Şimdi Ara

Bir sevgiliye ayıracak maddi durumum yok.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 133 gün 23 saat 4 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Paranios (4 mesaj) Guest-00B482800 (1 mesaj) Old Mac New Clip (1 mesaj) CR7_35 (1 mesaj) celades (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (4 mesaj) Mini (7 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Yaş 26 ve sevgili yok, teknik olarak hiç olmadı. Parasızlık böyle bir şey maalesef. İlişki de yaşayamıyorsun.

Not: Ben zengin değilim, baba tarafı zengin ama o şahısla bir bağlantım yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Sahip olduğum teknolojik aletlerin bile toplam ederi 10 bin TL değil maalesef. Ayda 5000 TL bile harcamıyorum ve bunun gideri de çok fazla. Yazık. Fakirlikten gençliğim heba oldu. Kim ne derse desin para bir noktaya kadar çok önemli.

• Alakası yok demiyeceğim parasız bankta çekirdek çitleyip su bile içemiyorsun ama seni seven hoşlanan sahiplenen biriyse olur niye olmasın gözümün önünde örnek var çünkü oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yauuu biraderr,
    sen hele sevgili bul , hele bi level 2 ye geç biz sana forumca destek oluruz.
    olmayan birşeyin üzerinden senaryo üretiyor psikopat
  • Sen milyoner bile olsan sana katlanacak kız bulamazsın kayra

• ulan, hani sana miras kalmıştı tombalak kayra. öyle bir şey saçmalıyordun burda egonu tatmin etmeye çalışıyordun, o paraya ne oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack-White

ulan, hani sana miras kalmıştı tombalak kayra. öyle bir şey saçmalıyordun burda egonu tatmin etmeye çalışıyordun, o paraya ne oldu?

Anneden 5 yüz bin, babadan da en kötü ihtimalde 1/8 pay var hocam. Beklemedeyim, pusudayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paranios

quote:

Orijinalden alıntı: Jack-White

ulan, hani sana miras kalmıştı tombalak kayra. öyle bir şey saçmalıyordun burda egonu tatmin etmeye çalışıyordun, o paraya ne oldu?

Anneden 5 yüz bin, babadan da en kötü ihtimalde 1/8 pay var hocam. Beklemedeyim, pusudayım.

Lütfen bu sefer ban yeme rica ediyorum

• 26 yaşında adamsın. çalış para biriktir. birikmiş paran olunca kendine biraz güveninde olur o zaman amacına ulaşırsın
  • obez kayra noldu la, eskiden çok zenginim diye konu açıyodun.tarzınımı değiştirdin.paran olsada sevgilin olmaz kayra senin.Şu tipini görmüyormusun kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ileri iade

obez kayra noldu la, eskiden çok zenginim diye konu açıyodun.tarzınımı değiştirdin.paran olsada sevgilin olmaz kayra senin.Şu tipini görmüyormusun kardeş

Para var ama henüz benim elimde değil. O fotoğrafta 150 kilonun üzerindeyim, şu anda senin kilondayım.

• Neden biz erkekler böyle şeyleri düşünüyoruz kızların parası olsa?

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.