Şimdi Ara

bir kızın bittigi an..! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
6.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önemli olan iç güzellik ama gel gör ki ruhlar aleminde de yaşamıyoruz. Kız güzelse idare et.
    Şaka yapıyorum olmuyorsa zorlamanın manası yok. Benim üni hocalarımdan birinin güzel bir sözü vardı.
    Okulda 9000 kız var diyelim sen erkek olarak 9000 ni ilede istesen çıkabilirsin ama kız kendine gelen teklifleri değerlendirmek ve en iyisini bulmak zorunda. Yani sen 9000 kızdan birini o da yer çatlasın 20 taneden 1ni seçecek. Velhasıl kısa keseyim umduğunu bulduğun bir kızla tanışmanı dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Debaser

quote:

Orijinalden alıntı: Larry

merhaba..
    uzun suredir konustugum kızın bugun bazı seylerden sonra kendisini deli gibi sevdigimi sanıp affedicegimi beklerken..^^ diyalog asagıda..

ben: bu satten sonra yarın dugunun olsa..elimde hediye ve bir buket gülle gelirim.. cunki artık canımı yakıcak kadar benim içimdeki hale sen degilsin..
    o: 30 sn kadar sessizlik ve sonra (bu kadarmı çok içindeki beni bitirdin..)
    ben:içimdeki seni degil..real hayattakı seni bitirdim..artık ne kırgınım ne öfkeliyim sana..cunki içimdeki senle ben yetinmeyi ögrendim..ve simdi hayatımdan cık git..cünki ben içimdeki senle yetinebiliyorum..
    o: bu kadar cabuk vazgecicegini bilmiyordum benden?
    ben: ben senden vazgecmedimki..sen sadece ikimizina arasındaki o guzel aşkı bitirmek adına elinden geleni yaptın..bende napım..o sana ait olan sevgimi ve sen adına var olan haleyi icimde yüregimdeki zindanlara hapsettim..ve orada bir ömür boyu mahkum kalıcak..

o: affedermisin?

ben :asla başta dedigim gibi..bu satten sonra yarın dugunun olsa..elimde hediye ve bir buket gülle gelirim.. cunki artık canımı yakıcak kadar benim içimdeki hale sen degilsin..
    cünki sen ne içimdeki halesin..nede benim sevgime laiksin..

not: hatası beni aldatmak falan degil..ufak bir yalan..ama sevgide yalan olmaz..!!

Adam çaktırmadan siyasi konu açmış. Kapanması lazım.

• quote:

merhaba..
    hayatta birini seviyorsan onun seni sevdigini biliyorsan..ve bir ömür onunla hayatını birleştiriceksen..yalana gerek olmaz olmamalı..temiz sevgiler hassas teraziler üzerine kuruludur..
    ben birini seviyorsam beni öldürceklerini bilsem yukarda Allah sahidim yalan soylemem gerek duymam..cunki duyulcak şey yapmam..
    soyledigi yalana gelince.. 7 ila 8 arasında nerdeydin dedim.. evdeydim dedi..oysaki evde degil nilay denen kız arkadasınal sinemaydı..
    hayatını birleştiricen insana yalan soyleyen insan ya cok delidir ya hic sevmemiştir.. şimdi 2 saat içinde attigi mesaj sayısı 90 dan fazla..affedersem manerdim..

neeeeeyyyyy;

sana kız arkadaşı ile sinemaya gittiğini söylemediği içinmi terk ettin kızı OMG

Ama sana şunu net olarak söyleyebilirim, lütfen ama lütfen rica ederim alınma. Ya inanılmaz takıntılı birisin, buna pek ihtimal vermiyorum yada sen bu kızdan ayrılmak istiyordun ve sudan sebep bahaneleri bekliyordun. Bunların ikisi dışında başka birşeye inanmam mümkün değil :/

• okumadım kardeşim. ingilizce yazarsan okurum ama, malum ingilizcen ileri seviyedeymiş. onu da doğru yazman şartı ile tabi.
  • Türkçe katilleri
  • Hmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aristomaxos

Ben türkçeden hep ucu ucuna geçmişimdir ya sen?

