Şimdi Ara

Bir soru ve öneri...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forum'un canlı, düzenli kalması için çabaların takdire şayan . Benim gördüğüm, forumda, fotoğraf paylaşımlarında karman çorman bir durum var. Genelde markaların konuları altında paylaşımlar oluyor ve çoğu fotoğraf o markayla ilgilenmeyen insanlar tarafından, konularına girilmediği için görülmüyor. Fotoğraf sergileri, ya da uygun görülecek bir başlık altında konular oluşturulsa ve fotoğraf paylaşımlarını oralara yapsak daha uygun olmazmı?

Mesela;

Manzara
    Şehir hayatı
    Portre
    Makro
    vs

gibi konular altında fotolarımızı düzenli bir şekilde paylaşsak daha düzenli ve profesyonelce olmaz mı?

Ne dersiniz arkadaşlar?

• Şahsi emellerimize alet edebileceğimiz bir başlık vücut buldu forumda !
    "DH Fotoğraf Sergileri" olarak... Bu başlık altında ayrıca dediğiniz gibi fotoğraf çeşitlerine göre alt başlıklar da olabilir. Olması iyi de olabilir kanımca. İlgili kişi ilgisi olduğu alt başlıkta aradıklarını daha kısayoldan bulabilir.
  • yanlis hatirlamiyorsam "makro makro ve sadece makro", "manzara fotograflari buraya" gibi basliklar vardi forumda ama pek ragbet gormuyor sanirsam hem marka basligi altinda samimi bir ortam olustugunu dusunuyorum. hemde her turden fotografi gormus oluyoruz. zaten pentax disinda diger markalarin anasayfalarina sik sik ugruyorum. (pentax basligina girince kalbim dayanmiyor "konu silindi veya bulunamadi" yazisiyla karsilasinca o yuzden pek ugramiyorum) belki onerdiginiz sistem guzel olabilir ama tutacagini pek sanmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pentax başlığındaki kanseri sharks'a söyledim, aslında bütün sayfalarda var ama petax sayfasında son 6-7 mesajda olduğu için mesaj atılıp yeni sayfaya geçilmedikçe öyle sorunlu bi şekilde diğer sayfalara göre daha uzun süre kalıyor.

DH sergileri güzel bi fikir oldu, büyük fotoğraf forumlarındaki gibi bir uygulama ama pek giren çıkan yok galiba oralara. Kimsenin imzasında görmüyorum :) Mesela bi "kritik" forumu açsak sadece eleştiriye yönelik, o da çok faydalı olabilir çünkü fotoğraf paylaşımı olsa da eleştiri yapan çok az.

Normal paylaşımda da kategoriler yaratılıp üst konu şeklinde pinlenebilir bence.

Çok biliyorum ya ondan konuşuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed - -- 13 Nisan 2012; 11:33:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

yanlis hatirlamiyorsam "makro makro ve sadece makro", "manzara fotograflari buraya" gibi basliklar vardi forumda ama pek ragbet gormuyor sanirsam hem marka basligi altinda samimi bir ortam olustugunu dusunuyorum. hemde her turden fotografi gormus oluyoruz. zaten pentax disinda diger markalarin anasayfalarina sik sik ugruyorum. (pentax basligina girince kalbim dayanmiyor "konu silindi veya bulunamadi" yazisiyla karsilasinca o yuzden pek ugramiyorum) belki onerdiginiz sistem guzel olabilir ama tutacagini pek sanmiyorum.

Makro başlığı gayet rağbet görüyor :) Ancak sabitlenmesi lazım gibime geliyor bu tip başlıkların. Biraraya toplanır sabitlenirse bence iş yapacaktır tüm kategoriler...
  • " konu silindi veya bulunamadi "

Bu sorunu üst yönetime bildirdim ve peşindeyim arkadaşlar

DH sergileri konusu yavaş yavaş ilgi görmeye başladı.Daha fazla katılım olursa çok iyi olur.

Bu ;

Manzara
    Şehir hayatı
    Portre
    Makro vb. konuları DH Sergileri altına koyarsak fazla aktif olabileceklirini sanmıyorum.Direk buraya üst konu yaparsak nasıl olur bilemiyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

" konu silindi veya bulunamadi "

Bu sorunu üst yönetime bildirdim ve peşindeyim arkadaşlar

DH sergileri konusu yavaş yavaş ilgi görmeye başladı.Daha fazla katılım olursa çok iyi olur.

Bu ;

Manzara
    Şehir hayatı
    Portre
    Makro vb. konuları DH Sergileri altına koyarsak fazla aktif olabileceklirini sanmıyorum.Direk buraya üst konu yaparsak nasıl olur bilemiyorum.

Nereye koyacağınıza siz karar verin ama buraya koymak tabi daha mantıklı. Üst konu olarak...
  • Yalnız üst konu olarak konulacaksa üst konu fontlarında bir düzenlemeye gidilmeli bence. Hiç dikkat çekmedikleri ortak kanı çünkü.
  • Onunda kısa zaman önce bildirdim üst yönetime cevap bekliyorum

O konular icin aklıma başka bir sistem geldi bakalım yakında bilgilendireceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Onunda kısa zaman önce bildirdim üst yönetime cevap bekliyorum

O konular icin aklıma başka bir sistem geldi bakalım yakında bilgilendireceğim

Bana pm atar mısınız çok acil?..
  • Foto yarışmalarıda beklemedeyiz.Değişerek konularla ilgili hafftalık veya aylık yarışma süreçleri ve sonunda ünvan tarzı bişeyler olabilir
  • Eklenen fotoğraflar eleştirilecekse güzel olur böyle bi şey. çünkü amaç fotoğrafı eklemek değil. başka yerlere de eklenir. ama eleştiri olacaksa en azından hatalarımızı görürürz faydalı olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.