Şimdi Ara

Bir müddet üzerinde çalıştığım bir hikaye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler veya iyi akşamlar. 8 yılı aşkın süredir şiir ve hikayeler yazıyorum. Son zamanlarda ise şiiri bırakıp hikayeler ve senaryo yazmaya başladım. Zaten ileri zaman ki hedeflerimden biri de senarist olmayı başarabilmek. Bunun yanı sıra ise hikayelere devam etmek istiyorum. Ufak bir kitap projem var. 3 farklı hikayeden oluşan fakat her hikaye aynı evrende geçen bir kitap. Sadece zamanları farklı. İlk hikaye olayın başlangıcını geçmişini ikinci hikaye günümüzü ve son hikaye ise geleceği anlatacak. Şimdilik ilk hikayeyi bitirdim ve wattpad üzerinden parça parça yayınlıyorum. Bunu yapmamda ki en büyük amaç insanların fikirlerini öğrenmek. Hikaye üzerinde olan hataları veya okuyunca rahatsız eden kısımları öğrenmek istiyorum. Sizlerden de vereceğim linkten okuyup yorum yaparak görüşlerinizi bildirmenizi istiyorum. Bu arada hikaye fantastik macera türünde bir hikaye. Aşağıda bulunan linkten okuyup yorum yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

https://www.wattpad.com/733914371-kahramanın-düşüşü-ilk-karşılaşma

• iyi akşamlar. hepsini okuyamıyorum şu anda ama okuduğum kadarıyla gayet başarılı bir hikaye. geniş bir zamanımda tamamını okuyacağım. tebrikler hocam, çok güzel olmuş.
  • arkadaşım umarım hala kaleme kağıda dokunuyorsunuzdur.
    orijinal bir fikir ve bazı cümleleriniz oldukça vurucu.
    psikanalize merakınız olmalı. karakter çözümleyici bir yanınız var gibi. harika bir lezzet katmış hikayenize.
    elbette amatör olan tarafları var.. zaten hiçbir profesyonel amatörlüğü reddetmez.
    siz lütfen devam edin. yazmaya devam ettikçe gelişecek olay örgünüz ve karakterler arası geçişleriniz. daha da iyi hale geleceksiniz.
    yarışmalara ve dergilere yazı yollamayı unutmayın.
    nüshalarınızı mutlaka biriktirin.
    hikayenizin devamını merakla bekliyorum.
  • tebrik ederim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.