Şimdi Ara

Bir Oyun Var Ama Bir Türlü Hatırlayamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lütfen birisi bunu bulsun bulan olursa valla çok sevincem ya 4800 den fazla oyun listelerine baktım artık sıkılmaya başladım lütfen birisi bulsun artık yazımda kesin olan şeylere dikkat etse bulur kan olmaması bide pantolon çekme ve tahta tuvalet kulubesi falan onlara dikkat edin lütfen;

2010-2013 civarlarında oynadığım bir oyundu. Oyunda bir yere gidip başka yere ışınlanma vardı. Tek oyunculuydu kılıç gibi şeyler kullanıyorduk PS2 ya da PC oyunu başka yere ışınlanırken pantolonunu çekiyordu. Adam kask zırh elimize silah takıyorduk. Tabii kılıç kalkan kullanıyorduk. Slot kesiyorduk slot keserek LVL atlıyorduk örümcekler vardı oyunda böyle hepsini toplayıp bir arada öldürüyordum. LVL atlama vardı oyunda NPC'ler var oyunda pot falan alıyorduk. Tekrar söyleyim tekli oyunculu bazı yerlerde küçük mağaza vardı ve bir de son olarak oyunun ikinci kelimesi 'speak' di galiba tam hatırlayamıyorum bulamıyorum. Oyunun yılı 2010-2013 civarları oynamıştım dedim. oyunun yılı 2010 altı olabilir büyük ihtimalle. Şimdiden bulan yardım etmeye çalışan söyleyen bütün arkadaşlara teşekkürler.

Oyun hakkında kesin hatırladığım pantolon çektiği düşen pantolon çekilir ya ondan 3D olduğu üçüncü şahıs third person bakışı vardı. Karakterimiz erkekti erkek kız seçeneğini hatırlamıyorum. Ama erkekti galiba ve ağlı örümcekli bir yer olduğu o yerde örümcek kestiğimiz ve kılıç kalkan tarzı şeyler takdığımız ışınlanma olduğuydu galiba. Bir de satın alma yerlerinin olduğu ve bir de ışınlandıkta sonra galiba şunlara benzer bir yerde çıkıyorduk. Tahta tuvalet kulubelerinde galiba Google'a wooden toilet hut yazın. Buna benzer bir şeyler.

O kadar bilenen bir oyun değildi ve oyun en az 2005 yılında çıkmıştır bence 2010-2013 arasında oynamıştım ama bu oyun bence 2007 2009 civarlarında çıktı. grafikleri o yılların ki gibiydi bence ve birde lütfen bütün mesajlarımı okuyup cevaplayın.

Pantolon çekme falan tahta tuvalet kulubelerinde falan o şeyleri daha net hatırlıyorum. Pek ünlü bir oyun da değildi. Oyun da kan öğeleri de yoktu galiba büyük ihtimalle kan falan yoktu.

birde dediğim oyunda kamera açılar bazı yerlerde değişiyordu galiba (third persondan first persona geçme olayı değil) dıştan bakan kamera açısı bazen değişiyordu galiba. lütfen yardım

ve birde oyun böyle dark souls gibi hep karanlık kapalı renkde bir oyun da değildi ve birde faremizi kullanmıyorduk galiba sadece marketlerde kullanıyorduk. yürümek savaşmak için klavye kullanıyorduk galiba ama faremizi kullandığımızı tam hatırlayamıyorum ama galiba faremizi kullanıyorduk

bide dediğim oyun böyle çizimleri daha böyle çizgi filimsi ve birde pantolon çekme olayını benim oyunda o ışınlandıktan sonra tahta tuvalet kulubesinden çıktıktan sonra 1 sn yapıyodu o hareketi bu kesin var oyunda

• O kadar aradım ki artık bulana ödül veresim varya, not etmeye başladım bide böyle şeyleri artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.