Şimdi Ara

Bir şarkı arıyorum - ÖDÜLLÜ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yıllardır aklımı kurcalıyor, hakikaten bulamıyorum.

94 doğumluyum. 90lar çocuğuyum yani. 2000'ler döneminde uydu yayınlarında Dream TV eskiden Superonline Tv miydi öyle bi şeydi. Ama yanlış hatırlamıyorsam Dream TV'ye geçtikten sonra yayına geçen bir şarkıydı.

Dönemindeyken günde 5-10 kere çalıyordu belki. Tekno kafada bir şarkıydı yanlış hatırlamıyorsam. Sözlere ve söyleyenin adına dair zerre bir şey hatırlamıyorum ancak sanırım klibi az buz anımsıyorum (çocuktuk, hor görmeyin).

Dediğim gibi, tekno kafada bir şarkıydı. Melanie C'nin I Talk to You'suna yakın bi şeydi. Baştan sona çizim (animasyon değil hacı o başka bi şey) içerikli bir klipti. Şarkıyı söyleyen kadın idi. Klibin bir kısmında uçurum kenarında şarkının patladığını hatırlıyorum. Klip de çizim olduğu için orda epey saykodelik görüntüler geliyordu.

Hatırladığım şeyler bunlarla sınırlı. Troll post değildir. Hakikaten yıllardır aklıma geliyor ancak çıkaramıyorum. Çizgi roman koleksiyonu yapan bir arkadaşınızım. Şarkıyı bulan arkadaşa da eğer seviyorsa koleksiyonumun nadide parçalarından bi şey hediye edeceğim. Bu şarkıyı burda bulamazsam başka bir yerde de bulamam, eminim.

Eksik yaşıyormuş gibi hissediyorum. Bi el atın.

Kampanya haline getiriyorum olayı. Bu şarkı bulunacak arkadaşlar, inanıyorum.

#banabuşarkıyıbulun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerueger -- 25 Mayıs 2017; 0:10:19 >

• Update.

Bir metro-tren yolculuğu sahnesi anımsar gibiyim klibin içerisinde.

Ps. kimsenin mi fikri yok arkadaş
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 22 Eylül 2021; 20:37:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal Demirbolat

quote:

Dostum Evanscence sanırım doğru yazdım Bi bak isterim.Bring Me To Life

Yok yau. Dediğim gibi tekno kafada bir şarkı ve klip baştan aşağı çizim zaten.
  • Nerueger kullanıcısına yanıt
    .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 22 Eylül 2021; 20:38:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal Demirbolat

Biraz şarkının çizimini filan hatırlarsan büyük ihtimal bulabilirim.

Hatırlayabildiğim her şeyi yazdım. Dediğim gibi çok küçüktüm zaten. Ondan dolayı verebileceğim tüm ipuçları bunlarla sınırlı.
    Kadın videoda görünüyor muydu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

Kadın videoda görünüyor muydu ?

Evet ama dediğim gibi, klip baştan sona çizim. Tüm klip bi kadının etrafında dönüyor zaten sürekli o var ekranda, kalkıyor metroyla bi yerlere gidiyor bi şeyler yapıyor en sonunda bi dağın tepesine geliyor patlıyor her yer saykodelik saykodelik renkler oluyor.
    Kadının ten rengi siyah miydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarkıyı biliyorum :D Çok büyük ihtimalle nokta atışı yapacağım. Söylesem mi yoksa O zamanlar yeni tv mi ne diye bi kanal da vardı, tüm gün sadece yabancı müzik yayınlardı orada da çok çıkıyordu .
  • Neyse hiç bekletmeyeyim seni
    http://www.dailymotion.com/video/x8lgv0_client-here-and-now_music

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Enigma -- 25 Mayıs 2017; 1:25:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

Neyse hiç bekletmeyeyim seni

Değil hocam. İddalı konuşunca heves ettim ama :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerueger

quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

Neyse hiç bekletmeyeyim seni

Değil hocam. İddalı konuşunca heves ettim ama :)

Valla tren filan da deyince iyice emin olmuştum :D Umarım bulursun.
  • https://www.youtube.com/watch?v=-OTryGzS-G8

Benim aklıma bu geldi. Ya Benny Benassi'dir ya da Daft Punk. Alternatifi yok yani. O zaman televizyonlar da yayınlanacak falan.. :) Başka varsa beni düzeltsin. Bir nostalji akalım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stain85

https://www.youtube.com/watch?v=-OTryGzS-G8

Benim aklıma bu geldi. Ya Benny Benassi'dir ya da Daft Punk. Alternatifi yok yani. O zaman televizyonlar da yayınlanacak falan.. :) Başka varsa beni düzeltsin. Bir nostalji akalım. :)

Daft Punk değil hocam.

• Train - Hey Soul Sister dışında aklıma şarkı gelmedi . O da biraz çizime dayalı idi .

• quote:

Orijinalden alıntı: jdraxler

Train - Hey Soul Sister dışında aklıma şarkı gelmedi . O da biraz çizime dayalı idi .

Ne yazık ki hocam
  • Hala bulunamadı bu arada...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.