Şimdi Ara

Bir Mezuna Kalma Hikayesi... [9K > İlk 500]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
345
Favori
93.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 219
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 108
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 6 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 71
  • Favoriye Eklediklerim 347
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Psydia (108 mesaj) YesilliksizTantuni (19 mesaj) mmorwen (10 mesaj) enes.oban (10 mesaj) Guest-973658B43 (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (114 mesaj) Mobil (181 mesaj) Tablet (14 mesaj) (2 mesaj) Mini (51 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
77 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Bir Mezuna Kalma Hikayesi... [9K > İlk 500]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    178 Mesaj
    Selamun aleykum abi ben ıstanbul da ortalama bir anadolu lisesinde okuyorum ve 10.sinifim .
    Seneye calismaya baslamayi dusunuyorum,hedefim ise mf-4 de ilk 100 e girip insaat muhendisligi okumak (Ukrayna).
    Suanda temelim yok gibi bolum olarak sayisal sececegim.
    Yazin calisip 2 k civari para biriktirecem,ama bu parayi nasil degerlendirmeliyim,bu yolda ne yaparsam bu dedigim hedeflere ulasabilirim.
    Seneye her gun 2 saatimi ayirnayi planliyorum.
    Yardimci olursan sevinirim tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    dostum bu konuyu yazın okumuştum dediklerini yaptım full deneme çözdüm geçen yıl ygs 53k idi bu yıl 7k oldu çok teşekkür ederim şimdi LYSde denemeye devam
  • Binbaşı
    1543 Mesaj
    Mesajim kalsin bakicam

• Hocam ODTÜ ee içi Hacettepe ee bırakılır mı ?Bu sene puanım kesilecek seneye için hazırlanacağım ama konuları unuttum gibi ygsyede girdim 41k geldi.Kazanabilir miyim?Odtü her zaman hayallerimin üniversitesi olmuştur zaten.Ne önerirsiniz ?
    |
    |
    Bahsedilenler: Psydia
  • Teğmen
    130 Mesaj
    konular bitti ama simdiye kadar az deneme cozdum. sanırım o yuzden de netler istedigim gibi degil. simdiden itibaren full deneme cozsem ise yarar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2501 Mesaj

Yarar tabi. Daha 15 gün diğer sınava da 20 gün var.
    |
    |
    ayder53 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    439 Mesaj
    idolümsün abi ben bu sene 12K yaptım ama senin gibi matematiği batırarak seneye kalmayı garantiledim inşallah senin yöntemlerinden de yararlanarak seneye senin gibi bir sonuç elde edebilirim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj

Kardeş bir gün önceden deneme mi yaptın ygs lysde ?????
    |
    |
    Psydia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj

Hocam mezuna kaldım.Çalışmaya ne zaman başlayayım.
    |
    |
    Psydia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    119 Mesaj
    Uppp

Bu sıralar kalmayı düşünenleree
    |
    |
  • Teğmen
    212 Mesaj
    Beyler Yalan inanmayın . Bu sonuç 2 kişinin sonuçları Toplamıdır . Furkan Oruç ve Emre Erdem olarak 2 kişinindir
    |
    |
  • Teğmen
    235 Mesaj

Ne geldi sıralamnız merak ettim

|
    |
    levtolstoy1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bana şu sıkıntılı günlerimde nasıl moral olduğunu bilemezsin. 130 civarı net yapıyorum ygs denemelerinde. İyi mi kötü mü bilmiyorum, sence nasıl?

• Binbaşı
    1117 Mesaj

------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 22:21:26 >
    |
    |
    sheikhortac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    Bu seneki sıralamam 190 bin MF lerde ilk girişim söyle soyliyeyim 20 kisilik siniftan bir tek ben baraji gectim meslek lisesiyim icimde kazanma istegi var sirf bu yuzden tercih bile yapmadim mezuna kaldım konu eksigim var ama eskiden çalıştıklarım hep aklımda şuan hatırlıyorum az çok kafa basıyor ilk okul temelim sayısal olarak iyi sizce seneye ilk 20 bin e girebilirmiyim kasima kadar konuları bitirsem sonra full deneme yapsam bide şöyle söyleyeyim kafa zehir gibi ama 7. Sınıftan beri kullanmadim hedefim diş hekimliği sizce olabilme ihtimali varmı ?
    Not : konuyu tek basıma çalışınca dahi anlıyorum hoca anlatmadan önce kendim çalışıp çözümlü sorulardan konuyu iyice öğrenebiliyorum sorun yok yani sizce olabilirmi ?
    Yardımcı olabilirseniz akil verebilirseniz sevinirim

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -MRX- -- 27 Ağustos 2015; 19:46:59 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj
    Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    83 Mesaj
    Merhaba hocam , ben sınava yeni giricem.Matematik konularım bitti apotemi 1.denemeyi çözdüm 20net(Sadece matematik , geometri elemedim) yapabildim yani üzdü bayağı beni sonra ekstremin aldım 26 28 30(Yine geometri yok) böyle gidiyorum.Apotemide de 28 30 net yapmak istiyorum ama sorular zor konu eksiğim yok nasıl düzeltirim apotemideki netleri.Çünkü sınava yakın diyorlar soruları - birde siz apotemi çözdünüz mü (çözdüyseniz netleriniz nasıldı)

Türkçe hergün düzenli 40 paragraf sorusu çözüyorum palme ygs lys paragrafı bitirdim.Öneriniz varmı başka paragraf kitabı

FKB ile ilgili bir çalışma tavsiyeniz varmı (daha başlamadım ondan soruyorum)

Cevaplar için teşekürler şimdiden
    |
    |
  • Binbaşı
    1122 Mesaj
    Arkadaşlar cevap verilmiyor boşuna yazıp uplamayın konuyu.

|
    |
  • Yarbay
    3270 Mesaj
    Up

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,391
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.