Şimdi Ara

Bir soruya verdiğiniz süre rekorunu kaç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herhangi çözemediğiniz mat fen sorusuna inat edip sırf onu çözmek için verdiğiniz rekor zaman kaç benimki 1 saat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• bi soruyu saniyeler içerisinde çözmüştüm. sonra birisine anlatmam gerekti ve ben nasıl çözdüğümü hatırlayamadım. işlem de yoktu. eve gelince saatlerimi harcadım. tek hatırladığım, uyumadan önce son anda nasıl çözdüğümü bulmayı başarabildiğim. saat tutmadığım için bilmiyorum😬 bir de sayılır mı bilmiyorum ama sırf cevap anahtarının ve hocanın çözüm yolunun hatalı olduğunu ispatlamak için günlerimi harcamıştım. en sonunda hocayı ikna edebildim. ben yanlış yapmam
  • bi soruyu saniyeler içerisinde çözmüştüm. sonra birisine anlatmam gerekti ve ben nasıl çözdüğümü hatırlayamadım. işlem de yoktu. eve gelince saatlerimi harcadım. tek hatırladığım, uyumadan önce son anda nasıl çözdüğümü bulmayı başarabildiğim. saat tutmadığım için bilmiyorum😬 bir de sayılır mı bilmiyorum ama sırf cevap anahtarının ve hocanın çözüm yolunun hatalı olduğunu ispatlamak için günlerimi harcamıştım. en sonunda hocayı ikna edebildim. ben yanlış yapmam

• Benim soruya ayırdığım rekor vakit 1 saat ve o sorunun hatalı çıkması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulpro -- 3 Eylül 2021; 7:26:9 >
  • 2 ay

• 3 saat, sonra gözetmen kitapçığı aldı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1 hafta

• Bunlar çok uzun süreler değil mi yav

• Üstüne 2-3 gün düşündüğüm soru oldu. Tabi 72 saat bunla uğraşmıyorsun, deneme attım, konu çalıştım soruya döndüm. 1-2 saat uğraştım yemek yedim, soruya döndüm şeklinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulpro kullanıcısına yanıt
    Her gün oturupta zamanımızın tamamını soruya harcamıyoruz hocam belli bir zaman harcayıp diğer dersleri bitirip yarın tekrar bakıyoruz

• kas sasli trigo sorusu.Sinava mal oldu

• Bide soruya o kadar uğraşıyon sonra çözümüne bir bakıyon adam öyle basit şekilde çözüyor ki kafayı yiyon nasıl yapamadım demekten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.