Şimdi Ara

Bir Mezuna Kalma Hikayesi... [9K > İlk 500]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
345
Favori
93.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 219
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 108
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 6 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 71
  • Favoriye Eklediklerim 347
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Psydia (108 mesaj) YesilliksizTantuni (19 mesaj) mmorwen (10 mesaj) enes.oban (10 mesaj) Guest-973658B43 (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (114 mesaj) Mobil (181 mesaj) Tablet (14 mesaj) (2 mesaj) Mini (51 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
77 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Bir Mezuna Kalma Hikayesi... [9K > İlk 500]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    629 Mesaj
    Hortçu arkadaşlar iş başında
    |
    |
  • Yarbay
    2659 Mesaj
    Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2237 Mesaj
    millete gazo olsun diye konuyu hortlatam bagam

|
    |
  • Yüzbaşı
    721 Mesaj
    ygs de 11k yım lys de 20k nın altına düşmezsem iyidir, bu deneme mevzusunu günde 1 taneyle başlatıcam
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Uppp

|
    |
  • Yüzbaşı
    461 Mesaj
    HELAL KARDEŞ
    |
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj
    Uplayayım şoyle

|
    |
  • Binbaşı
    1682 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Gençler biz de uplayalım yarın nasip olursa bir soru cevap seansı yapmayı planlıyorum, sorularınızı orada alayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    234 Mesaj
    up
    |
    |
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj

Siralamam 21k(ygs-2 ek puanlı başarı puanı ile) hemşirelik düsünuyorum

Rize 26.8k

Not: ekpuan bu sene mezun olanlara kaldirildi bunuda dusunerek yorum yaparmisiniz?

girebilirmiyim yardimci olurmusunuz?

|
    |
    Psydia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1126 Mesaj

Hocam hızla ygs konularını bitirmeye çalışıyorum 2 hafta içinde artık biticek gibi (mat geo fizik kimya biyo)
    İyi bi lisede okuyorum 9-10. sınıfta çalışmamış olsam bile bi temelim var sonuçta okuldan dolayı şimdi konuları kendim bitirmeye çalışıyorum. Konu bitirmekten kastım mesela hocalara geldikten konuyu not çıkararak izliyorum, okuldan ödev verdikleri için 3-4 test mecbur çözüyorum zaten. Şimdi hocam ben konuları bitince mat ve fen derslerinden birer ygs kitabı bitirince mi başlayayım denemelere . Fen dersleri için palmeleri aldım yeni müfredat. Matematik eksen aldım yeni müfredat o da, geometride ekstrem aldım yeni müfredat. Bunları bi an önce bitirip denemeye abanmayı düşünüyorum. Türkçe ve sosyali deneme çözdüğüm zamanlarda halledebilir miyim ? Türkçe 33 civarına sabitlendi yanlışlarımın çoğu dil bilgisi daha çalışmadım. Tavsiyenize uyup denemeye abanmayı düşünüyorum kitap çözerken sıkılıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Psydia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1682 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

http://www.wolframalpha.com/input/?i=erf(5.8%2F26.8)
    Olasılık hesabına göre girebilme ihtimalin %24.04. Buna göre düşün kararını ver

|
    |
    sam112 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1682 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

1) kitap isimlerini bilmiyorum alakam da yok, ama şunu biliyorum ki iyi kitap kötü kitap yoktur.
    2) Her zaman söylediğim : konu eksiğini tamamlamadan denemelere başlama. Moralini bozarsın sadece.
    3) Türkçe sosyal belli bir noktadan sonra sadece deneme çözerek ilerletilen konular, bu yüzden konu çalışmakla vakit harcamana lüzum yok pek. Dediğin gibi denemelere abanıp yanlışlarını iyi analiz edersen sıkıntı yaşamazsın.

|
    |
    AnonimGünlük kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2504 Mesaj

19 binden mezuna kalıcam dershaneye gitmek ile ilgili kararsızım sizce gitmelimiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syntax 1907 -- 31 Temmuz 2016; 15:53:01 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Psydia
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    Mf3 sıralamam 67K eczacılık istiyordum ancak kısmet olmadı. Bu yıl mezun oldum. Seneye hazırlanmayı düşünüyorum. Final Özgün dersanesine kayıt olacağım. Oradan Final kaynaklar verilecek büyük ihtimal. Ancak ben sadece bir kaynaktan çalışmak istemiyorum mantıklıda değil zaten. Özgün soruları olan kaliteli soru bankası ve denemeler için önerilere açığım.

Çalışmaya da direk LYS konularından başladım. Geçen yıl ki tek hatam YGS'ye kadar LYS'nin yüzüne bakmamak oldu. Mart ayının 13'ünde YGS yapıldı ondan sonra kalan 3 ayda LYS'nin tam anlamıyla yetişmesi imkansızdı, yetişmedi de. Sizce şuan direk LYS'ye başlamam ne kadar mantıklı? Fikirlerinizi almak istedim.

Ve bu yıl ki müfredatta matematik ve diğer birçok dersten konular çıkarıldı. Bu avantaj mıdır, dezavantaj mıdır? Soruların seçici olmasını bekliyorum bu yıl inşallah da öyle olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _BruceWayne_ -- 31 Temmuz 2016; 19:32:14 >
    |
    |

• Binbaşı
    1393 Mesaj

kalsın burada
    |
    |
  • Yarbay
    3703 Mesaj
    Bende hazırlanıyorum sınava. Son 3 ayda gerek youtube gerek çeşitli siteler üzerinde çalışma programları, verimli çalışma taktikleri, konu mu çalışayım soru mu çözeyim gibi şeylerle yeterince zaman kaybettim. Şimdi bu yazıyı okuduktan sonra soru çözmenin önemini anladım gerçekten. Deneme yaptım kendime eksiğim çok. Fen derslerinin hiçbirisini bilmiyorum. Yeni başladım konulara çünkü. Matematikte orta okul konularını yeni bitirdim temel kavramlara geçtim. Ama hergün düzenli paragraf sorusu çözüyorum.
    |
    |
  • Teğmen
    234 Mesaj
    up
    |
    |
  • Teğmen
    196 Mesaj
    Up

|
    |
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj
    faydalı konu, yukarılara gelsin
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,437
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.