Şimdi Ara

Bir sonraki OLED TV'nizi daha ucuza alabilirsiniz: OLED TV fiyatları düşüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
4.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    65 için de öneriniz var mı hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • lg b9 oled tv yi 8.300 e almıştım.

• kanmet kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/televizyon/samsung-65qn90b.html
    https://www.epey.com/televizyon/samsung-65qn95b.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın hocam 💯

• İyi bari teknoloji ürünlerde indirim haberi güzeldir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ucuzlayacaksa bekleyelim o zaman.

Allah reisten razı olsun

• Halen 75x9005 kullanıyorum memnum ileride 77 inch bir oled ne düzeyde bir fiyat değişimi olur kestirmek zor bakalım beklentim 5.000 Euro düzeyinde olursa 77 inch bir oled almak isterim

acikcasi tarafli yapilmis bir video oldugu cok belli oluyor. oncelikle ortaya koyduklari matematik yanlis, piksel sayisi 3k ya inmiyor, sadece piksellerin renk dagilimi degisiyor, hala ortada 4k piksel var. videoyu hazirlarken bunun farkinda olduklarina adim gibi eminim ama tuketiciyi sayilarla ikna etmek daha kolaydir, basit tabiriyle en guzel yalan sayilarla soylenir, sayilari farkli yada yanlis yorumluyarak yapilir. resmen tuketiciyi salak yerine koymuslar.

yinede renk ve parlaklik konusunda hakli olabilir. bunun icin tarafsiz incelemelere bakmak gerekli. piksel ve cozunurluk bu durumda etkilenmiyecektir ama renk degisimi olacaktir. hos beyazinda icinde kirmizi, mavi, yesil renkleri icerdigini unutmamak gerek. saf kirmizi, saf mavi ve saf yesil disindaki renkler (ki su an ekranda gordugunuz en kirmizi renklerin bile cok azi saf kirmizidir, diger renkler icinde her zaman az biraz bulunur), dogru formulize edilirseler temel beyazin uzerine rgb eklenerek ayni kalitede canlilikda renkler uretelebilir. tabi bu teorik olarak mumkun, uygulamasi ureticinin kapasitesine bagli.

• Samsung un isim vermeden lg aleyhine yapmis/yaptirmis oldugu bu videodan 7 yil sonra lg den elestirdigi rgbw panelleri satin almak icin anlasmis olmasi ironi degil de nedir?

• darkaura kullanıcısına yanıt
    Hiçbir kamera sensörü ve hiçbir içerik RGBW değildir. Hepsi RGB üzerine kuruludur. Bu yüzden beyaz piksel kullanılması hem gereksiz hem de gerçek çözünürlüğü düşürdüğü gibi renklerin doğru şekilde görüntülenmesine de engel oluyor. Aşağıda RGB vs RGBW karşılaştırmasını izleyin. Beyaz pikselin renklere nasıl olumsuz etki ettiğini görürsünüz. RGB olmadığı sürece OLED alınmaz.

• İndirim yaptık derler 30dan 60a çıkarıp 50ye düşürürler, tr ne yazık ki böyle. Ürüne indirim gelse vergilere zam geliyor.

• umarım laptop panellerindede kullanım artar bu vesile ile.

tv de kırmızı bir obje varken, kırmızı ledler yanarken, beyazı da yakmaya devam mı ediyor yoksa söndürüyor mu ? Beyazları da yakıyorsa tasarım hatası, daha soluk olur görüntü, ama söndürüyorsa renk doğruluğunda fark olacağını düşünmüyorum. Ancak eksik pixelden dolayı lümen farkı olur gibi duruyor teoride.

Ama uzun ömür açısından mini led tercih ederdim ben tabi ben.

• ekonomist sayesinde bizde fiyatı düşen bir şey yok Bir sonraki OLED TV'nizi daha ucuza alabilirsiniz: OLED TV fiyatları düşüyor Bir sonraki OLED TV'nizi daha ucuza alabilirsiniz: OLED TV fiyatları düşüyor 

• Bizim için geçerli değil, artık bize ait bir ülkemiz bile yok, yazıklar olsun bize

• Ekonomimiz çoh iyi ya kesin düşer.. 😂

• Bir sonraki OLED TV'nizi daha ucuza alabilirsiniz: OLED TV fiyatları düşüyor
  • Vay be, çok değil 10 yıl önce apartman alınıyordu bu paraya...

• Ben hep 50 liralık LCD TV kullandığım için beni bağlamıyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.