Şimdi Ara

Bir kızın gönlünü almak için ne yapılabilir?.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
139.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bekle arayıp sorma..min 1 hafta max 3 hafta.konuş onla böyleyken böyle.normal konuş 1 hafta boyunca sonra süpriz.denemek istiyorum dersin.iki üç etkileyici söz ,gözlere bakarak sonra geçmişten bahset sen şu yaptığın harekete bitmiştim muhabbetti o konularda tut.günün sonunda senin sevdiğine inanırsa deneyelim der.denerken nasıl hareket ediceğini biliyorsundur zaten flört dönemi bu Allah sabır versin şimdiden.
  • sen o kızın gönlünü alma
    o seninkini alsın
  • Ben yarın bi teknik deniyeceğim işe yararsa paylaşırım sizinle
  • Başka kız mi yok boşver :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızın yanında ağla, mendil iste sümüğünü sil ne bileyim.
  • Ağlayın beyler işe yarıyo yani benimkinde yaradı bakalım bugün yarıyacak mı
  • bu konuda çeşitli söylentiler var
  • valla hocam. sırf bu konuya yorum yapmak için aktivasyon işini gerçekleştirdim. Sabah sabah haber sitesi için konu ararken bu foruma yönlendirildim ve gülmek öldüm. Verilen cevaplara.

Bir tanede ben söyleyeyim;

Şiir yazın, gitar ile şarkı söyleyin, kendinize hakaret edin, göz yaşı dökmeyin ama yemiyorlar. :))

Her neyse günaydın herkese. :)
  • Nutella al hocam :D
  • ona herhangi bir şey al ama çok pahalı olsun...kendine gelir.
  • hacı bi defa kıza pişman olduğunu hissettireceksin bunu başardıysan emin ol kız umduğundan daha fazla yumuşar sen orda romantizme bağladın mı olayı onu üzdüğüne sevineceksin aldığın sonuçtan ötürü
  • Kız mı kaldı læ etrafta?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asla ağlama kızın karşısında ağlamak kızın sana sadece şefkatle ve acıyarak bakmasını sağlar. dürüst ol, ne yüzünden kırdıysan konuyu fazla deşmeden pişmanlığını ve üzüntü duydugunu samimice belli et. hediye olayına girme. hediye olarak onu sevdiği bir yere götür veya neleri yapmaktan hoşlanıyorsa o gün onun için onu yap. belki gitmek istediği bir konser bileti veya vizyona yeni gelen beklediği bir film bileti. yani onunla onun hoşuna gidecek ve güzel bir anı olarak kalacak bir şey yap. birlikte yapacağınız bir şey bu en güzel hediyedir. gülmüş, çiçekmiş bunlar sıradan şeyler artık eskide kaldı onlar.

bu konularda başkasına taktik verirken iyiyim ama iş kendi söküğünü dikmeye gelince olmuyor. sanırım bunun da bir yolunu bulucam. kendi kendimle chat yapıp sorunu şizofren bir tavırla halledicem :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.