Şimdi Ara

Bir performans,fiyat üstü cihazı/-Reeder A7İC (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
5
Favori
13.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstat bence fiyatına göre gayet iyi sonuçlar almış gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperious

Üstat bence fiyatına göre gayet iyi sonuçlar almış gibi gözüküyor

İyi iyi ama bataryasında bir problem var (sorun benim sadece tabletimde de olabilir) batarya %14'ü gördüğü an tablet kapanıyor. bataryayı tekrar uzun şarj'a bırakacağım eğer devam ederse iade eder ya da servisi götürürüm
  • eşe dosta önerilecek bir tablet midir?
    bir aile dostumuz tablet arıyor. bilgisayarları yok onun yerine kullanacak, arada fotoğraf falan çekecekler...

kamerası kötü deniliyor da 2 mp yeterince iyi bir tablet için yahu.
  • Polypad i7 de intel atom işlemcili Kitkat.
    Reeder a7ic ile aynı hemen hemen herşeyi ;)
    Fiyatları da aynı....

http://www.hepsiburada.com/liste/polypad-i7-8gb-7-tablet/productDetails.aspx?productId=bd601065&categoryId=3008012

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 22 Mayıs 2014; 0:12:53 >
  • Bugün bimeksten yeğenime hediye aldım.Fiyatına göre iyi cihaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zargonyali Z kullanıcısına yanıt
    Üstat açıkçası tablet kamerası hiçbir zaman cep telefonlardaki kadar performans vermemiştir, ama piyasadaki çoğu 2mp kameradan iyidir

• F/p nin de ustune cikan tablet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynuyor mu? Oyun f/p ne durumda acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oacar84

Oyun oynuyor mu? Oyun f/p ne durumda acaba?

Tablet yeğende olduğundan pek deneyemedim.4-5 tane oyun yükledim sıkıntısız oynatıyordu.Oyunun biri demir yumruk filminin oyunuydu

• Grafik işlemcisi yönünden bir sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum, rahatlıkla çoğu oyunu orta düzeyde açabilecek kapasiteye sahip
  • bu tabletmi yoksa 7 inc ips ekran Sim kart girişli reeder a7s new modeli mi?
    70 tl daha fazla yalnız..
  • Reeder a7ic ve Piranha zoom tab 7 antutu sonuçları

Bir performans,fiyat üstü cihazı/-Reeder A7İC Bir performans,fiyat üstü cihazı/-Reeder A7İC

• Dün itibariyle marmara forum bimeks'ten 179 tl'ye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rancor -- 8 Haziran 2014; 19:33:24 >
  • Ya SD karta uygulama yükleyemiyorum, acil yardım, cihazın hafızası çok az ne yapmak lazım??? root edin deniliyor nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rancor

Ya SD karta uygulama yükleyemiyorum, acil yardım, cihazın hafızası çok az ne yapmak lazım??? root edin deniliyor nasıl?

Tablet yanımda değil ama;

Ayarlar>Depolama bölümünde varsayılan depolama konumu:sd kart seçilimi ?
  • A101deki vestel tablet mi bu mu? Acil yardım!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 3 tane aldık ikisi kardeşlerime ilk izlenimlerim gayet iyi fiyatına göre.işlemci ve grafik birimi iyi z2520 2 çekirdek hp ile 4 çekirdek oluyor.oyun denemelerim şöyle rr3 gayet iyi oynanıyor minion rush gayet iyi dead trigger 2 indirdim ilk başta kastı sonra akıcıydı.
    Genel izlenimim
    Ekran ips olsa dadından yenmezmiş
    Kamera berbat vasat üstü ama çocuklara aldık kamera önemli değil
    Oyun için bire bir antutu dan 15000 16000 arası puan alıyor
    Yarın video inceleme yapmayı planlıyorum bir aksilik çıkmaz ise birde next in intelli tabletini aldık yiğenlere 2 tane onlarıda inceler karşılaştırırım.iyi akşamlar iyi forumlar diliyorum

• Ben de kuzene aldım, fiyatına göre kasmadan tüm ufak oyunları açıyor (subway surfers, temple run 2, p vs. z 2, hungryshark) iyi oyunlardan six guns, frontline 2 denedim iyiydi yine performans.

Yalnız sıkıntısı SD karta uygulama yuklenmiyor ve 4gb lık hafıza çok yetersiz!!! Root etmek lazım ama nasıl bulamadım, bunun haricinde alınır.
  • Bu tablete slikon kılıf nereden bulabiliriz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rancor

Ben de kuzene aldım, fiyatına göre kasmadan tüm ufak oyunları açıyor (subway surfers, temple run 2, p vs. z 2, hungryshark) iyi oyunlardan six guns, frontline 2 denedim iyiydi yine performans.

Yalnız sıkıntısı SD karta uygulama yuklenmiyor ve 4gb lık hafıza çok yetersiz!!! Root etmek lazım ama nasıl bulamadım, bunun haricinde alınır.

reeder a7s ps kullanıyorum

Root için SRSRoot programını yada Vroot programını dene ;)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.