Şimdi Ara

bir kızın bittigi an..! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
6.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu okumadım ama başlığı bir kızı bitirdim lan diye okumaya zorladım kendimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylpc -- 19 Temmuz 2011; 2:00:22 >
  • Bu gün bu tarz basit bir konuda yalan söyleyen yarın hangi konuda yalan söylemez?

@Larry
    Tüm yaşamında başarılar dilerim ben de olsam aynı hareketi yapardım
  • .

bir kızın bittigi  an..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: noth1nq.

Uzun süreli iliskinizin oldugundan bahsetmişsiniz bu süre içerisinde muhakkak birbirinizin huylarini iyi biliyorsunuzdur.merak ettigim 2 şey var iliskiniz boyunca başka yalanlar söyledimi size digeri ise kız arkadasınızın yalan söylemesi üzerine ona bunu sorduğunuzda onun açıklaması ne oldu ?

evet oldu ve hep bunların ustune saatlerce tartıstık konustuk..ben biliyordum ki benim onu sevdigim kadar beni sevmedi..aslinda annesinden bile yani onu dogurandan bile cok sevdimi..oda biliyordu.. ama bazıs eylerin sanırım agırlıgı ve baskısı vaardı ustunde..birileri hayatı boyunca tasiyici olur..hani bir hikaye vardir..

zamanında bir kızıldereli köyunde buyucu olur tum o koyun dertlerini sorunlarını tasiyan insanlarla konusur o dertleri sorunları kendine alır..ve o insanların hayata dair ne derdi sorunu hayata ait grilesmis butun renklerini tekrar eski haline dondurur..ama sonucta..tipki firtinaya yakalanmis bri gemi misali o siginilcak liman olan sen..sonunda goruyorsunki yurudugun yolda sadece kendini buyutmusun..oysa o firtina gecince demir alip yol almis..

neye o zaman bana sigindinki???????????????
  • cool story bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAMAN

quote:

Orijinalden alıntı: Larry
    merhaba..
    uzun suredir konustugum kızın bugun bazı seylerden sonra kendisini deli gibi sevdigimi sanıp affedicegimi beklerken..^^ diyalog asagıda..
    ben: bu satten sonra yarın dugunun olsa..elimde hediye ve bir buket gülle gelirim.. cunki artık canımı yakıcak kadar benim içimdeki hale sen degilsin..
    o: 30 sn kadar sessizlik ve sonra (bu kadarmı çok içindeki beni bitirdin..)
    ben:içimdeki seni degil..real hayattakı seni bitirdim..artık ne kırgınım ne öfkeliyim sana..cunki içimdeki senle ben yetinmeyi ögrendim..ve simdi hayatımdan cık git..cünki ben içimdeki senle yetinebiliyorum..
    o: bu kadar cabuk vazgecicegini bilmiyordum benden?
    ben: ben senden vazgecmedimki..sen sadece ikimizina arasındaki o guzel aşkı bitirmek adına elinden geleni yaptın..bende napım..o sana ait olan sevgimi ve sen adına var olan haleyi icimde yüregimdeki zindanlara hapsettim..ve orada bir ömür boyu mahkum kalıcak..
    o: affedermisin?
    ben :asla başta dedigim gibi..bu satten sonra yarın dugunun olsa..elimde hediye ve bir buket gülle gelirim.. cunki artık canımı yakıcak kadar benim içimdeki hale sen degilsin..
    cünki sen ne içimdeki halesin..nede benim sevgime laiksin..
    not: hatası beni aldatmak falan degil..ufak bir yalan..ama sevgide yalan olmaz..!!

Arkadaş, bu ve bundan sonra konuya yazdığın her mesajdan resmen bir "LYS Türkçe Anlatım Bozukluğu Sorusu" çıkar. Bir de kullandığın dili eleştirenlere, işyerinde İngilizce yazdığın için böyle bir dil kullandığını filan söylemişsin. Kullandığın bu Türkçe yüzünden, bizim işyerine fotokopi çekmek için bile almayız seni.

Senin yazdığına göre, kız tıp fakültesinde okuyormuş. Sen onu bitirdiğin için kız kesinlikle çok şanslı.