• ufak bi yalan değil sonuçta...
  • bence amacı ne olursa olsun ufak bir yalan soylemiş.ben olsam beklerdım 2-3 olursa eğer yol verırdım.pire için yorgan yakmışsın bencede.neyse hayırlısı senin için.
  • orada ben olacaktım varya vol1
    B: içimdeki seni yani içimde derken şöyle.... Neyse salla bitti bu iş ayrılalım.
    O: ne diyon emrah sen yaa
    B:sısss gızz bitti diyorum lan işte bitti.
    O:bağırma be anladık hayvan bye
    B: sigigit lan
    VE MUTLU SON ILIŞKI BAŞARIYLA BITMIŞTIR.
  • quote:

elimde hediye ve bir buket gülle gelirim

kızın düğününe, onu istemeye mi giderdin anlamadım ki? hayatın da hangi insan bir düğüne elinde bir buket gülle gider ki? oldu olacak diğer elinle de bir paket çikolata + kolonya götür
  • olmak istediğimizle, olduğumuz arasındaki uçurumda yürürken, ince bir ip üstünde. yalanlar yandan esen rüzgar misali sallar bizi...
  • beyler...simidi ben burda bi seay anlıtmaaa calısıyorumm.....ben kralımm, hayt tecrriben sizden cook yuksek...... ama siz bunu anlamıyorsunuz takmışsınız yaşa tuum mesazlara cevap verırken cook yoruluyoırumm.... dostlar...kardeşlerrrrr....gızı sepetlemiseeem...kız baa yalvarıyo..... benle kımse tartısamasssssssss!
  • Aferin adam oldun şimdi el salla.
  • sayfandaki doğum tarihi doğrumudur bilemem ama bu yaşa gelipde şu olay için bi konu açıyosan ve başlıkda buysa bu konu için bence senin bittiğin an
  • Yalan gerçekten ilk başta küçük bir yalan bir şey olmaz gibi gözüküyor ama ileride sorun çıkarıyor. Hadi bu da yalansa diye düşündürebiliyor insanı. Bu yüzden aslında biraz iyi olmuş ama uzun süreli bir birliktelikse ve daha önce böyle bir şey olmamışsa yine de değerlendirilebilirdi.
  • allah gönlüne göre versin kardeşim;

şimdi pire için yorgan yakmısın gibi görünsede esasında o yorganların bulunduğu yüklüğü 1 yorgandan geçerek kurtarmış olduğunu zamanla anlayacaksın.
    çünkü bugün kız arkadasıyla sinamaya gitmek için yalan söyleyen yarın birgün evlendiğinizde.senin izin vermeyeceğini düşündüğü her ne olursa yine yalana başvuracaktı.bence yalanda aldatmanın diğer adıdır.allah yolunu gönlüne göre çizsin.

Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Debaser

quote:

merhaba..
    uzun suredir konustugum kızın bugun bazı seylerden sonra kendisini deli gibi sevdigimi sanıp affedicegimi beklerken..^^ diyalog asagıda..

ben: bu satten sonra yarın dugunun olsa..elimde hediye ve bir buket gülle gelirim.. cunki artık canımı yakıcak kadar benim içimdeki hale sen degilsin..
    o: 30 sn kadar sessizlik ve sonra (bu kadarmı çok içindeki beni bitirdin..)
    ben:içimdeki seni degil..real hayattakı seni bitirdim..artık ne kırgınım ne öfkeliyim sana..cunki içimdeki senle ben yetinmeyi ögrendim..ve simdi hayatımdan cık git..cünki ben içimdeki senle yetinebiliyorum..
    o: bu kadar cabuk vazgecicegini bilmiyordum benden?
    ben: ben senden vazgecmedimki..sen sadece ikimizina arasındaki o guzel aşkı bitirmek adına elinden geleni yaptın..bende napım..o sana ait olan sevgimi ve sen adına var olan haleyi icimde yüregimdeki zindanlara hapsettim..ve orada bir ömür boyu mahkum kalıcak..

o: affedermisin?

ben :asla başta dedigim gibi..bu satten sonra yarın dugunun olsa..elimde hediye ve bir buket gülle gelirim.. cunki artık canımı yakıcak kadar benim içimdeki hale sen degilsin..
    cünki sen ne içimdeki halesin..nede benim sevgime laiksin..

not: hatası beni aldatmak falan degil..ufak bir yalan..ama sevgide yalan olmaz..!!

Adam çaktırmadan siyasi konu açmış. Kapanması lazım.

Cumhuriyet sucukları.

• quote:

Orijinalden alıntı: merthaberdar

sayfandaki doğum tarihi doğrumudur bilemem ama bu yaşa gelipde şu olay için bi konu açıyosan ve başlıkda buysa bu konu için bence senin bittiğin an

bence bunun yasla alakası yok.
    arkadas tam olarak yaptığı davranışın doğruluğundan emin değil ve teyitlenmek haklı olduğunu başkalarındanda duymak adına böle bişeye başvurmuş
    kısaca piskolojik bir olay onuda içinde bulunduğu ruh haline saymak lazım :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.