çok kötü. Bu havada ne buluşmasî diye yaygara yapar. Evet bahaneler bulmak zorundayım ders çalışmama karşı oldukları için. Ayıp bir şey mi la yaptığım? Alt tarafı geleceğimi inşa etmek için çaba gösteriyorum laftan da anlamıyorlar bak yine sinirlendim :D

• ruh hastası falan değilsin kimse ders çalısırken rahatsiz edilmek istemez bence once bir konus iste boyle boyle diyelim ki olmadı odaya geldikleri an odadan çık tepkini belli et bunu birkaç kere tekrarlarsan belki işe yarar ben genelde kardesimin okula gitmesini bekliyorum:d

• yazık la size

• yazık be bize :(
  • kilidi yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.