Şimdi Ara

bir kızın sorusu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aşk senin için ne ifade ediyor diyen bi kız benim hakkımda ne düşünüyor olabilir ?

• Sağa vercek
  • Seninle şarküteri açmak istiyor olabilir arkadaşım...Ne hissedicek az çok belli işte kanka muhabbeti yoksa
  • Senden hoşlanıyodur ama sana güvenmekte emin olamıyordur bu düşünce ile böyle bir saçma soru kızlardan beklenebilir, doğaldır.
  • bu olabilir.
  • seni deseydin
  • bencede şarküteri açmak istiyor...
  • O degilde soruya ne cevap verdin onu danissaydin sana meyilli kizi kacirmada sonra :))
  • he senle evlenmek istiyor kesin
    canım sıkılıp ben de millete sorular sorabilirim , önüme gelene aşık mıyım
    her hareketinden anlam çıkarmayın yaaa
  • Bırak sımdı sen onu gel hele bi şöyle diycktın cok safsın gectı artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil_20

Bu kelimeyi sana bende sorabilirim illa anlammı taşıması lazım. " senin için aşk neyi ifade ediyor spectres "

kanka muhabbeti yok aramızda elini tutup sinemya götürdgüm oldu ama bu soru biraz kafamı karıştırdı açıkçası
  • aşk, bana aşkı ifade ediyor demelisin dümdüzz.
  • Tırmala beni kaşı beni demek istemiş ama geç kaldın
  • Hayatında kimi sevdin? aşk senin için ne ifade ediyor? gibi sorular hayre alamet değildir bilgine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Salus

Hayatında kimi sevdin? aşk senin için ne ifade ediyor? gibi sorular hayre alamet değildir bilgine.

tecrübelisin arkadaşım sanırm
  • Bunlar bir erkeğin kafasını karıştırmak için kurulan tuzaklar. Sen şimdi sazan gibi atlarsın " seni " diye. kız tutar " yok artık. biz sadece arkadaşız " der dumur olursun. öbür türlü " birşey ifade etmiyor" dersin. kız sana karşı birşeyler besliyorsa bile o saatten sonra hayatından insan olarak çıkarır seni hödük yerine koyar. bu işler böyledir. boşver. takma kafana kepten başka bir şey.
  • eğer kıza karşı bir şeyler hissediyorsan veya bir etkileşim var ise aranızda...sende söylersin;

''aşk?bir tek sen olan hayalllerim.sen olmadan geçen her saniyede seni düşünmek .sen varken gözlerine dalıp gitmek vs vs...''

denenmiş olumlu SONUÇLAR vermiştir.anlarsın:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berny49

eğer kıza karşı bir şeyler hissediyorsan veya bir etkileşim var ise aranızda...sende söylersin;

''aşk?bir tek sen olan hayalllerim.sen olmadan geçen her saniyede seni düşünmek .sen varken gözlerine dalıp gitmek vs vs...''

denenmiş olumlu SONUÇLAR vermiştir.anlarsın:)

bn kızla çıkmak istemiyorum ama arkadaşım kalsın çok yakın olalım ama çıkmayalım istiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.