İngilizce olarak "bir kızı bitirdiğim an" diye bir yaz da, ne kadar derin bir İngilizce bilgisine sahip olduğunu görelim biz de...

istersen burda veya özelde senin yasayabildigin tum ortamları yasadıklarını ve yapabilceklerini tartisalim..cunki bana gelirse olay senin hayatın benim 1 gunluk siradan bir gunum..yeterlimi sence cevap??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

.

bir kızın bittigi  an..!

bu kadar ha$in bakarım bende..!! :=) ama son noktada..!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 19 Temmuz 2011; 2:08:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustfaasracc

cool story bro

eyvallah yureginin guzelligi o^^
  • hani laf sokan atan tutanlar sustu kaldı ya..!! devam edebiliriz 48 saat boyunca.. hatta daha fazla...bahaneleri olanların hataları cok olurmus..bu kadarda cabuk pes edeeceklerini beklemiyordum:=)

dip not: laf sokan bahane arayan..cool olmak isteyen agresif kendince kendine bilmislik taslayanlar oldu olucak cevaplarınıda aldı ve sustu..olay sudur..yasayarak ogrenmedikce..ogrendigini sandigin herşey bir uryadır..ve ruyalar sabah biter.!!!!!!!! :=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 19 Temmuz 2011; 2:19:36 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Bir Üye

En iyisini yapmışsınız. Benim 1 yıllık ilişkimde aynı şekilde bitti. En başta ufak yalanlarla başladı, affettim. Daha sonra 4 ay boyunca kendisi bana mide kanseriyim, böbreklerime sıçarmış diye yalan söyledi ve ömrünün 4-5 ay olduğunu söyledi :D Nasıl inandınız derseniz.. Hayatımda gördüğüm en iyi rol yapan insan :D
    Yani demek istediğim ufak yalanlar ne kadar ufacık, zararsız gibi gözüksede çok büyük bir savaşın başlangıcı gibi diye düşünüyorum. Çok iyi yapmışsınız. Sonunda üzülücek olan sizdiniz. O ise sıcak yatağında neşeli uyuyor olucaktı. Sizde gözyaşlarınızla nemlendirdiğiniz yatağınızda uyumaya çalışıyor olucaktınız.

Çok uzattım kusura bakmayın.

merhaba..
    bu arada sana canı gönülden katılıyorum..duygularını sözlere dile getirip yazabilenler iyi insanlardır..heleki su yapmacık yalan dolan dolu bir dunyada..seni seviyorum bende..^^

Hocam bu sözleri duymayalı uzun zaman oluyor. :D Bir tuhaf oldum :D

Abi demeliyim saırım kusura bakmayın. :D
  • Kızın girceği bulanımı düşünsene?Vicdanın yok mu?O kız belki de senin yüzünden gelecek sene sınıfta kalıcak.Eğer onu sevdiysen azcık daha devam ettir ya da en azından mutlu son ile bitir.Kızın intihar etmesi pek hoş olmaz
  • Türkçe derslerinize bedenci mi giriyordu kardeşim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sage29

Kızın girceği bulanımı düşünsene?Vicdanın yok mu?O kız belki de senin yüzünden gelecek sene sınıfta kalıcak.Eğer onu sevdiysen azcık daha devam ettir ya da en azından mutlu son ile bitir.Kızın intihar etmesi pek hoş olmaz

senina aklın sırrın eriyormu ben sahsen cözemedim..birini kaybetme bahasına..nasil basit seyler icin yalan soyleyebilirimki..kaldiki bile bile nefret ettigini ustune basa basa beş yıldır belirtmis bir insana yalans oylucem sonrada..af dilicem..ve diyorsunki bana...

Kızın girceği bulanımı düşünsene?Vicdanın yok mu?O kız belki de senin yüzünden gelecek sene sınıfta kalıcak.Eğer onu sevdiysen azcık daha devam ettir ya da en azından mutlu son ile bitir.Kızın intihar etmesi pek hoş olmaz

sana cevabım su dostum..hayatında birine deger verip seversen adam gibi..yanlıs yapmazsın..yaparsan ya eseksindir..yada sevmemisindir.. bunun baska izatı yok..!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 19 Temmuz 2011; 2:23:08 >
  • hayır ama en azından oldugun noktaya baktıgımda benim turkce derslerime bedencide girmis olsa..su anda senin hayatım boyunca ulasamadıgım yerdeyim..sende istermsiin turkce derslerine bedenci girsin..belki yanımda olaamasamda altımdaki kademede olabilirsin cunki Iq meseleside var isin icinde..^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 19 Temmuz 2011; 2:25:59 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ŞAMAN
    quote:

