Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BİR ŞİRKETTE NETWORK AĞINA BAĞLI BİLGİSAYARIN ADMİNİSTÖRTARAFINDAN İZLENMESİNİ NASIL ENGELLERİM

14
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> BİR ŞİRKETTE NETWORK AĞINA BAĞLI BİLGİSAYARIN ADMİNİSTÖRTARAFINDAN İZLENMESİNİ NASIL ENGELLERİM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    44 Mesaj
    BİR ŞİRKETTE NETWORK AĞINA BAĞLI BİLGİSAYARIN ADMİNİSTÖRTARAFINDAN İZLENMESİNİ NASIL ENGELLERİM

|
    |

veya bilgisayarını kapatırsın .. kimse seni izleyemez böylece!!!
    |
    |
    admin hakkına sahipsem neler yapmam lazım:)
    |
    |
    |
    |
    proxy kullanıyorsa localde admin olduğunda ağa bağlanman imkansız olur ayrıca başlatta yer almıyor bu programlar... sen en iyisi ethernet kablosunu çek pc olarak kullanmak işini görüyosa... gerektiğinde takarsın kabloyu
    |
    |
    YA ADMİN YOKSA İŞYERİNDE NORMAL PAYLAŞIM VARSA.
    |
    |
    |
    |
    admin nasıl olcam ya bilgisayrımdA
    |
    |
    Sadece Zonealarm gibi bir firewall kurmak. Böylece seni izlemeleri
    imkansız olur. Ben şu an öyle yapıyorum.
    |
    |
    Mevcut:Zeiss 135mm F/1.8 - Sony A58 / Olympus E-PM2 - Olympus 25mm F1.8 / Honda XL200 / Yamaha MT07 -- Eski: Canon 550D - 15-85mm - 50mm F/1.4 / Sony A57 - Sigma 30mm F/1.4 - Minolta 70-210 F/4 - Tamron 17-50 F2.8 / Olympus OM-D E-M5 - 45mm F/1.8 - 20mm F1.7 - 12-50mm / Yamaha YBR 125 2010 / Kawasaki ER6F 2009 / Yamaha XJ6 2011 / Suzuki Vstrom DL650 2010
  • Yarbay
    3340 Mesaj
    Biraz konu dışına kaçacak ama Administör yeni bir Türkçe kelime değil mi?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: kalpakci

Kelimenin yazılışı Administrator. Bilgisayarda tüm ayarları ve herşeyi yapmaya yetkili kullanıcı demek. Ayrıca Türçe bir kelime değil. Onun yerine "yönetici" ifadesini kullanabiliriz.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: mabel2000

quote:

Orjinalden alıntı: kalpakci

Kelimenin yazılışı Administrator. Bilgisayarda tüm ayarları ve herşeyi yapmaya yetkili kullanıcı demek. Ayrıca Türçe bir kelime değil. Onun yerine "yönetici" ifadesini kullanabiliriz.

+1
    |
    |

a. einstein

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Aynı sorun bizde de var. Bu soruyu soran arkadaşla aynı kurumda çalışıyoruz galiba. Admin olarak bilgisayarı başlatman lazım. Tabiki şifresini bilmek gerekiyor birde. bunuda bilmek imkansız gibi bir şey. Her şeyi engelliyor sistem. Program kuramıyoruz, dosya inderemiyoruz v.s.
    |
    |
    Kirli düşlerinle mi kirleteceksin temiz bedenimi... Çık git hayatımdan, ne sana yer var ne de pis bedenine... Sana dokunduğum o güne lanet olsun... Sözlerimin ağırlığını kaldıramıyorsan eğer küfret gitsin, ama ne olur bakma yüzüme...
    Senin o gözlerin var ya, herşeyi bitirdi.. Yazık ettin geçen günleri.. Hani o verdiğin sözler, yalanmıydı birer birer.. Artık seni sevemem ki..
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: Standart Kullanıcı

proxy kullanıyorsa localde admin olduğunda ağa bağlanman imkansız olur ayrıca başlatta yer almıyor bu programlar... sen en iyisi ethernet kablosunu çek pc olarak kullanmak işini görüyosa... gerektiğinde takarsın kabloyu

Ama internhete girmemiz gerekiyor. Yoksa zaten oda aklımıza gelmedi değil.
    |
    |
    Kirli düşlerinle mi kirleteceksin temiz bedenimi... Çık git hayatımdan, ne sana yer var ne de pis bedenine... Sana dokunduğum o güne lanet olsun... Sözlerimin ağırlığını kaldıramıyorsan eğer küfret gitsin, ama ne olur bakma yüzüme...
    Senin o gözlerin var ya, herşeyi bitirdi.. Yazık ettin geçen günleri.. Hani o verdiğin sözler, yalanmıydı birer birer.. Artık seni sevemem ki..
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj
    Arkadaşlar, eğer bilgisayarda kullandığınız programlarla ilgili çalıştırma sorununuz varsa sistem yöneticisine başvurmalısınız. Yöneticiler o kısıtlamaları boşuna yapmıyorlar. Kullanıcılar kafalarına göre olur olmaz programlar yükleyerek sistemin çalışmasını tehlikeye atıyorlar. İşiniz neyse onu yapın. Kişisel uygulamalarınızı evinizdeki bilgisayarlarda gerçekleştirin. İş yerinde sadece işte kullanmanızgereken programları kullanın.

Yanlış mı düşünüyorum acaba?
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.