Şimdi Ara

Bir passat'ın bu hale gelebilmesi için kaç km hızla gitmesi lazım ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kaporta önemli değil, içerisinde çelik bariyer olmalı önemli olan o. Ama 150+ hızla volvo da olsa sümbül de olsa sonuç bu olur. Çelik bariyer de iki parmak bir boru sonuçta, beşe on kalas gibi dökme çelik olsa da 150 km hızla bir tonluk araba çarpsa yine parça parça olur o çelik. Teneke olsun olmasın fark etmez yani.

Altındaki araba geniş olunca rahat gidiyor, camlar özel ve hızı hissettirmiyor.

Bana bişey olmaz bu araba sağlam değil mesele. Ben de 207-8 km hız yaptım otobanda boşken sırf denemek için. Yoksa önüme yan yana 3 tır çıksa öleceğimi biliyorum gayet de. Biraz daha basayım ya önüme araç çıksa da boş şeride kırarım ne olacak diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ihtimalle aynı şeritteki kamyonu yüksek hızda sollamak isterken ya da kontrolünü kaybettiğinden arkasından çarptı. Tabi yüksek hız ve kamyonun arkasının şekli nedeniyle arabayı jilet gibi kesmiş, ondan sonra da başka yere ya da barierlere çarpmış. Çok kötü, yazık olmuş insanlara. Kamyonun kasasının altında çarpmalara önlem için metal blok olsaydı bu şekilde üzeri uçmazdı aracın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wol4onak -- 22 Eylül 2017; 0:41:10 >
  • Kragen kullanıcısına yanıt
    120 km mi? 60 km çarpışma testlerine bak arabalar ne hale geliyor

Canını seven ya da diğer insanların canına saygısı olanlar maksimum 80 ile gitsinler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lion_koc

quote:

Orijinalden alıntı: _Pulse_

teneke araba? git bmw mercedes ile tıra arkadan girsene aynı süratle yaşayacakmısın test etmiş oluruz.

Arabaların tümünün tenekeden ibaret olduğunu düşünüyorum.O marka bu marka değil.Sanırım yanlış anlaşıldım.

Yumruğumla yamultabildiğim kaportanın nesine güvencem ?

sıkıntı yok ben hepsine genelleme yaparak yazdım onu. tırların arkasına elin adamı ne zamandan beri önlem almış bizde hala tık yok. ha şöyle birşey var emniyet şeridinde arıza yapmış bir tıra arkadan girecek kadar manyaksa kişi allah yardımcısı olsun onların ve ailelerinin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazın bodrumdan dönüyorum. Çift şerit yol 110 km hızla gidiyorum, sağda kamyon gidiyor. Tam yanından geçerken pat sola kırdı direksiyonu frenin üstüne çıktım. Kornaya abandım kaçtı sağa. Yan yana geldik pardon diyor. Bu kadar basit. Adam önünde bir engel yokken durduk yere sola kaçırdı kamyonu. Sonra PARDON.
  • Ülkemizdeki tırlar, kamyonlar ölüm saçıyor resmen. Hala bir çözüm, bir yasa bulamadılar şunlara. Yazıklar olsun.

• Ben haber eski değil mi beyler. Değilde tıpkısı geçen aylarda oldu Passat ti yine.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lion_koc

quote:

teneke araba? git bmw mercedes ile tıra arkadan girsene aynı süratle yaşayacakmısın test etmiş oluruz.

Arabaların tümünün tenekeden ibaret olduğunu düşünüyorum.O marka bu marka değil.Sanırım yanlış anlaşıldım.

Yumruğumla yamultabildiğim kaportanın nesine güvencem ?

sıkıntı yok ben hepsine genelleme yaparak yazdım onu. tırların arkasına elin adamı ne zamandan beri önlem almış bizde hala tık yok. ha şöyle birşey var emniyet şeridinde arıza yapmış bir tıra arkadan girecek kadar manyaksa kişi allah yardımcısı olsun onların ve ailelerinin

Aynen hocam ek olarak bir önceki 5 kişinin can verdiği hrv kazasında dediğiniz oldu Yani sağa çekmiş bir tıra girdi araç.Kadranını da 30 metre ilerde buldular hız ibresi 170 de takılı kalmıştı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kazaya bakılırsa 40 50 km gibi bir hızla çarpmış. sonuçta vosvos ne bekliyorsunuz.
  • 100km/h üstünde giden araba sağlam araba değildir.. can güvenliğin yoktur..
    ölmesen bile ağır hasar alır, ömür boyu çekersin.

passatım var, alman tankım var diye 160-180 veya daha üst limitleri denemiş olmalı vatandaş?
  • Aman yarabbi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.