Şimdi Ara

Bir sonraki Sony amiral gemisi tamamen yeni tasarıma sahip olacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
4.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çerçevesiz ekran trendine katılacağını çoğu kişi tahmin etmiştir zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım tasarımı çerçevesiz yapmaz. Çerçevesiz ekran mı olur yahu? Sıfır ergonomi, sıfır sağlamlık. Estetik zaten göreceli.. Ben bu sony tasarımını çok beğeniyorum

.

• quote:

Orijinalden alıntı: Godrilla

Hala beğenmiyorlar, sanal tuşları kaldırın falan diyorlar. Ulan nereye koysun o sanal tuşu? Zaten telefonda bir faaliyet yaparken kayboluyor o tuşlar daha ne? Dünya üzerinde bu kadar fakir olupta, bu kadar bir şeyi beğenmemezlik yapan tek milletiz sanırım.

Son dönemde okuduğum en yalın ve gerçekçi yorumlardan birisi.
    Tebrik ve teşekkürler.
  • Sony mobil sektoru bıraksın, beceremiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snappiermnappier

Umarım tasarımı çerçevesiz yapmaz. Çerçevesiz ekran mı olur yahu? Sıfır ergonomi, sıfır sağlamlık. Estetik zaten göreceli.. Ben bu sony tasarımını çok beğeniyorum

.

Çerçevesiz ekran çokta kullanışlı değil, hele birde kavisliler hiç hoşuma gitmiyor, ekranı bile tam göremiyorsun. Oysa htc, nokia, iphone hepsinin çerçeve kalınlığı sony ile aynı. Sadece onlar alt çerçeveye tuş koyuyor. Sony özellikle alt çerçeve olmak üzere çerçeve kasa oranını %70 lerden 75 lere çıkarsa gayet yeterli olur. %80 ekran kasa oranı isteyenler bence gaza gelip bu özelliği istiyorlar çünkü kaç sene önce çıkan sony xperia z2 telefonu elime alıyorum, onunda çerçeveleri kalın ama telefon çok güzel geliyor gözüme. Samsung iyi pazarladı bu sonsuz ekran muhabbetini millet o yüzden gaza gelip diğer markaları gömmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manchester United

Sony mobil sektoru bıraksın, beceremiyor.

Ericsson'un mobildeki bilgi birikimi ve kültürü ile SonyEricsson olarak belli bir yol almıştı.
    ama ne zaman Ericsson ile yolları ayırdı, gerileme başladı.Ericsson kültüründen gelen birkaç model çıkartıp
    onsuzda yaparım havası estirdi ama artık tek başına ve piyasasını domine edemiyor.
    Ben eski bir SE sever olarak, W900 modelini yurtdışından 600€ verip getirtmiştim. Bu para TR standartlarında o zaman için çok iyi paraydı.
    Bahsettiğim dönem Walkmen serisinin ilk dönemleri. O zaman Nokia'cılar bile kıskanırdı Walkmen serisini.
    K serisinin Foto kabiliyeti (K750-K790 vs.) bile döneminin önündeydi.
    Özlüyorum o günleri,şimdi Sony yeni model çıkardı deseler dönüp bakmıyorum bile nedir diye.
  • realgs kullanıcısına yanıt
    Aynen Ericson bir efsanedir. O zamanlar herkesin alacağı cihazlarda değildi bir elitliği vardı.
  • Gorseldeki gibi cikicaksa hic cikmasin mi6 kopyasi gibi lenovo modeli gibi kendi cizgisinde bi cercevesiz tel yapsin tasarimi degistirmeden yada s8 gibi ozel tasarim yapsin

• Bir sonraki Sony amiral gemisi tamamen yeni tasarıma sahip olacak
    böyle olsa nasıl olurdu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se_runtome -- 13 Ekim 2017; 16:49:57 >
  • gelecekse gelsin artık. kafam ip8 e yöndeldi. çık be insafsız :)
  • Bizde merakla bekliyoruz :)
  • Ulan sony sony fanlari senden fazla bir sey istemiyor ekrani amoled veya oled ekran koy batarysi en az 4000 mah olsun hafizalarimiza kazinan wolkman serisi telefonlardaki o mukemmel ses sistemini koy sonyciler bilir sony w995 serisi ses konusunda evsanedir bilen bilir bunlari yapmak bukadar zormuu eyyyyy sony.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 5 Aralık 2017; 18:31:9 >
  • 1997 kafasinda devam ediyor sony.

