Şimdi Ara

Bir mezun hikayesi 180K>>>47K (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
7
Favori
2.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hayır mfyim
  • bende 32k ile bırakıcam sanırım 1 k ile hukuk kaçıyor meuna kaldığıma değil sadece 1k ile kaçırdığıma yanarım yoksa gerisi boş bir de kütüphane güel mi çalışmak için?
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Sen tercihini yap olmazsa mezuna birak.

1k için mezuna birakacak değilsin seneye 10-12k olduğunda sukredeceksin belki de 1k ile en kötü yere gitmeyi kacirdigin için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ingvar kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam ben de dediğiniz gibi tercih yapıp olmazsa seneye mezuna bırakmayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: berryrreb

benim de bu yıl ygs 180k lys 65k geldi . mezuna kalacağım tabi . önümüzdeki yıl için hedefim 15 - 20k ygs için , yapılabilir mi diye tereddütteydim . siz yapmışsınız , umut oldu bana da

tebrik ederim ..

Hocam yalnız 180 den 65 e çok iyi bi sonuç

Böyle azimliyseniz gayet mümkün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingvar

Bu size bağlı. Eğer hep içinizde kalacaksa o 50-60 lik bolumler mezuna birakin. 100 binlerden 50-60k zor değil hedefi yükseltin

50 60 lık bölümler neresi hocam. Şahsen 67k yım ve nereyi tercih ediceğimi bilmiyorum mf4
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

quote:

Bu size bağlı. Eğer hep içinizde kalacaksa o 50-60 lik bolumler mezuna birakin. 100 binlerden 50-60k zor değil hedefi yükseltin

50 60 lık bölümler neresi hocam. Şahsen 67k yım ve nereyi tercih ediceğimi bilmiyorum mf4

Hocam nickin çok tanıdık geliyor konu dışından mı tanıyorum acaba bilemedim troll müydün sen? Hatta boy konuları açan biri vardı o musun sen saklama

Cevabına gelecek olursaam, murphy kanunu gibi bi şey sanırım hocam bu Herkes beklediğinden düşük yaptığı için mümkün gördüğü hedefleri büyütüyor..

50-60k daki yerlere gelirsek, eskişehir kocaeli bursa vs. ünilerde mühendislik. Balıkesir trakya muğla vs okullarda mimarlık

inşallah , elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım teşekkür ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

quote:

Hocam nickin çok tanıdık geliyor konu dışından mı tanıyorum acaba bilemedim troll müydün sen? Hatta boy konuları açan biri vardı o musun sen saklama

Cevabına gelecek olursaam, murphy kanunu gibi bi şey sanırım hocam bu Herkes beklediğinden düşük yaptığı için mümkün gördüğü hedefleri büyütüyor..

50-60k daki yerlere gelirsek, eskişehir kocaeli bursa vs. ünilerde mühendislik. Balıkesir trakya muğla vs okullarda mimarlık

Hocam kocaeli üni elektirk ve bursa uludağ uni bilgisayar müh tutuyor ama incidde ekside falan araştırdım, hep yerin dibine gömmüşler üniversiteleri. Hiç mi olumlu yorum olmaz. Bu yüzden çok kararsızım sizce ?

Troll biri değilim de konu dışında zamanında çok takılmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeLLsTeR -- 13 Temmuz 2017; 22:11:48 >

• HeLLsTeR kullanıcısına yanıt
    Hocam uludagi pek bilmem ama kocaeli iyi bir okul. Kocaelide yasiyorum ben de. Okul gayet iyi donanimli bir okul. İzmit gayet güzel bi yer aradigin her seyi bulursun. İstanbula da 3-4 saatte gidersin

Kuzenim koü elektrik mezunu. İşi falan su an on numara, iyi para aliyor arcelikte calisiyor.

• Vay be hocam kendimi gördüm sizde. Yani lise dönemleri falan aynı ve bende batırdım bu sene. Umut verdiniz bana. OBP 68. Hedefim 40k bu sene umarım gerçekleşir. Çok tembelim nasıl çalışma alışkanlığı kazanırım bilmiyorum. Hocam bir sene hızlı geçti mi sizin için yoksa bitmek bilmedi mi?
  • Straight Edge Messiah kullanıcısına yanıt
    Hocam hiçbir senem böyle hızlı geçmemişti

Dershane sınıfındaki çocuklar kafaydı, kız arkadaşımla ilişkim tüm sene devam etti (hala ediyor umarım hiç bozulmaz )

Ayrıca ailem bu ciddi kararımdan dolayı geçen sene kadar baskı göstermedi. Geçen sene nefes alsam, nefes almak yerine ders çalış diyen ailem gitti bana hiç emir vermeyen kötü davranmayan aile geldi

Beni tek batıran obp oldu Yahu allah aşkına, 2 yıldır temel lise var ve hiç denetim yapılmıyor, ben napabilirim daha? En vasıfsız insanların ortalaması 85-90 cidden canımı çok pis sıktı bu olay. Geçen sene aynı obp 172k dan 178 e atmıştı şimdi 40 tan 48e Umarım etkisini azaltmak konusunda bi çözüm bulurlar.

Genel olarak bu yıl çok hızlı geçti Bazen tökezlemelerim oldu tabi oyuna dalmak, dizi izlemekten ders çalışamamak, dışarı çıkıp gezmekten evde kalmaya vakit bulamamak

Mezun senesi 12 den bin kat daha verimli geçiyor, kim ne derse desin. Hem takılmamı yaptım hem dersime baktım.

• uplayayım

• Hocam hangi bölüm-üniversite düşünüyon bu arada helal olsun güzel çekiş

Usta sence 3.seneye kalim mı 2 yıldır yatıyorum mezun senemde 2017 e kadar çalıştım sonrası yok mf4 77 k 3.yıla kalıp 8-10 k yapmak hayal midir obp 82.5 temel var

• Türkçe için kaynak / tavsiyelerini beklerim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.