Şimdi Ara

Bir kızın gönlünü geri kazanmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
11.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir süre önce sevgilimi gereksiz bir sebepten bıraktım. Şimdi paşa paşa geri döndüm ancak sevdiğine rağmen gurur yapıyor ve istemiyor. Nasıl süprizlerle onu tekrar kazanmalıyım ?

• nelerden hoslaniyorsa bir hediye yap ver ve gonlunu al

herkes bir degil ki ?

bazi kizlar direk hediyeden, bazi kizlar guzel sozlerden hoslanirlar

bence yemege gotur ve orada seninle bulunmaktan ne kadar mutlu oldugunu soyle

eminim gonlunu alacaksin yav hic mi tarik akan filimlerine bakiyorsunuz ?
  • Kalbine ^^concon^^ .
  • ne kadar süre sonra geri döndün ona göre işin biraz daha zorlaşıyor
  • paramı bu kaybedip kazanacaksın. sende gönlü varsa eğer dünya yıkılsa yinede sen sen der. yoksa da yoktur uğraşma. al karşına net ve açıkca söyle. ikimiz için tüm düşüncelerim tüm duygularım herşeyim gerçek. benim sevgimin süslü laflarada çocukca oyunlarada ihtiyacı yok. beni istiyorsan işte burdayım. gel al beni. iki içten sözüne razıyım yeterki samimi ol. yanlışlarım sana olan ihtiyacımı kesinleştirdi. bunun farkında mısın değil misin. beni istiyormusun istemiyormusun de uzatma...
  • insanlar hep daha iyisini arıyor niye kimse elindekiyle mutlu olmak istemiyor, gereksiz bir sebepten bırakmışsın bırakınca mutlu oldun mu peki, görünen o ki olmamışsın, niye bıraktın o halde? neyse
  • İşin zor, kolay gelsin. Bir daha düşünürken bir daha düşün.
  • Arkadaşlar bende eskiden bir kızla çıkıyordum ama mesala o hep ilk konuşurdu bişeyler söylerdi vs. ben şimdi tekrar o kızın gönlünü almak istiyorum neler önerirsiniz sanki bi gurur oluştu bende ilk o yazıcak ben yazamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemakbıyık

paramı bu kaybedip kazanacaksın. sende gönlü varsa eğer dünya yıkılsa yinede sen sen der. yoksa da yoktur uğraşma. al karşına net ve açıkca söyle. ikimiz için tüm düşüncelerim tüm duygularım herşeyim gerçek. benim sevgimin süslü laflarada çocukca oyunlarada ihtiyacı yok. beni istiyorsan işte burdayım. gel al beni. iki içten sözüne razıyım yeterki samimi ol. yanlışlarım sana olan ihtiyacımı kesinleştirdi. bunun farkında mısın değil misin. beni istiyormusun istemiyormusun de uzatma...

EdemAkbıyık mükemmel bir cevap kardeşim yaaa Hll olsun....
  • Şimdi Sana Son kez Soruyorum.. Beni Yanında İstiyor Musun ? Pişman Oldum ama Yine Sana Dönmek İstiyorum Çünki Seni Seviyorum.. Eğer Beni İstemiyorsan Bundan Sonra Hiç Olmam Aramam , Sormam Bile.. Cevabını Kesinlikle Doğru Yazarak Ver.. Bu Son Kez Söyleyişim..

Bunu Git Söyle Kıza..
  • Cevap verdiğiniz adama bakın..
  • @oreilly

Evet hediye şart.. Sinemaya gitme teklifimide kabul etti.

@Trevor Jones

Tam 1 ay sonra. Ben başka kız için terk ettim bu kızı hemde birbirini hiç sevmeyen 2 kız. Çok pişmanım.

@erdemakbıyık

Bence istiyor ama böyle bir olay üstüne beni bu kadar kolay elde edememeli diyor içinden.

@müvellidülhumuza

%100 haklısın. Saçmalıktan işte. Diğer kızın hareketleri falan beni cezbetmişti.

@ALAK_

?
  • benim çıkarım ne olacak bu işten?kızı sen götürcen tasasını biz mi çekecez?
  • Zaman zaman zaman

Gurur yapcak kıza hiç bişey etki etmez hocam sadece birlikte vakit geçirmeye çalış üstüne titre.
    Ama benim hatun gibi inatçıysa avcunu yalama olasılığı yüksek
  • Kesinlikle onu bırakarak büyük bir hata yaptığını bir şekilde dile getirmelisin. Bu bir hediye olur, herkesin ortasında özür dileme olur vb.
  • Kalp bir kere kırıldıktan sonra her şey eskisi gibi olmayabilir. Biraz empati yapmak yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 28 Ağustos 2009; 13:35:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevarbe

benim çıkarım ne olacak bu işten?kızı sen götürcen tasasını biz mi çekecez?

