Şimdi Ara

bir numara rahsız ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • az önceki konum silindi gerçekten yardıma ihtiyacım var.numarayı savıcılağa vericem fakat nasıl bir dilekçe yazmalıyım.

birde hayrına numara kime ait sorgulamak isteyen varsa bana pmlesin kontörüm yok :(

• numarayi at bideben.onu.arayim
  • Beni de Türkiye ve İstanbul yazan numaralar arıyor. Ne ola ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

Beni de Türkiye ve İstanbul yazan numaralar arıyor. Ne ola ki

beni direk vodofonelu biri arıyor,dolandırıcı felan değil bariz ailemin huzurunu kaçırmak istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: canreyiz06

az önceki konum silindi gerçekten yardıma ihtiyacım var.numarayı savıcılağa vericem fakat nasıl bir dilekçe yazmalıyım.

birde hayrına numara kime ait sorgulamak isteyen varsa bana pmlesin kontörüm yok :(

Al la
     bir numara rahsız ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: -Deltoid-

quote:

az önceki konum silindi gerçekten yardıma ihtiyacım var.numarayı savıcılağa vericem fakat nasıl bir dilekçe yazmalıyım.

Al la
     bir numara rahsız ediyor

hocam bu gerçek mi? ses bir kadın sesiydi?

• quote:

quote:

quote:

Al la
     bir numara rahsız ediyor

Gerçek mi bilmem ama normalde buluyor hocam böyle buldu belki yanlıştır affola ama doğru da olabilir sen dilekçe yaz gitsin savcılığa

• quote:

quote:

quote:

quote:

Al la
     bir numara rahsız ediyor

Gerçek mi bilmem ama normalde buluyor hocam böyle buldu belki yanlıştır affola ama doğru da olabilir sen dilekçe yaz gitsin savcılığa

yinede teşekkürler hocam zahmet verdim

• Xperia z de karaliste diye birsey yok mu
  • Türktüccar dan baktım "Abdulhamit Uzm" çıktı.
  • Bizimde var bitane aşağı yukarı 2 yıldır ayda yılda bir arar ev telefonunu genelde kadın. Orası Berivanın evimi Selim beyi aradım der kimle görüşüyorum falan diyip kapatır. Ama mutlaka ara sıra arıyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.