Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bir sezonda nasıl bu kadar düşebilir takım?

48
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Bir sezonda nasıl bu kadar düşebilir takım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    971 Mesaj
    Arkadaş anlamıyorum ya neden böyle düştük,diger takımlar mı çözdü bizi kafayı yicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

+1
    |
    |
    Gandlee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Jakoß

Daha beter olacaksınız yaptığınız pislikte boğulacaksınız komidinler bile kurtaramayacak sizi

Kaybol dopingci
    Geçen sene ne oynadık diye sormak lazım.. ÜStte kalmış olmak, moralleri yüksek tutuyordu. Birde takımın birini kurşunladılar birisiinde hocası maceralara kapıldı.. Şans bize güldü.. Kalemizde 5 pozisyon olurdu gol yemezdik. Biz şansa bala bir pozisyon bulup gol atardık.. Futbolda şans çok önemli.. Ballı hamza

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

Daha beter olacaksınız yaptığınız pislikte boğulacaksınız komidinler bile kurtaramayacak sizi

Kaybol dopingci

zaman gastesi dopingli yemek ısmarlamış fbli atletlere,lanet olası paraleller yine kumpas yapmışlar
    |
    |

• Teğmen
    177 Mesaj
    Herşey Hamzayı hocamızı yollakla başladı o olsaydı şuan liderliğe oynuyoduk.
    |
    |

• Binbaşı
    1259 Mesaj
    Geçen sene rezil bir futbolla çok büyük şansla şampiyon olduk. Bu sene başında Melo satıldığı gün bu takımın en fazla 5. olacağını tahmin etmiştim. Sene sonunda haklı çıkacağım gibi duruyor.
    |
    |

|
    |
    büyük ihtimal bazı futbolculara zamanında para ödenmesi yerlilere ödenmemesi bu durumu ortaya koyuyor.bunların başını da Selçuk ve Olcan reyizler çekiyor.maalesef bunlardanda 2019a kadar kurtulamayacağız...
    |
    |
    Geçen sene ki şampiyonluğu şansa bala bağlayanları gördükçe bu aynı insanların futbol yorumlarını okumak bildiğin işkence. Ben böyle bir şey görmedim.
    |
    |

|
    |
  • Çavuş
    88 Mesaj

Buraların ağası Kaptanı Selçuk İnan

Daha her şeyin çok güzel gittiği günlerde Muslera'nın penaltı kullanmasına çemkirmesi, burun kıvırması, trip yapmasıyla belli etmişti ne karakterde olduğunu bu eleman. Bunu hala yedek düşünenler, onu geçtim as kadro için düşünenler bunu da geçtim hala kaptan diyenler var. Pabucunun kaptanı.. Bu adam gittiği gün maçları tekrar takip etmeye başlayabileceğim gün olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Harry Kewell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yer gök kırmızı..
  • Çavuş
    88 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

Daha her şeyin çok güzel gittiği günlerde Muslera'nın penaltı kullanmasına çemkirmesi, burun kıvırması, trip yapmasıyla belli etmişti ne karakterde olduğunu bu eleman. Bunu hala yedek düşünenler, onu geçtim as kadro için düşünenler bunu da geçtim hala kaptan diyenler var. Pabucunun kaptanı.. Bu adam gittiği gün maçları tekrar takip etmeye başlayabileceğim gün olacak.

Herşeyi geç Muslera gibi mülayim ruhlu bir insanla posta koyarak kaptanlık yaptığını sanan top tepici. Ki burada bahsettiğimiz isim Muslera

Ben o sahada olacaktım o parmağı Selçuk'a yedirirdim işte ya...
    |
    |

PLAYSTATION 4 PRO - PSN: KAKA_DH || NINTENDO SWITCH 128GB
  • Yüzbaşı
    961 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    slymndgn

Hamza öyle bi kadro kurdu ki bu kadroyu sadece kendisi yönetebilirdi.Dolayısıyla yerine gelen herkesten iyi gözükecekti.Eninde sonunda dibe vuracaktık tez olduğu iyi oldu.

|
    |
    Allah askina hic binizde yazmamis ulan kac senedir hakemler gs ye ne penalti ne kirmizi verdi. Melo burda yaptiklarinin yarisini italyada yapti adam top oynamayadi. Gs acik acim bjk vs fb nin 3 temmuzundan sonra kollanmistir. Ama gectu 3 temmuz artik. Gs nin yeri yardim edilmedigi surefe hep 4-5 tir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: potur

Allah askina hic binizde yazmamis ulan kac senedir hakemler gs ye ne penalti ne kirmizi verdi. Melo burda yaptiklarinin yarisini italyada yapti adam top oynamayadi. Gs acik acim bjk vs fb nin 3 temmuzundan sonra kollanmistir. Ama gectu 3 temmuz artik. Gs nin yeri yardim edilmedigi surefe hep 4-5 tir

|
    |

Steam ID: aeyi
    Origin ID: andaceyi
    PSN ID: andaceyi
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Gecen senede o kadar iyi degildinizki. Bizde sizden kotu olunca haliyle siz oldunuz.

Avrupada ilk iki zordu anladik. Grubunu 4. Bitirdin. Ligde zaten ite ite sampiyon oldunuz.

Degisen bizim takimlarin kadrolari oldu. Bu da 20kusur farka sebep oldu

|
    |
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
üniversite
son dakika
Lastik Fiyatları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.