merhaba..
    uzun suredir konustugum kızın bugun bazı seylerden sonra kendisini deli gibi sevdigimi sanıp affedicegimi beklerken..^^ diyalog asagıda..
    ben: bu satten sonra yarın dugunun olsa..elimde hediye ve bir buket gülle gelirim.. cunki artık canımı yakıcak kadar benim içimdeki hale sen degilsin..
    ben:içimdeki seni degil..real hayattakı seni bitirdim..artık ne kırgınım ne öfkeliyim sana..cunki içimdeki senle ben yetinmeyi ögrendim..ve simdi hayatımdan cık git..cünki ben içimdeki senle yetinebiliyorum..
    ben: ben senden vazgecmedimki..sen sadece ikimizina arasındaki o guzel aşkı bitirmek adına elinden geleni yaptın..bende napım..o sana ait olan sevgimi ve sen adına var olan haleyi icimde yüregimdeki zindanlara hapsettim..ve orada bir ömür boyu mahkum kalıcak..
    ben :asla başta dedigim gibi..bu satten sonra yarın dugunun olsa..elimde hediye ve bir buket gülle gelirim.. cunki artık canımı yakıcak kadar benim içimdeki hale sen degilsin..
    not: hatası beni aldatmak falan degil..ufak bir yalan..ama sevgide yalan olmaz..!!

Arkadaş, bu ve bundan sonra konuya yazdığın her mesajdan resmen bir "LYS Türkçe Anlatım Bozukluğu Sorusu" çıkar. Bir de kullandığın dili eleştirenlere, işyerinde İngilizce yazdığın için böyle bir dil kullandığını filan söylemişsin. Kullandığın bu Türkçe yüzünden, bizim işyerine fotokopi çekmek için bile almayız seni.
    Senin yazdığına göre, kız tıp fakültesinde okuyormuş. Sen onu bitirdiğin için kız kesinlikle çok şanslı.
    İngilizce olarak "bir kızı bitirdiğim an" diye bir yaz da, ne kadar derin bir İngilizce bilgisine sahip olduğunu görelim biz de...

istersen burda veya özelde senin yasayabildigin tum ortamları yasadıklarını ve yapabilceklerini tartisalim..cunki bana gelirse olay senin hayatın benim 1 gunluk siradan bir gunum..yeterlimi sence cevap??

İster Türkçe:
    http://tr.wikipedia.org/wiki/%C5%9Eizofreni

İster İngilizce:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Schizophrenia

Çaresiz değilsin...

İster Türkçe:
    http://www.populermedikal.com/psikiyatri/sizofrenitedavi.asp

İster İngilizce:
    http://psychcentral.com/disorders/sx31t.htm

Sonuç: Kız direkten döndüğü için kesinlikle şanslı...
  • quote:

merhaba..

Doğum günü 21 Mayıs 1976

35 yaşında bir adamın yazışması böyleyse, insan ilişkileri böyleyse, uzun süreli bir ilişkisinden sonra gelip burada o zat için "bir kızı bitirdim an..!" diyebiliyorsa zaten...

Bu işte bir yerlerde bir yanlışlık var ama.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sage29

senina aklın sırrın eriyormu ben sahsen cözemedim..birini kaybetme bahasına..nasil basit seyler icin yalan soyleyebilirimki..kaldiki bile bile nefret ettigini ustune basa basa beş yıldır belirtmis bir insana yalans oylucem sonrada..af dilicem..ve diyorsunki bana...

sana cevabım su dostum..hayatında birine deger verip seversen adam gibi..yanlıs yapmazsın..yaparsan ya eseksindir..yada sevmemisindir.. bunun baska izatı yok..!!

Herkes yanlış yapabilir herkes 2. bir hakka sahiptir.Eğer ki senin sevgin azalmış ise bilemem tabii ki sevmeden ilişkiyi devam ettirceğine ettirme tabii ki daha iyi.
  • kız direkten donmedı dostum once olayı kavra..

ben sepetledim su an telefonu acıp cagırsam gelir..!!ayrıca bana verdigin cevaplar 5 yasındaki bir cocugun 20 yasındaki cocukla tartısması gibi.. hani derlerya..kedi fareyle pek oynar..oynayamıcam cunki..zevk vermiyorsun..pencelerimde parcalanan binlerce fare oldu..!!
  • TÜRKÇE BİLİYOR AMA KONUŞAMIYOR MUSUNUZ? TIKLAYIN!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

quote:

merhaba..

Doğum günü 21 Mayıs 1976

35 yaşında bir adamın yazışması böyleyse, insan ilişkileri böyleyse, uzun süreli bir ilişkisinden sonra gelip burada o zat için "bir kızı bitirdim an..!" diyebiliyorsa zaten...

Bu işte bir yerlerde bir yanlışlık var ama.

bunu buraya yazmamın amacı o insanı rencide etmek degil..
    bunu burda butun acıklıgınla paylasmamin sebebi..bazilarina özellikle genclere ders olsun..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.