2012 yilinda utanmadan ips tft ekranlu amiram gemisi satmişti insanlara. Hala degismedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni modelin 3420 mah ve 5.7 inç olacağı söyleniyor.

İşlemci 835 olacak 845 söylenti sadece biraz eskitelim demi.

Ekran aynı 4K HDR olacak umarım OLED veya LED tarzı bi ekran olmaz IPS bu iş için biçilmiş kaftan.

Hayır Z5 Premium'un bataryası 3430 ondan sonra 2 amiral gemisi çıkıyor pil geride resmen saçmalamışlar koy 3600-3800 arası bi batarya tamam işte 4K ekran acayip yiyor bataryayı.

Ve en önemlisi ekran kasa oranı istediğimiz gibi umarım renk çeşitliliğide olur mesela Gold rengi.

• Bende 2018 ocak fuarında çerçevesi inceltimiş compact modelini bekliyorum, 5,7 ne yaw.

• Bir sonraki Sony amiral gemisi tamamen yeni tasarıma sahip olacak

Bir sonraki Sony amiral gemisi tamamen yeni tasarıma sahip olacak

Xperia Ailesi Grubu böyle gelecek diyorlar da bence arka tarafları çok tipsiz, hele sağdaki bildiğiniz P10-One Plus 5t çakması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 6 Aralık 2017; 18:45:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Xperia Ailesi Grubu böyle gelecek diyorlar da bence arka tarafları çok tipsiz, hele sağdaki bildiğiniz P10-One Plus 5t çakması

parmak izi yanda olur. arkada olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Gördüğüm en dandik telefon markalarından biri. İçinde ne bir not uygulaması var. Ne bir numara engelleme var. Ne sesli asistanı var.

Her kamera çıktığında en iyisi çıkar kullanıma gelince en yavaş kameralar çıkar.

En dandik tasarımlara sahiptir.

Fakat her seferinde Sony fanları Sony fanları deniyor.

Eskiden Sony markası iyiydi fakat Nokia gibi çöküyor.

Bu fanlarında hiç bir zaman göremedik.

bir şeyi kendisi beğenmiyor diye ölümüne kötüleyen üzerine çullanan birisi daha. Sony Android'in Ios'udur. Samsung'un 4 gb ile yaptığını 2-3 ile yapar. Samsung Experience bilmem ne halt yemis yazılımdaki freshlik konusunda. Şarj konusunda da daha iyi genelde.

Kapitalist sisteme biraz ayak uydurmak istemesin bir şirket senin gibilerden linç yemeye başlıyor.

Concord tablet gibi arayüz var adamlarda Samsung Expreince ile karşılaştırmış birde

• quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

böyle olsa nasıl olurdu acaba ?

İlk partiden alırım bu şekilde çıkarsa ama sanmam.

Samsung şu iki sene sonra kasan telefonları üreten firma değil mi?

Xperia P'm ikinci senesini devirdikten sonra aynı zamanda alınan S3'lerden çok daha seri çalışıyordu.Şuan kullandığım Z5'te Iphone 6'lardan daha seri çalışıyor ama S6'nın esamesi okunmuyor?

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    kardeş tamamen uydurma fotoşop
    ekrana bak dışarı da görüntüsü var ekranda yansıma yani ama resim sanki içeride bir zeminde duruyor muş gibi çok saçma.
    bu saatten sonra arka parmak izi yapacağına asla inanmıyorum.
    solda kavisli xperia ruhuna uymuyor oval ıyyhh samiyler gibi.
    sağ tamam ön taraf üst hoparlör şık durmuş.
    tek temennim 16:9 kalır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.