Belki komusda pişer sanada düşer be yegenim
  • Hediyeye gerek yok, götür bi sahil kenarında sıkıca sarıl.Sarıl derken öküz gibi sıkma kızı ani atak şeklinde değil de yavaş yavaş sarılıncada gözlerinin içine bakarak seni seviyorum de. Asi bi tip değilse yavşar.
  • arkadaşalar ben birini çok seviyorum ama o beni sevmekten kaçınıyodu ben onla 3 gün 9. sınıfta çıkmıştım ama iş yürümedi 3. günün sonunda kaybettim sebebi çok sevip her dakka mesaj ve aramam oldu mesajdan çok bi arıyodum 1saat konuşuyodum ikimizde aynı sınıftaydık o üç gün çıkığımızda 10 sınıfta ikimizde blgisayar bölümünü seçmiştik sonrada kanka ollım dedi bende mecbur kaybetmektense kabul ettim sonra arkadaşlar ikimizde bilgisayar bölümüne geçtik ama o 10h2 idi bense sınıf olrak 10h1 dedim genede bırakmadım ne yaptıysam hep onu düşünerek yaptım arkadaşalar gerçekten deli gibi sevdim şimdi ise ben onu tam kazanakken bamın arkamdan vurması maffetti 3 senelik bi uğraştan sonra ele geçirmiştimki ben okuldan geldiğimde hasta olmuştum ve biraz yatıcaktım babamda versene telefonunu dedi bende vermek istemedim ama uykuya dalmışım telefonu saklamıştım ama sessize almayı unutmuşum ordan bulup bütün numaraları bluotooth denen o teknoloji varya hiç ama hiç sevmedim sevmiyorumda nese ordan bütün numaraları kendine atmış arkadaşlar k790 i kullananlar bilirler bende KIZIN.Kızın Babasının ,Kızın annesinin numaraları vardı işte onlar babamın elinde geçti ve ben uyandığımda babam yoktu ben anneme sordum bilmiyom dediler ben öle aşıktımki kız bana seni seviyorum dese annemi babamı silecek kadar sprr aşıktım kise benim için olmıcaktı onoktaya geldiğini düşünürken pederden böle bi hamle geldi ve ben maffoldum kız şimdi benle konuşmak değil nefret ediyo bırak defol diyo benle uğraşma diyo ABİLERİM 18 YAŞINDAYIM NE ORHAN NE MÜSLÜM NE KİBARİYE NE CENGİZ NE EMEL SAYIN NE DE BİR BAŞKASI ÇOK berbat durumdayımm GERÇEKTEN allah rızası için bi yardım edinde bide ben mutlu olıyım LÜTTfennn BUGUN BANA YARIN SİZE arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: alienes41

arkadaşalar ben birini çok seviyorum ama o beni sevmekten kaçınıyodu ben onla 3 gün 9. sınıfta çıkmıştım ama iş yürümedi 3. günün sonunda kaybettim sebebi çok sevip her dakka mesaj ve aramam oldu mesajdan çok bi arıyodum 1saat konuşuyodum ikimizde aynı sınıftaydık o üç gün çıkığımızda 10 sınıfta ikimizde blgisayar bölümünü seçmiştik sonrada kanka ollım dedi bende mecbur kaybetmektense kabul ettim sonra arkadaşlar ikimizde bilgisayar bölümüne geçtik ama o 10h2 idi bense sınıf olrak 10h1 dedim genede bırakmadım ne yaptıysam hep onu düşünerek yaptım arkadaşalar gerçekten deli gibi sevdim şimdi ise ben onu tam kazanakken bamın arkamdan vurması maffetti 3 senelik bi uğraştan sonra ele geçirmiştimki ben okuldan geldiğimde hasta olmuştum ve biraz yatıcaktım babamda versene telefonunu dedi bende vermek istemedim ama uykuya dalmışım telefonu saklamıştım ama sessize almayı unutmuşum ordan bulup bütün numaraları bluotooth denen o teknoloji varya hiç ama hiç sevmedim sevmiyorumda nese ordan bütün numaraları kendine atmış arkadaşlar k790 i kullananlar bilirler bende KIZIN.Kızın Babasının ,Kızın annesinin numaraları vardı işte onlar babamın elinde geçti ve ben uyandığımda babam yoktu ben anneme sordum bilmiyom dediler ben öle aşıktımki kız bana seni seviyorum dese annemi babamı silecek kadar sprr aşıktım kise benim için olmıcaktı onoktaya geldiğini düşünürken pederden böle bi hamle geldi ve ben maffoldum kız şimdi benle konuşmak değil nefret ediyo bırak defol diyo benle uğraşma diyo ABİLERİM 18 YAŞINDAYIM NE ORHAN NE MÜSLÜM NE KİBARİYE NE CENGİZ NE EMEL SAYIN NE DE BİR BAŞKASI ÇOK berbat durumdayımm GERÇEKTEN allah rızası için bi yardım edinde bide ben mutlu olıyım LÜTTfennn BUGUN BANA YARIN SİZE arkadaşlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.