Şimdi Ara

Bir saçta en fazla ne olabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
2.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 36
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 23
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • megatr670 (36 mesaj) EfsaneManx (11 mesaj) Çirkinlik Ne Kadar Kolay (7 mesaj) DoubleDragon (5 mesaj) Guest-225FEBD6D (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (62 mesaj) Mobil (15 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bir saçta en fazla ne olabilir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    219 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Doktora gittim egzamalı saç dedi.Losyon,şampuan,ilaç hiçbir işe yaramadı.Tabi benimde sorumsuzluğum var ama
    İşin kötü tarafı az da olsa dökülme var ama açık oluşturdu ve dökülen saçlar dolacak mı hiçbir fikrim yok.
    Bir saçta ne kadar kötü şey olabilirse hepsi var.Kepek gibi bir pullanma,kaşıntı,yağ,dökülme,açıklık.
    Forumdaki konuları inceliyorum yardımdan çok reklam gibime geliyor.
    Saraçoğlu kükürtlü sabun ve elma sirkesi önermiş deneyen var mı?
    Şuna çözüm bulabilecek insan varsa çok çok büyük dua kazanacaktır.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Biraz daha açıklayıcı olabilir misiniz?
    Neden Rouccutane kullanmalıyım egzama için mi,yoksa yağ bezlerindeki salgıyı azaltmak için mi?
    Prozinc kepek karşıtı bir şampuanmış.Peki pullanmaya da iyi gelir mi?
    Teşekkür ederim.
    |
    |
    EfsaneManx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: megatr670

Biraz daha açıklayıcı olabilir misiniz?
    Neden Rouccutane kullanmalıyım egzama için mi,yoksa yağ bezlerindeki salgıyı azaltmak için mi?
    Prozinc kepek karşıtı bir şampuanmış.Peki pullanmaya da iyi gelir mi?
    Teşekkür ederim.
    Yağ bezlerindeki salgı azalınca otomatik geçecek egzama.Ama tekrarlama ihtimali var.Bu şampuandan memnun kalırsın.Evet.Hafta da 2 kullanım öneriliyor.

Head & Shoulders Clinical Strength şampuan iyi geliyor diyorlar ama biraz pahalı. Bu forumda da kullanan ve memnun olanlar var.

Yağ ve dökülmeyede iyi gelir mi acaba?
    |
    |
    DoubleDragon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: EfsaneManx

Rouccutane kullanabilirsin.SaliCade Prozinc kahverengi dene.Beslenme de de turşu,acı falan azalt.
    ne diyon kardeş sen ?? öyle kafana göre atıp tutamazsın ilaç bu ilaç ağır metobolik etkisi olan hemde. sağlık bakanlığına ihbar edilsen yaka paça toplarlar seni haberin olsun, internet iki kuruş şey okuyup başımıza doktor kesilmeyin neymiş yağ egzema yaparmış

Psn ID: ahmtayd
  • Er
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

ne diyon kardeş sen ?? öyle kafana göre atıp tutamazsın ilaç bu ilaç ağır metobolik etkisi olan hemde. sağlık bakanlığına ihbar edilsen yaka paça toplarlar seni haberin olsun, internet iki kuruş şey okuyup başımıza doktor kesilmeyin neymiş yağ egzema yaparmış

Alıntıları Göster
    Cahil cahil konuşma hastalığın adı zaten yağlı egzama .İlacı al kullan demedik.Doktora gidip onay alacak herhalde.

|
    |

Yağ ve dökülmeyede iyi gelir mi acaba?
    Yağlanma ve kepeklenmeyi durduruyormuş. Yağlanmadan ve kepeklenme saç diplerini kapatarak oksijen almasını önler. Dökülme bundan dolayı oluyorsa onu da durdurur. Dökülmenin başka bir sebebi varsa ona etki etmez. Ama şampuan çok pahalı yahu... 400 ml şampuan 80-90 TL arası satılıyor.

Tartışmaya gerek yok.EfsaneManx hocam sizden bu yüzden açıklayıcı olmanızı istemiştim.Rouccutane'yi alıp öyle kullanmayacaktım ama bilmeyip kullananlar olabilirdi.

ahmtayd,yağ ile doğrudan alakası olmasada sebumların fazla yağ yüzünden Seboreik Dermatit hastalığına neden olduğunu biliyorum.

Tartışmaya gerek yok.EfsaneManx hocam sizden bu yüzden açıklayıcı olmanızı istemiştim.Rouccutane'yi alıp öyle kullanmayacaktım ama bilmeyip kullananlar olabilirdi.

ahmtayd,yağ ile doğrudan alakası olmasada sebumların fazla yağ yüzünden Seboreik Dermatit hastalığına neden olduğunu biliyorum.
    Sorun yok.Bu hastalığın ne kadar zor olduğunu biliyorum bu yüzden parladım.Kusura bakma.

Türkiye'de satışı yok sanırım.Yıllardır olan iki kez farklı isimerle piyasaya sürülmüş olan bir şampuanın neden olmadığını gerçekten anlamadım.yardımınız için teşekkür ederim.
    |
    |

Türkiye'de satışı yok sanırım.Yıllardır olan iki kez farklı isimerle piyasaya sürülmüş olan bir şampuanın neden olmadığını gerçekten anlamadım.yardımınız için teşekkür ederim.
    Satışı var. Eskiden ismi "Head&Shoulders Intensive Treatment" imiş isim değiştirmiş "Head&Shoulders Clinical Strength" olmuş. Belki isim değişikliği olduğu zaman bir süre ortadan kaybolmuştur. Ama şimdi var.

Link : akakce.com

n11, hepsiburada, gittigidiyor, trendyol, amazon gibi bir sürü sitede var.

• Teğmen
    219 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Evet,H&S kendisi Türkiye'ye satışa sunsa belki daha ucuz olabilir diye demiştim.Geçmezse alacağız ne yapalım
    Gerçekten yardımınız dokundu araştırdığınız için teşekkür ediyorum.
    |
    |

Önemi yok.siz kusura bakmayın.Daha önceden bu hastalığa yakalanmışmıydınız veya da yakalınıp saçları tamamen dökülen bir kişi tanıyor musunuz?
    |
    |

Önemi yok.siz kusura bakmayın.Daha önceden bu hastalığa yakalanmışmıydınız veya da yakalınıp saçları tamamen dökülen bir kişi tanıyor musunuz?
    Hala var bu hastalık ben de bu şampuanla kontrol altında tutuyorum.Saç dökülse de çıkar.

quote:

Evet,H&S kendisi Türkiye'ye satışa sunsa belki daha ucuz olabilir diye demiştim.Geçmezse alacağız ne yapalım
    Gerçekten yardımınız dokundu araştırdığınız için teşekkür ediyorum.
    Aynı dert bende de var. Cilt doktoruna gittiğimde Ketoral, Zetion,... gibi tıbbi şampuanlar yazıyor. Yıkadıktan sonra sürmek için losyon da veriyor ama hiç bir zaman tam çözüm olmadı. Bu şampuanı bu forumda @Ylmaz54'ten öğrendim. Kendisi memnunmuş. Ben bununla çözdüm diyor. Pahalı olduğu için ben henüz alıp denemedim. Siz denerseniz sonucu yazar mısınız?

Rouccutane kullanıyormusunuz?
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Masal Oku
Ekonomi
Web Tasarım
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.